Sari la conținut

La Ski!


Postări Recomandate

N-am rezistat tentatiei si am tras o fuga cu pana la Azuga, la ski :yikes: Cu ocazia asta am descoperit ca echipamentul moto este perfect adaptat situatiei :yikes:

 

post-23-1140531627_thumb.jpg post-23-1140531666_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am rezistat tentatiei si am tras o fuga cu pana la Azuga, la ski :yikes: Cu ocazia asta am descoperit ca echipamentul moto este perfect adaptat situatiei :yikes:

cum a fost soseaua?

Editat de Dragonu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am rezistat tentatiei si am tras o fuga cu pana la Azuga, la ski :yikes: Cu ocazia asta am descoperit ca echipamentul moto este perfect adaptat situatiei :yikes:

 

post-23-1140531627_thumb.jpg post-23-1140531666_thumb.jpg

 

Cum ai transportat schiurile?! (nu ca nu s-ar putea dar nu le vad niciunde in prima poza) :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul a fost bun pana la serpentine. Mai apoi niste gheata, nisip... Chiar si dupa-amiaza cand m-am intors si era cald cam tot asa era din pacate.

Din fericire n-am carat skiurile !! Claparii mai mergeau dar la skiuri ar fi fost jale :yikes: O placa insa mi-ar fi tinut de cald la spate :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto, motocicleta si schiul 2 sporturi frumoase!

P.S.: Mai Demo, sper sa nu te superi, dar parca esti un Dan Nastase tanar, chiar semeni cu el!

:yikes:

Toata increderea in generatia tanara !

:yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu la ski saptamana trecuta, va recomand Poiana Brasov zapada buna, nu e aglomeratie - urcarea cu telegondola costa 120.000 de lei, dar merita. Coborarea pe Drumu Rosu dureaza cam 15-20 de minute, daca vrei sa o iei si pe alternative mai abrupte, nu te opreste nimeni. Va recomand cazare la "La Gheorghita", e un restaurant super din Fundata, pe soseaua Campulung-Brasov (pe Bran cum se zice), si mai nou si-a facut si hotel. Preturi mici - 600 de mii camera, 500 daca stai mai mult de o noapte, cladire noua, finisaje ca lumea, mancarea super buna si ieftina (de apreciat ca atat cat scrie in meniu atat platesti, nu iti baga "accesorii" pe nota). Localul e pe dreapta cum vii dinspre Campulung, in intersectia cu drumul care pleaca in stanga spre Sirnea. De aici pana in Poiana Bv sunt cam 25 de km, - 15 pana in Rasnov - 10 urcarea in Poiana. Bafta. Am de gand sa "calc" si weekendu asta pe-acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu la ski saptamana trecuta, va recomand Poiana Brasov zapada buna, nu e aglomeratie - urcarea cu telegondola costa 120.000 de lei, dar merita.

 

 

Am fost eu weekend-ul trecut (pe 26.02.2006) si urcarea cu telegondola era 100.000.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...