Sari la conținut

Kawasaki Zx 10 R


Mos Craciun
 Share

Postări Recomandate

 

 

Ma surprind din nou dialogand cu tine si nu inteleg de ce... probabil m-a prins acest dialog cum m-a prins si o emisiune de pe MTV in care unul nu facea nimic... timp de 30 de minute si nu puteam sa cred ca exista o emisiune atat de penibila si cretina. Penibila si cretina m-a facut sa stau 30 de minute lipit de televizor, cred ca si in cazul tau este vorba de aceiasi situatie...

 

 

 

si eu ma surprind cum de tot citesc postul asta de fiecare data cand intru pe forum, desi stiu dinainte ce o sa citesc...dar cred ca deja ati inceput sa imi lipsiti, amandoi cu certurile voastre..

 

fac cinste cu bere la amandoi, cata puteti sa beti, daca nu incetati cu circul si o tineti tot asa :crack:

 

altfel ma plictisesc pe forumul asta...cand vreti sa beti , ma anuntati, la orice ora... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@dimi

 

Esti platit de Suzuki sau alta firma sa te iei de MC pentru ca face reclama agresiva? Esti administrator si nu permiti astfel de reclama pe site? NU! Asa ca te rugam frumos sa ne scutesti de smiorcaielile tale. Deja MC a clacat ceea ce este rar...pe mine nu ai cum sa ma clachezi pentru ca am o rabdare mult prea mare si stiu cu cine vb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti platit de Suzuki sau alta firma sa te iei de MC pentru ca face reclama agresiva?
Cumva am facut eu reclama la Suzuki ca e cea mai tare bla bla etc etc?? :crack: :crack: :blbl: :D
Esti administrator si nu permiti astfel de reclama pe site? NU! Asa ca te rugam frumos sa ne scutesti de smiorcaielile tale.
E perfect ,toti sant liberi sa faca reclama la ce vor ,dar ca sa arunci cu cacao in ceilalti mari producatori (producatori de motociclete care sant MULT mai mari ca Kawa ,ma refer la nr de motociclete ,asta ca sa intelegi si sa nu ma iei cu cat de mare e gigantul kawa etc etc ,...strict ca nr de motociclete) asta mi se pare o dovada de lipsa de bun simt . Dar se pare ca eu( si NU NUMAI EU) nu prind acest tip de "glume" :ok: :P

 

 

@MC ,tie nu am ce sa-ti raspund pt ca ai adus numai jigniri si nimic legat de motociclete ,nimic :ok: :ok:

 

Deja MC a clacat ceea ce este rar...
Imi pare rau pt el ,dar daca a clacat si nu mai face fata ,poate sa nu mai scrie ,pt ca oricum aduce numai jigniri si nimic legat de motociclete :ok:

 

pe mine nu ai cum sa ma clachezi pentru ca am o rabdare mult prea mare si stiu cu cine vb.
Ma bucur ca am cu cine sa ma conversez pe aici si mai astept din "dilemele" tale ,orice ce nu intelegi sau nu vrei sau nu poti sau te faci ca nu intelegi ,orice ma poti intreba :ok: :hug:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca am cu cine sa ma conversez pe aici si mai astept din "dilemele" tale ,orice ce nu intelegi sau nu vrei sau nu poti sau te faci ca nu intelegi ,orice ma poti intreba :crack: :crack:

Poti macar o data sa pui si tu ceva interesant pe site? Un articol despre ZX 10 ceva orice? Daca te intrebi de ce sa pui tu articol despre ZX 10 iti raspund imediat... Acesta este un topic dedicat acestui model.... M-am obisnuit cu ideile tale de neclintit asa ca te las sa-mi bagi vorbe in gura ca oricum ma sterg cu ele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti macar o data sa pui si tu ceva interesant pe site? Un articol despre ZX 10 ceva orice?
Pai acum imi cer sa pun articole pe site din reviste?? :crack: :crack: :blbl: Clar ai ceva probleme la mansarda. Nu ziceai ca articolele alea sant scrise de oameni paraleli ,asa ca mine?!...acum vrei sa pun articole scrise de oameni paraleli? :ok: :ok: ...clar ,ai ceva la mansarda :D :ok:
M-am obisnuit cu ideile tale de neclintit asa ca te las sa-mi bagi vorbe in gura ca oricum ma sterg cu ele...
Eu ti-am dat de fiecare data citate ,dar eu cand ti-am cerut sa-mi dai citate unde l-am jignit pe Ono ,unde am laudat eu suzuki ,ai dat-o MEREU in lambada.Asa ca ... :ok: :ok: :P
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raspunsul la dilemele mele mi-l caut singur, cand nu-l voi gasi te voi intreba. Oricum in materie de motociclism nu am cum sa ascult ceva de la tine care imi dai citate din revistele pe care si eu le citesc. Daca imi spui ceva ce ai facut tu si mie se pare interesant poate voi asculta, pana atunci ciocu' mic si joc de glezne.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum in materie de motociclism nu am cum sa ascult ceva de la tine care imi dai citate din revistele pe care si eu le citesc.
Daca ai fi citit vreo revista ,iti dadeai seama ca eu vorbesc din acele reviste si NU MA COMBATEAI ,dar totusi eu cred ca NU stii sa citesti :D :ok:
Daca imi spui ceva ce ai facut tu si mie se pare interesant poate voi asculta, pana atunci ciocu' mic si joc de glezne.
Hai sa-ti spun ceva interesant: eu nu particip la curse ca sa incurc pe altii pe acolo ,sa am de unde ma intoarce(ma refer la amatori ,ca sa nu o dai si tu in lambada cum o da MC) :ok: .Hai goodbye :crack: :crack: :blbl:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa-ti spun ceva interesant: eu nu particip la curse ca sa incurc pe altii pe acolo ,sa am de unde ma intoarce(ma refer la amatori ,ca sa nu o dai si tu in lambada cum o da MC) :ok: .Hai goodbye :crack: :crack: :blbl:

 

Probabil ca din acelasi motiv ar trebui sa nu mai scrii pe site ca sa nu incurci pe altii, probabil ca din acelasi motiv nu mergi cu motocicleta. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singurii care vad ca se "incurca" de mine sant "marii cursieri" de pe sbz :ok: .In rest NU AM AVUT NICI UN FEL de divergenta cu NIMENI de aici ,asa ca... :crack:

probabil ca din acelasi motiv nu mergi cu motocicleta.
Da probabil ,nu stiam ca sta cineva la fundul meu sa vada cand merg sau nu cu motocicleta ,dar e posibil sa fi fost ceva mic in spatele meu si sa ma urmareasca:lol: :D :ok: .Hai goodbye sabine si intoarce-te tu la "cursierii" tai si eu pe aici si ,te rog ,daca se poate nu ma mai deranja inutil :ok: :crack: :blbl:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca vrea sa spuna 16000 ...de ture!!!!! :crack: :D

Pai 17000 sant toate ,la 15500 intra pe rosu ,iar la 16000rpm imi taie alimentarea. Nu am nici un fel de modificare pe motocicleta in afara unui sistem full-akrapovic :crack: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

Pai 17000 sant toate ,la 15500 intra pe rosu ,iar la 16000rpm imi taie alimentarea. Nu am nici un fel de modificare pe motocicleta in afara unui sistem full-akrapovic :crack: :crack:

 

 

cred ca ai vrut sa spui ca iti taie aprinderea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ai vrut sa spui ca iti taie aprinderea!

Oricum nu face diferenta asa ca nu-ti bate capul...

 

ca sa se erinceapa carta Suzuki rulez iar kawa sux... sper sa nu va suparati kawa boyz... pt mine is cam egale in practica, nu mam dat cu nici una :crack:

Se bazeaza pe ceva afirmatia ta? Asteptam si noi argumente impresii traite sau macar citite!!! A, acum am citit pana la capat ce-ai scris.. Chiar tu ai spus ca nu se bazeaza pe nimic ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dimi nu te mai agita atat ca nu ai cu cine vb!Majoritatea celor care merg la curse au impresia ca s-au nascut cu ghidonu-n mana! :crack: Doar ptr faptul ca pe un circuit care-ti ofera mai multa siguranta decat pe strada au fortzat putin....gata frate se cred Rosi!Bai zeilor ma lasati??? :crack: Unii nici nu ajung cu picioarele jos ,altii abia ii scoti din pamant,etc etc...am la bloc un pici cu un scooter care ia curbele cu genunchiul pe jos cred ca o sa-l trimit la Tunari si la curse sa aveti si voi concurentza!!!!!!! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat acum ultimul numar din Univers Moto si uitandu-ma la acceleratii si reprize ,zx10 e mai slab ca gsxr-ul de 1000 care e cap de linie ,ca sa nu mai vorbesc de articolul in sine unde ca medie pe timp TOT gsxr-ul iese in fata zx-ului ,dar binenteles ca acum e un test platit ,nu?. Ma abtin de la alte comentarii si va urez si voua :lectura placuta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu articolul ,caci chiar daca sunt banat pe SBZ tot pot vedea ce se petrece pe acolo. Si am observat ca MC s-a rusinat si S-A ESCHIVAT ca de obicei si nu a dat nici un raspuns ,e rusinea prea mare. Dar binenteles ,kawa e cea mai buna ,cea mai frumoasa ,cea mai fiabila etc etc :laugh: :lol:

 

 

Ps:nu-i frumos sa editezi postul ady :cheers: ....ca ai uitat sa scrii ceva si vrei sa completezi ,da perfect....dar ca sa schimbi total ce ai vrut sa spui ,cam urat :laugh:

Editat de SILVIU.C
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu articolul ,caci chiar daca sunt banat pe SBZ tot pot vedea ce se petrece pe acolo. Si am observat ca MC s-a rusinat si S-A ESCHIVAT ca de obicei si nu a dat nici un raspuns ,e rusinea prea mare. Dar binenteles ,kawa e cea mai buna ,cea mai frumoasa ,cea mai fiabila etc etc :lol: :D

Ps:nu-i frumos sa editezi postul ady :laugh: ....ca ai uitat sa scrii ceva si vrei sa completezi ,da perfect....dar ca sa schimbi total ce ai vrut sa spui ,cam urat :laugh:

 

Nu asa s-a intamplat.Am incercat iar sa-l citesc si nu a mai mers,nu stiu din ce motiv.Dar deja apucasem sa-l postez si nu puteam sa-l las asa.Ma faceam de ras.Din acest motiv am schimbat postul si nu din altul.

PS.Chiar crezi ca ma schimb dupa cum bate vantul?Mai citeste din posturile mele si o sa-ti dai seama. ;) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...