Sari la conținut

Banditmania


hot_wheel
 Share

Postări Recomandate

eu am treaba pana la 8 (iiiiiiiiiiii <-dentist ) dupa care sunt free for all. 0724528088

Mesaj completat

E un bandit S dupa '00 la lujerului parcat de vro saptamana exact la iesire din sensul giratoriu de la cora ( pe strada neasigurat (cred, ca n-am vazut lanturi sau ceva )) . b-44-zob parca ... gri lovit pe stanga. Postez datorita pozitiei de parcare , nu este una in care ti-ai lasa motorul o saptamana.

Sper ca totul este in regula. ( nu furat, nu accidentat )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu am treaba pana la 8 (iiiiiiiiiiii <-dentist ) dupa care sunt free for all. 0724528088

Mesaj completat

E un bandit S dupa '00 la lujerului parcat de vro saptamana exact la iesire din sensul giratoriu de la cora ( pe strada neasigurat (cred, ca n-am vazut lanturi sau ceva )) . b-44-zob parca ... gri lovit pe stanga. Postez datorita pozitiei de parcare , nu este una in care ti-ai lasa motorul o saptamana.

Sper ca totul este in regula. ( nu furat, nu accidentat )

 

Pai atunci poate ne vedem pe la 8:30 pe undeva... ne auzim la telefon si vedem ce si cum. nr. meu e: 0740.209.107

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai tu rulmentii de care vorbeai? sai stii un magazin pe undeva? Daca stii sigur-sigur ce rulmenti imi trebuie pentru ambele roti, azi ii cumpar. Mersi. By the way! cine n-are ce face azi, intre 12 si 16, si aren chef sa ma ajute si pe mine sa schimb kitu de lant, in timp ce bem o tigara si fumam un cico? Deocamdata nu e sigur, sper sa ai kitu pe stoc ori la Elf, ori la MyMoto.

 

spune`mi exact modelul si anul fabricatiei la telefon k pe net intru mai rar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci poate ne vedem pe la 8:30 pe undeva... ne auzim la telefon si vedem ce si cum. nr. meu e: 0740.209.107

 

Da' matinali sunteti banditilor!

Daca e pe la pranz sau dupa pranz vin si eu.

 

Ti-ai pus kitu' Cosmin?

 

Numai bine,

Alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' matinali sunteti banditilor!

Daca e pe la pranz sau dupa pranz vin si eu.

 

Ti-ai pus kitu' Cosmin?

 

Numai bine,

Alex

 

e vorba de 20:30 :cheers: , dar ramane sa ne auzim maine cel mai sigur si sa stabilim ora exacta si locul.

 

Da, mi-am pus kitu la un nene de pĂĄci din Berceni, Stefan il cheama, lucreaza cu inca un baiat pe care nu-l stiu decat de Piciu'. A facut o super treaba la un pret cinstit.

cheers!

Editat de cosminst2008
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata de ieri, am intrat si eu oficial in randul banditilor.

Sunt fericitul posesor al unui bandit 600n an `97

Merge super misto.

O sa revin cu poze.

sa-l stapanesti sanatos si cati mai multi km fara incidente

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci? bagam o plimbarica prin bucuresti in aceasta minunata dupa-amiaza si apoi un cico pe undeva?

Mesaj completat

Eu am iesit la plimbare, ma gasiti la 0744.209.107 asta daca nu sunt pe mobra.. dar ma mai opresc si o sa verific :)

;)) motociclist amator...:D cum sa te opresti?cumpara un cardo scala rider :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata de ieri, am intrat si eu oficial in randul banditilor.

Sunt fericitul posesor al unui bandit 600n an `97

Merge super misto.

O sa revin cu poze.

felicitari pentru achizitie ....asteptam poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e pusa aripa. dar e fainuta, adica si eu as vrea :)

 

felicitari de achizitie, frumoasa. stock. asa cum imi place mie ;). cat mai multi km fara incidente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, apelez la voi cu o rugaminte: am nevoie de o pereche de pantaloni moto rupti, jdreliti, tavaliti pe partea stanga... am nevoie pentru asigurare. Azi, in drum spre serviciu, un taximetrist a virat la dreapta de pe banda a II-a fara sa se uite in oglinda sau sa verifice cine dracu claxoneaza langa el, si deci m-a lovit. Talharu e un pic sifonat, la fel ca si mine. revenind, am vorbit cu un militian si mi-a spus ca si echipamentul moto intra pe asigurare, si deci, casca, geaca, manusi, ghete si pantaloni noi. problema e ca eu nu aveam pantaloni moto pe mine, si apelez la voi, daca aveti vreo pereche tavalita cu care n-aveti ce face, ca sa-i bag si pĂĄia pe asigurare... macar sa-mi iau echipament complet :) Pe langa asta, s-a deschis dosar penal pentru vatamare corporala si astept rezolvarea. eu, fizic nu am nimic, doar ca ma doar un pic soldul si glezna stanga. am facut radiografii si sunt ok. smurdul a ajuns in 2 minute impreuna cu doi politisti calare pe armasarii de 1200 cmc. maine urmeaza sa duc mobra la service pentru constatarea daunelor si apoi sa astept...iar...acceptul de plata de la euroins. mobra, saracuta, are crasbaru pe stanga polizat cam jumate din diametrul lui, ghidonu si mansonul polizate bine de tot, maneta ambreiaj rupta in doua locuri, furca polizata pe bratul stang, pedala de schimbator si scarita polizate si carena de sub sa (intre codita si blocul motor) crapata. spre uimirea mea... rezervorul si codita sunt intacte ;) Vedem maine ce rezolv la Elf cu asigurarea si sper din tot sufletul ca Euroins sa plateasca toate daunele si sa nu faca figuri. Daca firma de asigurari nu vrea sa acopere toate pagubele... nu ramane decat sa-l dau in judecata pe taxist... vedem... mai intai sa se solutioneze cazu de la penal si sa vad ce rezolv la service. deci? are careva o pereche de pantaloni tavaliti de care nu mai are nevoie?

 

 

Felicitari pentru noua achizitie... arata foarte bine. sa-l stapanesti sanatos si sa ai cat mai multi km cu zambetul pe buze!!! Cheers

Editat de cosminst2008
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi, in drum spre serviciu, un taximetrist a virat la dreapta de pe banda a II-a fara sa se uite in oglinda sau sa verifice cine dracu claxoneaza langa el, si deci m-a lovit. Talharu e un pic sifonat, la fel ca si mine.

 

Nasol Cosmin. Tocmai ce-l lustruisei! Unde te-a lovit?

Din pacate nu am o pereche julita, rupta, sa te pot ajuta. Poate cumperi una veche la 100 si zici ca ai dat o avere pe ea.

Daca vrei haina julita, am. numai ca nu o sa se potriveasca marimile :) Sa ai grija si cu pantalonii sa nu se prinda aia.

Numai bine,

Alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol Cosmin. Tocmai ce-l lustruisei! Unde te-a lovit?

 

Noroc cu ghidonul meu de enduro ca e lat si cand a dat peste mine, a lovit ghidonu si mi l-a smuls din mana, mobra s-a culcat pe stanga o data cu mine. eu am inceput sa ma rostogolesc ca berbecu si mobra taras dupa mine.

Mesaj completat

Daca vrei haina julita, am. numai ca nu o sa se potriveasca marimile ;) Sa ai grija si cu pantalonii sa nu se prinda aia.

Numai bine,

Alex

 

Din pacate... haina julita am si eu acum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noroc cu ghidonul meu de enduro ca e lat si cand a dat peste mine, a lovit ghidonu si mi l-a smuls din mana, mobra s-a culcat pe stanga o data cu mine. eu am inceput sa ma rostogolesc ca berbecu si mobra taras dupa mine.

Mesaj completat

 

 

Din pacate... haina julita am si eu acum :)

tu sa fi ok ...moto se face ...tu esti tu ..fieru e fier ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

insanatosire grabnica (daca e cazul) si mult succes la asigurari si la tribunal.

de acum trebuie sa depui plangere penala daca esti accidentat/batut, daca nu, trebuie sa platesti spitalizarea cand e cazul...

oricum poate asa se uita de 2 ori in oglinda data viitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...