Sari la conținut

Banditmania


hot_wheel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma bag si eu!! :wacko: Dar sa stim din timp cand are loc iesirea.

 

 

Asfalt uscat !!!!!!

in ce data e ? tinand cont ca eu sunt din craiova sar putea sa nu pot ajunge ...dar ca idee sa stiu ca poate vin pana la urma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Predealul este aici http://www.eastbike.ro/, adica 23-25 iulie! Si de Craiova vine un fost coleg de facultate, nu e o problema de venit (adi - varadero de 1000).

 

Bucurestenii ajung cel mai simplu, la ei drumul e relativ drept ;) Acum, dupa aglomeratia de pe DN1, nu stiu daca si cel mai repede, insa Predealul ar putea fi o mini-intalnire banditmania la o scara mai larga :). Iar berea o putem bea si atunci. Asta nu inseamna ca trebuie sa tineti post pana atunci :wacko:

 

PS: Pana la Predeal e Bacaul, 8-10 iunie parca. Poate ne vedem si atunci :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Predealul este aici http://www.eastbike.ro/, adica 23-25 iulie! Si de Craiova vine un fost coleg de facultate, nu e o problema de venit (adi - varadero de 1000).

 

Bucurestenii ajung cel mai simplu, la ei drumul e relativ drept ;) Acum, dupa aglomeratia de pe DN1, nu stiu daca si cel mai repede, insa Predealul ar putea fi o mini-intalnire banditmania la o scara mai larga :). Iar berea o putem bea si atunci. Asta nu inseamna ca trebuie sa tineti post pana atunci :wacko:

 

PS: Pana la Predeal e Bacaul, 8-10 iunie parca. Poate ne vedem si atunci :).

mai rau de atat nici ca se putea ... pentru ca in perioada aia am bacu ...:| dar sa speram ca pot sa ajung ...voi incerca sa vb cu adi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in 23-25 iuLie e BAC-ul?! Ala nu era in iuNie?
aaa ... da ai dreptate ..stai k incurcasem borcanele ... poi atunci ...Voi veni si eu :bounce:

PS. Am gasit un bandit la demzmebrari la un tip e din 97 ...a fost adus din italia ... nu are faru si bordu in rest e intreg ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai..descrie si tu mai multe: toba, cauciucuri, lant, capace motor, sa, rezervor .... eventual ceva preturi....

deci are tot pe el ..e intreg ...sa vb cu el sa vad ce cere pe piese ...

marcke am vazut ca ai postat la tipu ala cu ulei ..dami si mie Pm cu preturile ... ca sa nu il mai intreb pe el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am scos azi banditu din service si arata si merge ca nou :bounce: din pacate, eu am liber de la munca doar joi si sambata. eu voi iesi si maine inainte de serviciu la o plimbare. daca e cineva din bucuresti care are chef de o bere n/a pana in ora 5 dupa-amiaza, ne auzim p'aci. cheers!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, vreau sa va intreb daca merita 6000eur un Bandit 1250Gsf cu ABS la 0 km? Multumesc!

Tinand cont ca modelul 2009 ABS, e 8000 si ceva de epuroi, as zice ca merita.

Oricum preturile la motoare au cazut mult.

Vom avea un membru nou printre banditi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, vreau sa va intreb daca merita 6000eur un Bandit 1250Gsf cu ABS la 0 km? Multumesc!

 

unde ai gasit tu 1250 abs nou,0km cu 6000 ca m-ar interesa si pe mine?

 

cumpar neked bandit 1250 preferabil cu ABS,2007,2008,2009....banul jos daca ne intelegem...

mail cu poze,pret, oferte la: fenderaru@yahoo.com

tel 0721161655 (nu prea urmaresc topicul)

 

 

ar fii si mai bune 2 nekeduri ca in poza de mai jos...sanatate curata

post-41618-1268821991_thumb.jpg

Editat de fenderaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de un sfat:

 

In sfarsit am rezolvat cu asigurarea pentru furtul tobei. Acum trebuie sa aleg o toba noua. Am intrebat la Elf Workshop, acolo stiam ca au ceva ce s-ar potrivi.

 

Cea originala costa aproximativ 3400 lei.

Yoshimura costa aproximativ 1800 lei.

 

Problema este niciuna nu este in stoc, ajung cam in 2-3 saptamani.

 

Ce alte optiuni mai am? Unde mai pot sa ma adresez sa gasesc ceva in stoc, nu as vrea sa mai pierd inca 3 saptamani din sezon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de un sfat:

 

In sfarsit am rezolvat cu asigurarea pentru furtul tobei. Acum trebuie sa aleg o toba noua. Am intrebat la Elf Workshop, acolo stiam ca au ceva ce s-ar potrivi.

 

Cea originala costa aproximativ 3400 lei.

Yoshimura costa aproximativ 1800 lei.

 

Problema este niciuna nu este in stoc, ajung cam in 2-3 saptamani.

 

Ce alte optiuni mai am? Unde mai pot sa ma adresez sa gasesc ceva in stoc, nu as vrea sa mai pierd inca 3 saptamani din sezon.

 

bs motors www.bsmotors.ro

au si tobe sport pe stock

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, am incercat la ei, am primit un numar de telefon, e inchis.

 

Am cerut alt numar, au zis ca ma suna ei si ... nimic.

 

Mai incerc si maine.

 

 

Salut

 

Sun la un numar de mobil de o saptamana , si este in permanenta inchis . Oare ce afacere fac astia ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Sun la un numar de mobil de o saptamana , si este in permanenta inchis . Oare ce afacere fac astia ?

 

Astazi am fost in vizita pe la KTM Dementor, si din vorba-n vorba, nenea de acolo mi-a dezvaluit ca B&S Motors a dat faliment.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...