Sari la conținut

Turul Tarii


Vizitator stress_L&P
 Share

Postări Recomandate

Vizitator stress_L&P

In Bucuresti te pot invita la un prinz copios in oras, ca e mai complicat cu cazarea ! Plus o bere /suc/vin bun, ce ai pofta (:.

 

multumesc dar nu cer de mancare, in schimb daca vrei sa ne cunoastem cu cea mai mare placere! :cheers: :laugh:

 

stresule cred ca numai tu puteai sa faci turul romaniei plecand in feb.

oricum eu iti urez bafta si drum bun fara peripetii

 

take care.....si sa ne tii la curent cu faptele tale

 

:) e cald, de ce sa nu merg cu harbu'? :cheers:

logic ca o sa va tin la curent!

 

vino si prin suceava ca se rezolva de toate ce trebuie. chiar daca nu ne cunoastem :moto:

 

multumesc mult! ne vedem cu xcs cu tot :cheers:

 

Dai cu banu si alegi... ori la mine, ori la kidu, ori megem la o cabana (moca) si chefuim acolo toti :(

 

tu citeste mai sus!

 

a! si nu mai bea :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 92
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne cunoastem cu placere, numai daca ma lasi sa-ti ofer si de mincare si de baut (: ! Altfel nici nu vreau sa te vad (: ! Face parte din obiceiurile barbare ale ospitalitatii la carpato-danubiano-pontici din mosi stramosi, iar daca tu vrei sa ne stergem la **** cu mii de ani de istorie, traditii, lupte seculare, si alte asemenea eu ma impotrivesc hotarit (:.

Bineinteles ca invitatia mea era doar un prilej sa ne cunoastem ... Da-mi de veste cind esti in zona (:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

Ne cunoastem cu placere, numai daca ma lasi sa-ti ofer si de mincare si de baut (: ! Altfel nici nu vreau sa te vad (: ! Face parte din obiceiurile barbare ale ospitalitatii la carpato-danubiano-pontici din mosi stramosi, iar daca tu vrei sa ne stergem la **** cu mii de ani de istorie, traditii, lupte seculare, si alte asemenea eu ma impotrivesc hotarit (:.

Bineinteles ca invitatia mea era doar un prilej sa ne cunoastem ... Da-mi de veste cind esti in zona (:.

 

 

nu era vorba de vreun orgoliu sau ceva, doar de niste pitici de-ai mei sa ma descurc singur numai din chitara, atat! numai cu cazarea sunt constient ca nu m-as descurca! desigur ca dau de veste cand ajung in bucuresti! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe strada, prin bodegi nu vreau! ai bass rece? daca vrei sa vii "the more the merrier"

 

Bassu' e cel de la profil, deci mi pare rau ca te dezamagesc :moto: . Dar in februarie asa..... ce-ti veni.... adica o sa fii nevoit sa dormi si pe afara si e destul de frig. Acum io stiu ca exista vodka pt asta dar la -10 grade.....

In rest iti urez bafta ca io bag motoru la customizat :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

ce imi veni? e destul de cald pt. mine ziua ca sa pot merge pe motor iar noaptea n-am probleme cu frigul, ma antrenez de ani de zile in diferite conditii climaterice :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai oameni buni... pe la sf. lui februarie vreau sa incep un fel de haiduceala prin tara, sa plec doar cu bani de 2 plinuri si vreo 6-7 pachete de tigari, chitara in spate, sculele si cortul... de mult vreau sa fac asa ceva! intrebarea mea este: pot gasi cazare prin orasele prin care trec? pe jos, in curte (am cortul si chiar nu sufar de frig), in beci, oriunde, n-am preferinte! stau o noapte, cant ziua si plec! primul oras ar fi bucuresti... se ofera cineva? ;)

salut,esti bine venit si in targoviste ,eu oricum deschid un bar de motociclisti si poti canta si acolo :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vii si in Jud. Cluj ... pe DN1 te astept in Huedin ... avem si casa si atelier si multe piese Jawa :finger:

Da sper ca no sa ai nevoe ... si in casa nici de cort.... ;)

Iti doresc drum bun si asfalt uscat.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

Daca treci prin Turda cazarea iti e asigurata la hotel gratis si dau si un butoi cu vin.

Te astept.

 

multumesc mult! :moron:

 

salut,esti bine venit si in targoviste ,eu oricum deschid un bar de motociclisti si poti canta si acolo ;)

 

multumesc, asta chiar ca ar fi fain :D

 

Daca vii si in Jud. Cluj ... pe DN1 te astept in Huedin ... avem si casa si atelier si multe piese Jawa :10:

Da sper ca no sa ai nevoe ... si in casa nici de cort.... X-(

Iti doresc drum bun si asfalt uscat.....

 

oooo! huedin, aproape de poieni unde am rude! :10: sigur o sa trec pe acolo! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos : trubadur motociclist ! In aceste vremuri in care predomina pragmatismul iata ca reinvie traditia cintaretilor ratacitori . Sa stii ca vei reusi : sustinerea fratiei moto nu te va lasa sa rabzi de foame sau sa n-ai unde dormi . Cere si ti se va da !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stressule inainte de plecare sa anunti si tu prin ce orase treci ca sa stim daca te asteptam sa :finger:

sau nu

ti-am lasat nr de tel daca ajungi prin sv

hai norock si te astept

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

mda, vremea s-a indreptat deocamdata, daca pana pe 1-2 martie ramane asa eu plec la drum! :yikes:

 

a! si inceputul va fi bucuresti si dupa aia targoviste! :yikes: in bucuresti am unde sa stau si in targoviste... well s-a deschis barul ala? :eek: si daca da, are o curticia maica unde sa-mi pun cortul? :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, vremea s-a indreptat deocamdata, daca pana pe 1-2 martie ramane asa eu plec la drum! :eek:

 

well s-a deschis barul ala? :eek: si daca da, are o curticia maica unde sa-mi pun cortul? :yikes:

 

Vrei sa fii aproape de bar?

 

hahahah! reptile a zis ca punem cortu' in casa si dormim in el :eek:

Daca mai insisti mult poate il punem pe acoperis,sa vezi atunci distractie cand ne ia vantul cu tot cu cort :yikes: :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...