Sari la conținut

Vand Kilometri de Povesti


bizoo_n
 Share

Postări Recomandate

Na, ca asta vroiam sa spun si eu. Nu stiu cum o sa fie, pentru ca la inregistrare am avut niste emotii monstru, care pe la jumatatea emisiunii au urcat din stomac prin gat in cap, care cap a inceput sa doara si eu am inceput sa nu mai vad clar. Sper ca am reusit sa ascund asta. Asa ca daca sunt penibil sa nu radeti din prima.

 

Multumesc mult pentru urarile de la multi ani!

 

Mihai

 

Si eu care te admiram pentru cat de detasat si linistit erai! :banana: Te pricepi bine la pitit emotii! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 842
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mda, se pare ca dupa 7 zile de inactivitate pe topicurile unde am dat cu "Subscribe", esti scos automat din lista. Un fel de curatenie :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, se pare ca dupa 7 zile de inactivitate pe topicurile unde am dat cu "Subscribe", esti scos automat din lista. Un fel de curatenie :cheers:

aaa, ce, nu stiai? Ma rog de Dan de fro juma de an sa lase prostiile si sa dea inapoi pe 30 de zile (macar).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaa, ce, nu stiai? Ma rog de Dan de fro juma de an sa lase prostiile si sa dea inapoi pe 30 de zile (macar).

 

nici eu nu stiam, e aiurea. poate sunt topicuri la care vreau sa stiu ce se intampla si dupa un an .. cel mai bine e sa fie configurabil !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://tvr.ro/emisiune.php?id=580#

 

 

urmariti aici!

vad ca emisiunea din 16 ianuarie nu este inca disponibila;probabil urmeaza!

BUNA TREABA MIHAI!

A APARUUUUUUUUUttt

 

nici eu nu stiam, e aiurea. poate sunt topicuri la care vreau sa stiu ce se intampla si dupa un an .. cel mai bine e sa fie configurabil !

Asta-i zic si eu. Da' asa-i cind e www-ul tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am reusit sa vad si eu, in reluare, emisiunea 100 % Garantat. Felicitari Mihai pentru originalitate, curaj si ambitie. Ai facut cinste motociclismului cu atat mai mult cu cat ai fost invitat la o emisiune in care se promoveaza cultura si valorile. Nu stiu daca ai avut sau nu emotii dar le-ai mascat bine de tot: ai fost natural, spontan, stapan pe tine. Cred ca aceasta calatorie ti-a adus un plus de intelepciune pentru aprecierea celor mai importante lucruri din viata. Sper sa nu te opresti aici.

Respect si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici sunt link-uri catre emisiune

am scos partile muzicale si celelalte materiale care nu au legatura stricta cu Mihai si calatoria lui.

enjoy!

 

- 1

 

- 2

 

- 3

 

- 4

 

-- 5

 

 

PS Daca intreaba cineva, nu io le-am pus... :cheers:

Editat de Louis Cyphre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici sunt link-uri catre emisiune

am scos partile muzicale si celelalte materiale care nu au legatura stricta cu Mihai si calatoria lui.

enjoy!

 

- 1

 

- 2

 

- 3

 

- 4

 

-- 5

 

 

PS Daca intreaba cineva, nu io le-am pus... :cheers:

Super initiativa!!..la fel si calitatea capturii ..Numai bine!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multam', macar atata sa fac si eu...la cate a facut Mihai pentru noi, asta e nimica..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Si chear daca nu ai mers cu 300 km/ora (pana acum am vazut la tv motoristi prinsi de radare cu viteze considerabile) ai aratat ca se poate si fara...civilizat,de vis si un exemplu ca motociclismul inseamna mai mult decat plimbari intre frumoasele lumini ale semafoarelor...

Poate ne vedem la o intrunire sa ii fac cunostinta lui Doyle cu Dromaderu'

Mult respect!

post-21176-1266074563_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fir-ar sa fie, iar apaream dezabonat la acest thread si am ratat emisiunea.

si eu am patit la fel, nu inteleg care-i misterul..

Mda, se pare ca dupa 7 zile de inactivitate pe topicurile unde am dat cu "Subscribe", esti scos automat din lista. Un fel de curatenie :)

aaa, ce, nu stiai? Ma rog de Dan de fro juma de an sa lase prostiile si sa dea inapoi pe 30 de zile (macar).

nici eu nu stiam, e aiurea. poate sunt topicuri la care vreau sa stiu ce se intampla si dupa un an .. cel mai bine e sa fie configurabil !

Poate daca striga mai multe guri aici, s-or mai indupleca... dar slabe sanse... /index.php?showtopic=201989

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

nici de-al naibii nu las topicul asta sa ajunga pe pagina 2, sau mai jos...

asa ca up cu el!

Mesaj completat

no ase' !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Omul asta este atat de modest, inca nu se lauda cu faptul ca povestea lui care ne-a tinut pe atatia in Asia vara trecuta participa la un concurs de bloguri. Eu l-am votat si sunt sigura ca la fel veti face si voi:

 

Voteaza Mongolia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am obiceiul de a nu-mi face conturi peste tot. Dar mi-a luat mai putin decat un upload de poza de-al lui Mihai de prin cine stie de *stan so it was worth it.

Mesaj completat

Daca nenea Mi'ai nu mai zice prea multe zic eu. Stiu ca audienta e cu urechile ciulite si curioasa nevoie mare.

 

Blog-ul a castigat, cum altfel... :P

 

Doyle este pregatit sa reiasa la asfalt si vizitatorii SMAEB... ochii ciuliti ca aveti ce vedea. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ah, Melciule... :wacko:

 

Da, deci am o stire. La SMAEB o sa fie si Doyle, asa cum era el pe drum, plin de jeg, cu ulei pe motor, fara o oglinda, multe bagaje, cu harta in tankbag, Marcel pe bord, telescoapele "sangerande" si farul murdar. Din fericire lantul o sa fie nou, sper. O sa-l puteti vedea si o sa-i puteti pune intrebari la standul TopGear. Tot acolo vor fi si cateva fotografii de pe drum si un manechin care va purta costumul de care va sfatuiesc sa nu va apropiati pentru ca pute. Si o sa mai fiu si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apai cred ca o sa crape fetele alea siliconate/samponate/gelate/bronzate/botoxate/si-alte-"ate" ca un manechin imbracat intr-un costum puturos, langa o "chestie" plina de mud si ulei, aka Doyle, atrage mai multa atentie ca ele.

sa vezi invidie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...