Sari la conținut

Red Bull X-Fighters in Piata Constitutiei


NVS
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

intradevar tari baietii !

N-as putea spune acelasi lucru despre cocalarii care turau motoarele fara toba, in special blonda cu cazatura aia de R1 sau ce dracu era, albastru fara toba si taranu' cu cazatura de gsxr alb 750 de vanzare la 2699 euri, prietene ala care-ti cumpara cazanu' aia ori este cel mai prost om de pe planeta ori cel mai nepriceput ! mai era si unu cu numar de valcea dar nu era asa zgomotos, per total numa tarani, o gramada de scuterisiti kamikaze si raceri cu 125 care faceau burnouturi.

ca la orice astfel de eveniment de altfel, n=au putut lipsi si cocalarii motociclismului !

Editat de reltih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intradevar tari baietii !

N-as putea spune acelasi lucru despre cocalarii care turau motoarele fara toba, in special blonda cu cazatura aia de R1 sau ce dracu era, albastru fara toba si taranu' cu cazatura de gsxr alb 750 de vanzare la 2699 euri, prietene ala care-ti cumpara cazanu' aia ori este cel mai prost om de pe planeta ori cel mai nepriceput ! mai era si unu cu numar de valcea dar nu era asa zgomotos, per total numa tarani, o gramada de scuterisiti kamikaze si raceri cu 125 care faceau burnouturi.

ca la orice astfel de eveniment de altfel, n=au putut lipsi si cocalarii motociclismului !

nu fi totusi asa rau, spunem ca exista democratie si noi criticam faptul ca unii isi manifesta sentimentele sau aprecierea in diferite moduri.Nici eu nu pot sa spun ca eram in totalitate de acord cu turatul motoare dar de la asta pana la a-i judeca pe respectivii e distanta mare...

 

 

desi am prins mai mult sfarsitul eventului pot spune ca a fost super, chiar mi s-a pielea de gaina :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intradevar tari baietii !

N-as putea spune acelasi lucru despre cocalarii care turau motoarele fara toba, in special blonda cu cazatura aia de R1 sau ce dracu era, albastru fara toba si taranu' cu cazatura de gsxr alb 750 de vanzare la 2699 euri, prietene ala care-ti cumpara cazanu' aia ori este cel mai prost om de pe planeta ori cel mai nepriceput ! mai era si unu cu numar de valcea dar nu era asa zgomotos, per total numa tarani, o gramada de scuterisiti kamikaze si raceri cu 125 care faceau burnouturi.

ca la orice astfel de eveniment de altfel, n=au putut lipsi si cocalarii motociclismului !

:)

oricum super spectacol, pacat ca nu a durat mai mult :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

luni la pranz, Filmul, facut de Motociclismo! (nu am firewire si alte chestii sofisticate acasa...)

 

GENIAL show, public foarte fain, rideri super tari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intradevar tari baietii !

N-as putea spune acelasi lucru despre cocalarii care turau motoarele fara toba, in special blonda cu cazatura aia de R1 sau ce dracu era, albastru fara toba si taranu' cu cazatura de gsxr alb 750 de vanzare la 2699 euri, prietene ala care-ti cumpara cazanu' aia ori este cel mai prost om de pe planeta ori cel mai nepriceput ! mai era si unu cu numar de valcea dar nu era asa zgomotos, per total numa tarani, o gramada de scuterisiti kamikaze si raceri cu 125 care faceau burnouturi.

ca la orice astfel de eveniment de altfel, n=au putut lipsi si cocalarii motociclismului !

 

blonda cu r1 ''cazut'' si taranu cu gsxr poate au luat mobrele mai vechi pentru ca sunt incepatori si sa nu ii usture buzunaru cand le trantesc.cred ca ai putina invidie ca o honda 600f cu un arrow(parca) suna foarte frumos cu toate ca este veche.daca erau cu r1 2009 ziceai ca sunt de bani gata.cele de 125 nu sunt motociclete sau ce ??am vazut videoclipuri din america in care dadeau harley pe o roata aia sigur erau cocalari.ati devenit prea rasisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blonda cu r1 ''cazut'' si taranu cu gsxr poate au luat mobrele mai vechi pentru ca sunt incepatori si sa nu ii usture buzunaru cand le trantesc.cred ca ai putina invidie ca o honda 600f cu un arrow(parca) suna foarte frumos cu toate ca este veche.daca erau cu r1 2009 ziceai ca sunt de bani gata.cele de 125 nu sunt motociclete sau ce ??am vazut videoclipuri din america in care dadeau harley pe o roata aia sigur erau cocalari.ati devenit prea rasisti.

 

ma asa o fi...unii exagereaza dar nici cu voi nu ma pot lauda :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intradevar tari baietii !

N-as putea spune acelasi lucru despre cocalarii care turau motoarele fara toba, in special blonda cu cazatura aia de R1 sau ce dracu era, albastru fara toba si taranu' cu cazatura de gsxr alb 750 de vanzare la 2699 euri, prietene ala care-ti cumpara cazanu' aia ori este cel mai prost om de pe planeta ori cel mai nepriceput ! mai era si unu cu numar de valcea dar nu era asa zgomotos, per total numa tarani, o gramada de scuterisiti kamikaze si raceri cu 125 care faceau burnouturi.

ca la orice astfel de eveniment de altfel, n=au putut lipsi si cocalarii motociclismului !

Tu (cuvant urat) cand ai ajuns acolo,te credeai cumva in incinta vreunui spital?!!!S-a strigat ''face-ti galagieeeeeeee'' si cand isi turau cocalarii cazaturile ,in special blonda,racerii le faceau semne sa tureze si mai mult motoarele-MIOPULE!. :) Iar pe cazatura de R1 dintre cracii blondei scria mare pe rezervor:KAWASAKI..miopule ce esti!!Si daca stau bine si ma gandesc si racerii aia erau niste cocalari dom'le..cum sa ambaleze ei motoretele alea asa si sa sara pe trambuline de nebuni!! :D Aia de Valcea numai sunt tzarani..le-am facut eu buletin de Bucuresti :D Niste kamikaze scutierii astia ca au avut curajul sa vina pana la spectacol.Interzis racerilor cu motociclete mai mici de 1000 cc sa dea bournout-uri!!Hai ca ti-am dat prea multa importanta motociclistule parat.

Pt cei care nu si-au facut prezenta din diferite motive au pierdut un spectacol de zile mari.Ms celor care au pus poze :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma asa o fi...unii exagereaza dar nici cu voi nu ma pot lauda :)

 

prin videoclipuri am vazut la intruniri din afara si harley-uri facand burn...treaba e ca daca cuiva ii place o ramura a motociclismului el e true restu' sunt cocalari (eu cand nu aveam motor as fi calarit orice)

 

ps:nu faceam burn eu eram civil (fara moto)

 

Tu (cuvant urat) cand ai ajuns acolo,te credeai cumva in incinta vreunui spital?!!!S-a strigat ''face-ti galagieeeeeeee'' si cand isi turau cocalarii cazaturile ,in special blonda,racerii le faceau semne sa tureze si mai mult motoarele-MIOPULE!.:

 

da coca-raceri cand sau urcat pe rampa sa salute si au ridicat casca se uitau la cei care tureaza in semn ca saluta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa lasam macar acest topic sa respire linistit fara certuri aiurea.

Offtopic : desi sunt destul de inversunat impotriva "show-off"-ului (pe strada, la intruniri, etc..) de data aceasta insa pot sa afirm ca turatul motoarelor a dat bine, mai ales ca asta doreau si riderii. S-au vazut de mai multe ori semnele facute de invitati, care atestau ca le placea si chiar doreau sa auda motoare turate.

On-topic : poze din partea mea, maine dimineata, multumesc mult celor care au postat deja.

 

Singura (mica) dezamagire a fost ca au fost prea putini motociclisti si prea multi tigani, cocalari, care se bagau in seama aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa lasam macar acest topic sa respire linistit fara certuri aiurea.

Offtopic : desi sunt destul de inversunat impotriva "show-off"-ului (pe strada, la intruniri, etc..) de data aceasta insa pot sa afirm ca turatul motoarelor a dat bine, mai ales ca asta doreau si riderii. S-au vazut de mai multe ori semnele facute de invitati, care atestau ca le placea si chiar doreau sa auda motoare turate.

On-topic : poze din partea mea, maine dimineata, multumesc mult celor care au postat deja.

 

Singura (mica) dezamagire a fost ca au fost prea putini motociclisti si prea multi tigani, cocalari, care se bagau in seama aiurea.

 

 

trebuia: sa fie lasate motocicletele in parcare la unirea si sa vina pe jos,interzicerea aplauzelor si sa nu deschizi gura daca sunetul scos depaseste 20 de decibeli.normal ca vroiau sa auda motoare sa fie atmosfera era show nu parastas

 

ps:nu ma cert cu relith.

Editat de starstruck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu (cuvant urat) cand ai ajuns acolo,te credeai cumva in incinta vreunui spital?!!!S-a strigat ''face-ti galagieeeeeeee'' si cand isi turau cocalarii cazaturile ,in special blonda,racerii le faceau semne sa tureze si mai mult motoarele-MIOPULE!. :D Iar pe cazatura de R1 dintre cracii blondei scria mare pe rezervor:KAWASAKI..miopule ce esti!!Si daca stau bine si ma gandesc si racerii aia erau niste cocalari dom'le..cum sa ambaleze ei motoretele alea asa si sa sara pe trambuline de nebuni!! :D Aia de Valcea numai sunt tzarani..le-am facut eu buletin de Bucuresti :box: Niste kamikaze scutierii astia ca au avut curajul sa vina pana la spectacol.Interzis racerilor cu motociclete mai mici de 1000 cc sa dea bournout-uri!!Hai ca ti-am dat prea multa importanta motociclistule parat.

Pt cei care nu si-au facut prezenta din diferite motive au pierdut un spectacol de zile mari.Ms celor care au pus poze :)

 

pacat ca nu s-a strigat taiati-va venele partzule poate asa nu mai erai printre noi, faceai omenirii un bine :)

a face galagie nu e egal cu a tura motoarele din punctul meu de vedere ! din sutele alea de bikeri doar 3 au turat motoarele cand s-a strigat ce zici tu acolo ! asta nu-ti da de gandit ratatule ? din unghiul in care eram eu nu se vedea rezervorul, mai ales ca erau 3 oameni calare pe motoru ala, intradevar acum ca ai zis, mi-am adus aminte, de fapt scria ninja pe codita ! my bad !

cu scuterisitii n-am nimic in general, dar daca nu ma feream unu dadea peste mine ! dar stai, pe tine nu te deranjeaza ca tu esti ''racer'' !

iar aia cu 125-uri aceasi poveste n-am nik cu ei, dar sa faci burnout cu atata lume in jur si mai ales ca erau si copii pe acolo e de toata jena !

aaa..... si sa nu uit ! parat esti tu !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca nu s-a strigat taiati-va venele partzule poate asa nu mai erai printre noi, faceai omenirii un bine :)

a face galagie nu e egal cu a tura motoarele din punctul meu de vedere ! din sutele alea de bikeri doar 3 au turat motoarele cand s-a strigat ce zici tu acolo ! asta nu-ti da de gandit ratatule ? din unghiul in care eram eu nu se vedea rezervorul, mai ales ca erau 3 oameni calare pe motoru ala, intradevar acum ca ai zis, mi-am adus aminte, de fapt scria ninja pe codita ! my bad !

cu scuterisitii n-am nimic in general, dar daca nu ma feream unu dadea peste mine ! dar stai, pe tine nu te deranjeaza ca tu esti ''racer'' !

iar aia cu 125-uri aceasi poveste n-am nik cu ei, dar sa faci burnout cu atata lume in jur si mai ales ca erau si copii pe acolo e de toata jena !

aaa..... si sa nu uit ! parat esti tu !

 

frate lumea se adunase in jur pentru a filma si a face poze.toti erau cu un aparat in mana...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blonda cu r1 ''cazut'' si taranu cu gsxr poate au luat mobrele mai vechi pentru ca sunt incepatori si sa nu ii usture buzunaru cand le trantesc.cred ca ai putina invidie ca o honda 600f cu un arrow(parca) suna foarte frumos cu toate ca este veche.daca erau cu r1 2009 ziceai ca sunt de bani gata.cele de 125 nu sunt motociclete sau ce ??am vazut videoclipuri din america in care dadeau harley pe o roata aia sigur erau cocalari.ati devenit prea rasisti.

 

starstruck, nici eu nu vreau sa ma cert cu tine, de fapt cu nimeni ! nu ma deranjeaza galagia in general, nu sunt pensionar, dar cand n-ai un loc special amenajat pt asa ceva poate fi deranjant si periculos. In loc sa ma bucur de show trebuia sa fiu atent la scutersiti sa nu ma ia vreunu pe sus si la aia din spate care faceau burnouturi sa nu-i scape vreunuia trotineta de sub control! poate unii dintre voi stateau mai departe, dar sa stai la un metru de un ninja fara tobe dat in rosu nu e chiar placut !

referitor la cei doi, nu erau nici pe departe incepatori erau mai degraba forjatori, dar asta nu mai conteaza !

 

frate lumea se adunase in jur pentru a filma si a face poze.toti erau cu un aparat in mana...

 

and the point is ?

Whateva', acum inteleg de unde se umplu atatea pagini de certuri pe forumu' asta, isi spune unu parerea, ii sar 10 in cap, le raspunde la toti 10, mai apar vreu 5 si uite 7 pagini, plm nu mai zic nik !

hai pa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si apropo, ma doare la 15 metri in fata cum se aude nush ce F3 cu toba arrow, poa sa bubuie ca dracu', n-are importanta, nu dau 2 lei pe zgomot si tobe, un motor care se aude tare nu e musai sa mearga si bine !

dar nush de ce iti spun tie toate astea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...