Sari la conținut

Banditmania


hot_wheel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu te inteleg gresit :lol: am recitit postul si mi-am dat seama ca am gresit si eu exprimarea, de acolo si aceasta neintelegere...na..oboseala ma ajunge din urma... ca si nenea cu ninjaul :) (noroc ca a venit cu nevasta in spate si a fost "cuminte")

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai..de la mine pan' la tine mananc vreo 2 paini :lol:. In plus, la cum s-au anuntat intrarile si iesirile din Bucuresti in acest weekend, nu cred ca era o chestie fericita :) (adica sa vin prin Buc).

 

Si eu ies cu cine pot si cu cine "zboara" la joasa inaltime :D Eu in general sunt foarte cuminte cand plec in plimbari...imi place sa ajung intreg inapoi acasa.

 

Intrebarea este alta :P te bagi la un Radauti? 14-16 august? Ar fi un coleg care vine din Buc, cu un VN de 800. Poate face echipa ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea este alta :lol: te bagi la un Radauti? 14-16 august? Ar fi un coleg care vine din Buc, cu un VN de 800. Poate face echipa :)

 

Sunt cam 80% sanse sa ma bag la un Radauti avand in vedere ca am concediu intre 11 si 24 august :D celelalte 20 de procente sunt ocupate de ideea de a pleca in turul tarii anuntat acum vreo doua luni (trebuia sa plec acu in iulie, insa din cauza banilor am fost nevoit sa aman)

 

Ne citim p'aci si vedem...deci de principiu, ma bag...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea este alta :lol: te bagi la un Radauti? 14-16 august? Ar fi un coleg care vine din Buc, cu un VN de 800. Poate face echipa :)

Acuma sa nu zicem hop inainte sa sarim cu Radautiul, sa vedem ca e fixat locul intii.

Mesaj completat

Am mai gasit 2 oameni care vor sa comande Loobman si cica daca comanzi 3 primesti 4. E cineva interesat de cel care o sa fie-n plus? Prioritate pentru banditi. Nu fiti fraieri, daca faceti un calcul dati pe produse de curatare/ungere pe parcursul vietii lantului mai mult decit pe-un kit nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma sa nu zicem hop inainte sa sarim cu Radautiul, sa vedem ca e fixat locul intii.

Mesaj completat

Am mai gasit 2 oameni care vor sa comande Loobman si cica daca comanzi 3 primesti 4. E cineva interesat de cel care o sa fie-n plus? Prioritate pentru banditi. Nu fiti fraieri, daca faceti un calcul dati pe produse de curatare/ungere pe parcursul vietii lantului mai mult decit pe-un kit nou.

 

Eu as fi interesat... cam cat costa jucaria asta? si cum facem cu transportul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai e 18 lire (cam 90 RON) cu postage and packaging included. E posibil ca P&P sa nu fie valabil decit pt. mainland UK dar din experienta transportul pentru asa ceva e vreo 10 lire si la 3 oameni cit sintem ajunge de om cam cit posta Iasi-Bucuresti. Iar de la mine la ceilalti interesati poate ajunge prin orice metoda (posta, curier etc). Bine, smecheria probabil ar costa 10 lei sa ti-o faci singur dar o improvizatie se poate strica/despinde/dezmembra si iti mai intra vreo minune pe la pinioane -> not good.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cand se face comanda ca sa stiu cat timp am sa anunt sigur daca ma bag sau nu?

Miine dimineata Cosmine iti zic sigur. Oricum, cum deja sintem 3 va mai ajunge un al patrulea, si problema se pune doar la modul daca il iei tu sau altcineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calin, dupa ce va puneti oilerul sa dai si un feedback asupra functionarii deoarece mi se pare foarte util.

 

Robyb, frumos motor.

 

Acum pentru toti banditii am o intrebare : Mai are cineva ceva stickere cu "atentie la motociclisti" "motociclistii exista in trafic" sau orice altcefel de sticker referitor la campaniile facute ?

Editat de razvanusv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calin, dupa ce va puneti oilerul sa dai si un feedback asupra functionarii deoarece mi se pare foarte util.

 

Robyb, frumos motor.

 

Acum pentru toti banditii am o intrebare : Mai are cineva ceva stickere cu "atentie la motociclisti" "motociclistii exista in trafic" sau orice altcefel de sticker referitor la campaniile facute ?

 

 

Eu am avut 3 (atentie la motociclete) si le-am distribuit intre prieteni. Acum avem toti pe masini lipite "avertizarile". De ce intrebi?

 

Roby: cum sta rucsacelul ala pe tank? nu se misca in mers (stiu, e pe magneti, dar si drumurile la noi sunt pe dinamita :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut 3 (atentie la motociclete) si le-am distribuit intre prieteni. Acum avem toti pe masini lipite "avertizarile". De ce intrebi?

Intreb deoarece am si eu nevoie de vreo 3 si aici mi-a fost cel mai usor sa postez fiindca deja eram pe topic. Stii de unde as putea face rost de unele ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calin, dupa ce va puneti oilerul sa dai si un feedback asupra functionarii deoarece mi se pare foarte util.

 

Robyb, frumos motor.

 

Acum pentru toti banditii am o intrebare : Mai are cineva ceva stickere cu "atentie la motociclisti" "motociclistii exista in trafic" sau orice altcefel de sticker referitor la campaniile facute ?

Evident ca bagam feedback.

 

Stickere mai am eu 2 (octogonale, in forma semnului "STOP", cu text negru pe fond alb si contur rosu - daca vrei fac poze). Daca vrei altele, contacteaza-l pe userul mercedesfan, pardon, hondafan. Si trimite-i cu ocazia asta un poopic dulce din partea mea :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@RvsS si restul lumii: tocmai am citit pe forumul englezesc de-un tip caruia i s-a rupt un lant Iris la 2000 de mile dupa ce si l-a pus. Mi-am adus aminte ca si tu ai rupt unul. Deci atentie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot veni vorba de lant, eu nu inteleg de ce kitul de lant original suzuki e o data si jumatate cel mai scump kit de lant de renume.

 

http://cgi.ebay.de/SUZUKI-original-Kettens...93%3A1|294%3A50

 

In afara de marketing, e ceva la mijloc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@RvsS si restul lumii: tocmai am citit pe forumul englezesc de-un tip caruia i s-a rupt un lant Iris la 2000 de mile dupa ce si l-a pus. Mi-am adus aminte ca si tu ai rupt unul. Deci atentie.

ai vazut si pozele? :lol:

Mesaj completat

Ca tot veni vorba de lant, eu nu inteleg de ce kitul de lant original suzuki e o data si jumatate cel mai scump kit de lant de renume.

 

http://cgi.ebay.de/SUZUKI-original-Kettens...93%3A1|294%3A50

 

In afara de marketing, e ceva la mijloc?

mda au pus o cutie ce carton pe care scrie suzuki ....cel mai probabil lantul e fabricat de EK sau RK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@RvsS si restul lumii: tocmai am citit pe forumul englezesc de-un tip caruia i s-a rupt un lant Iris la 2000 de mile dupa ce si l-a pus. Mi-am adus aminte ca si tu ai rupt unul. Deci atentie.

La mine a tinut sub 1000 km. Cred ca sunt lanturi de scutere or something.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine a tinut sub 1000 km. Cred ca sunt lanturi de scutere or something.

din cate stiu eu faceau pt bicilete :lol: iris si regina

Mesaj completat

parca era cineva la un moment dat care zicea ca o sa se interesez de niste echipamente dainese facute la noi in tara daca se pot "scoate" la preturi bune...nu mai stiu cine era si mi lene sa caut din nou,dar ma intrebam daca are ceva noutati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roby: cum sta rucsacelul ala pe tank? nu se misca in mers (stiu, e pe magneti, dar si drumurile la noi sunt pe dinamita :))

 

 

Mai are si un "snur" de prins dintr-o parte in alta si alte magarii , dar nu l'am pus niciodata . sta cu magnetii excelent , + ca am pus si o gramada de chestii in el . tel aparat foto chei ...etc

 

la cat am dat pe tankbag ala merita toti banii . :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot veni vorba de lant, eu nu inteleg de ce kitul de lant original suzuki e o data si jumatate cel mai scump kit de lant de renume.

Make, uita-te pe cmsnl.com si vezi cit costa o toba originala de Bandit, si compara cu o toba Yoshimura sau Akrapovic.

 

 

In afara de marketing, e ceva la mijloc?

Da, e vorba de niste oameni care trebuie sa-si cumpere cit mai multe iahturi si Ferrari-uri. Can't blame them...

 

 

ai vazut si pozele? :)

Nope, n-am vazut ca sint si poze.

 

 

din cate stiu eu faceau pt bicilete :D iris si regina

Mesaj completat

parca era cineva la un moment dat care zicea ca o sa se interesez de niste echipamente dainese facute la noi in tara daca se pot "scoate" la preturi bune...nu mai stiu cine era si mi lene sa caut din nou,dar ma intrebam daca are ceva noutati

Este vorba de Macke, care tace milc :P

 

 

la cat am dat pe tankbag ala merita toti banii . :lol:

Mai exact?

 

 

Si, continuind despre lantul meu, tocmai mi-au raspuns la mail nenii de la Tsubaki. Take a look: /index.php?...p;#entry2011225

Editat de CalinD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, nu am uitat de promisiune, dar inca nu am intrat. Sunt in fata usii :lol: Aveti cuvantul meu de onoare ca in momentul in care am vesti, le voi pune pe tava.

 

Roby: pe mine ma tenta sa imi iau unul cu suport pe gura tankului: rucsac+suport. Era pe louis, coduri 10025381 si suport 10025384 (care lipseste din oferta momentan)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, nu am uitat de promisiune, dar inca nu am intrat. Sunt in fata usii :) Aveti cuvantul meu de onoare ca in momentul in care am vesti, le voi pune pe tava.

 

Roby: pe mine ma tenta sa imi iau unul cu suport pe gura tankului: rucsac+suport. Era pe louis, coduri 10025381 si suport 10025384 (care lipseste din oferta momentan)

de ce nu iti iei o husa de rezervor si un rucksack care se prinde pe acea husa? arata si mai bine si elimini orice risc sa zgarii rezervorul :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...