Sari la conținut

Discutii Generale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:P :jump: :jump:

 

Costi , nu fi rau :jump: .

 

@ionutz100cc , eu i-am dat 186 la al meu , delimitat si cu toba completa arrow .

Stock , viteza maxima constructiva : 120 km/h , scrie si in talon , asta e valabil la 11 kW , 15 Cp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :laugh: :blbl:

 

Costi , nu fi rau :blbl: .

 

@ionutz100cc , eu i-am dat 186 la al meu , delimitat si cu toba completa arrow .

Stock , viteza maxima constructiva : 120 km/h , scrie si in talon , asta e valabil la 11 kW , 15 Cp

 

mersi Jock3r69.

acuma... imi zice si mie cineva ce se cere pentru A1? adica, ce trebuie invatat? la fel ca si pt B presupun... care e? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut tuturor , sunt nou pe aici si am si eu o nelamurire , am inteles ca daca ai permis cat B nu iti mai trebuie A1 ,e adevarat , vreau sa shtiu pt ca intentionez sa trec de la 50 la 125 , si sa shtiu ce fac mai intai , imi cumpar motorul sau fac scoala pt A1 , de mentionat ca am B-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut tuturor , sunt nou pe aici si am si eu o nelamurire , am inteles ca daca ai permis cat B nu iti mai trebuie A1 ,e adevarat , vreau sa shtiu pt ca intentionez sa trec de la 50 la 125 , si sa shtiu ce fac mai intai , imi cumpar motorul sau fac scoala pt A1 , de mentionat ca am B-ul

dar cati ani ai?

ce rost are sa dai de a1 cnd poti sa dai de a direct!!platesti scoala de 2 ori dak o sa vrei ceva mai mare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am impresia ca nici nu poti s adai de a1 daca ai peste 18 ani...adica nu`i logic:-s...dai direct de A

salut tuturor , sunt nou pe aici si am si eu o nelamurire , am inteles ca daca ai permis cat B nu iti mai trebuie A1 ,e adevarat , vreau sa shtiu pt ca intentionez sa trec de la 50 la 125 , si sa shtiu ce fac mai intai , imi cumpar motorul sau fac scoala pt A1 , de mentionat ca am B-ul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am impresia ca nici nu poti s adai de a1 daca ai peste 18 ani...adica nu`i logic:-s...dai direct de A

 

cum sa nu ai voie? in legislatie scrie ca daca ai cel putin 16 ani poti da de a1, poti avea si 80 de ani si sa dai de a1

 

intradevar, nu are logica, major fiind, sa dai de a1. Dai de A direct si poti conduce orice vehicul cu 2 roti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar cati ani ai?

ce rost are sa dai de a1 cnd poti sa dai de a direct!!platesti scoala de 2 ori dak o sa vrei ceva mai mare?

 

am 20 de ani si cand am zis a A1 , am vrut sa ma refer defapt la A .

 

problema mea este ca nu prea mai am timp de scoala , de invatat ....etc. :bigstar: , cred ca am sa raman tot la 50

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva daca pot sa dau ptr A1 de la 15 ani si cand fac 16 sa il iau?

 

Poti da de A1 doar cu 3 luni inainte,nu poti da de la 15.

Inainte cu 3 luni,sa faci 16 ani poti da si primesti permisul de ziua ta de nastere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti da de A1 doar cu 3 luni inainte,nu poti da de la 15.

Inainte cu 3 luni,sa faci 16 ani poti da si primesti permisul de ziua ta de nastere

Penis, iar vorbesti prostii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti da de A1 doar cu 3 luni inainte,nu poti da de la 15.

Inainte cu 3 luni,sa faci 16 ani poti da si primesti permisul de ziua ta de nastere

ca deobicei te bagi ca prostu si vorbesti fara sa ai habar...

 

poti sa faci scoala cu 3 luni inainte sa implinesti 16 ani si sala/traseu poti sa dai la o zi dupa ce ai implinit 16 ani :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca deobicei te bagi ca prostu si vorbesti fara sa ai habar...

 

poti sa faci scoala cu 3 luni inainte sa implinesti 16 ani si sala/traseu poti sa dai la o zi dupa ce ai implinit 16 ani :burnout:

altu care vorbeste prosti,dar pe penis nu il intrece nimeni

cand dai de A1/B1 poti incepe scoala doar dupa ce ai implinit varsta de 16 ani

pentru A,B,etc. poti incepe scoala cu fix 3 luni inainte de implinirea varstei de 18 ani iar la examen te poti programa din ziua in care ai devenit major.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

altu care vorbeste prosti,dar pe penis nu il intrece nimeni

cand dai de A1/B1 poti incepe scoala doar dupa ce ai implinit varsta de 16 ani

pentru A,B,etc. poti incepe scoala cu fix 3 luni inainte de implinirea varstei de 18 ani iar la examen te poti programa din ziua in care ai devenit major.

eu am facut scoala cu 2 luni inainte sa implinesc 16 ani, si ca trebuie sa dau la o zi dupa ce ai implinit 16 sau 18 ptr A, B ani mi-a spus-o aia cand m-am inscris la scoala...

Editat de 69WRX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am facut scoala cu 2 luni inainte sa implinesc 16 ani, si ca trebuie sa dau la o zi dupa ce ai implinit 16 sau 18 ptr A, B ani mi-a spus-o aia cand m-am inscris la scoala...

Au fost aia de la scoala prea fomisti sau prosti.Pune mana pe cartea cu legislatia arunca un ochi si ai sa vezi ca am dreptate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daaa dar eu am luat permisul la aproape un an dupa ce am facut scoala :angryfire: deh nu am invatat...si-asa ziceam ca nu mai are rost sa dau de a1 ca parintii mei nu sunt deacord cu motocicletele sau scuterele...mai am 3 luni pana la 18 ani si tre sa incep scoala ptr A si B si aceiasi poveste, pot sa dau examenul la o zi dupa ce am implinit varsta...si cine mai e din giurgiu poa sa confirme

Editat de 69WRX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...