Sari la conținut

Ceva Groaznic...


horiabt
 Share

Postări Recomandate

Am gasit pe net aceasta secventa dintr-o cursa....trecand peste faptul ca cei doi care intra pe pista nu aveau voie sa faca asta pana ce cursa nu este oprita,ce se intampla cu al 2-lea motociclist care se loveste de ei ?

Eu banuiesc dar este destul de greu de imaginat :finger:

Edmund_TrackCrash_90sec.wmv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit pe net aceasta secventa dintr-o cursa....trecand peste faptul ca cei doi care intra pe pista nu aveau voie sa faca asta pana ce cursa nu este oprita,ce se intampla cu al 2-lea motociclist care se loveste de ei ?

Eu banuiesc dar este destul de greu de imaginat :finger:

E mai vechi acest filmulet.Destul de naspa accidentul.Am inteles ca au murit si unul din cei doi care au intrat pe pista si pilotul care i-a lovit.Foarte urat oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si io filmuletzu asta. Intr-adevar e vechi, e nashpa ce se intampla acolo.

Pe scurt: un motociclist intra in boblaj si cade, 2 oameni se duc sa il ajute(ma rog motoristul reuseste singur sa se tarasca in afara pistei) si pe urma incearca sa mute motoreta din mijlocul pistei. Intra un alt motorist in ei, pe unu il decapiteaza, unul scapa, motoristul moare. End of story.

 

@toata lumea:parerea mea e ca oricat ar fi de nashpa unele accidente, e plin netul de astfel de filme, nu cred ca are sens sa se posteze la rubrica accidente. tendinta e ca din ce in ce mai multi sa faca copy&paste la filmuletze in aceasta rubrica. Daca tot posteaza macar sa posteza la Alte Discutii nu la Accidente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si io filmuletzu asta. Intr-adevar e vechi, e nashpa ce se intampla acolo.

Pe scurt: un motociclist intra in boblaj si cade, 2 oameni se duc sa il ajute(ma rog motoristul reuseste singur sa se tarasca in afara pistei) si pe urma incearca sa mute motoreta din mijlocul pistei. Intra un alt motorist in ei, pe unu il decapiteaza, unul scapa, motoristul moare. End of story.

 

@toata lumea:parerea mea e ca oricat ar fi de nashpa unele accidente, e plin netul de astfel de filme, nu cred ca are sens sa se posteze la rubrica accidente. tendinta e ca din ce in ce mai multi sa faca copy&paste la filmuletze in aceasta rubrica. Daca tot posteaza macar sa posteza la Alte Discutii nu la Accidente.

Intr-un fel ai dreptate ! Cu toate ca in multe tari autoritatile s-au gandit sa expuna relicve din accidente ca sa avertizeze oamenii asupra pericolului ! Este socant intradevar cine stie ,poate unii isi vor da seama ca viata merita traita,si nu se merita sa risti ! ;)

Scuze daca te-am oripilat !

Sa auzim de bine ! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca despre filmu asta e vorba i l puteti downloda de aici

 

 

accident

 

 

mai sunt si alte filmulete.

 

intradevar destul de nasol mi se pare ca la unu din ei i-a zburat laba piciorului. :finger:

si ciudat viteza nu pare asa mare..poate doar pare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pretorian_29@yahoo.com trimite si la mine te rog

Nu trebuie sa-l deschide-ti pe forum dati click dreapta "save target as " il downloadati la voi in computer si merge.

 

Oricum e groaznic ce sa intamplat acolo

Editat de sseba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuie sa-l deschide-ti pe forum dati click dreapta "save target as " il downloadati la voi in computer si merge.

 

Oricum e groaznic ce sa intamplat acolo

 

Nu merge nici asa.... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si io filmuletzu asta. Intr-adevar e vechi, e nashpa ce se intampla acolo.

Pe scurt: un motociclist intra in boblaj si cade, 2 oameni se duc sa il ajute(ma rog motoristul reuseste singur sa se tarasca in afara pistei) si pe urma incearca sa mute motoreta din mijlocul pistei. Intra un alt motorist in ei, pe unu il decapiteaza, unul scapa, motoristul moare. End of story.

 

@toata lumea:parerea mea e ca oricat ar fi de nashpa unele accidente, e plin netul de astfel de filme, nu cred ca are sens sa se posteze la rubrica accidente. tendinta e ca din ce in ce mai multi sa faca copy&paste la filmuletze in aceasta rubrica. Daca tot posteaza macar sa posteza la Alte Discutii nu la Accidente.

 

Am mai auzit versiuni cu....uite nene cum il taie pe ala pe jumate...de fapt resturile acelea daca vei privi cu mai mare atentie o sa vezi ca sunt de la carena :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...