Sari la conținut

9-7 Iulie 2006-bmw Motorrad Bikermeeting,garmisch Partenkirchen!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Dl Dan Nastase nu vine. I-am dat mail si uite ce mi-a raspuns:

 

"Stimate Domnule Georgescu,

 

Va multumesc pentru e-mail.

Deoarece nu am inca stabilit programul la data anuntata pentru intalnirea BMW de la Garmisch cel mai corect este sa consideram ca nu ma pot alatura grupului.

In cazul in care intervine vreo schimbare imi va face o deosebita placere sa fim impreuna.

La multi kilometri frumosi !

 

Cu stima,

Dan Nastase

"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 210
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...ahaa,deci asta era motivul pt care nu dadea nici un semn de viata....daca nu vine cu noi pacatul lui sa fie si lui o sa-i para rau!! :cheers:

....mai sunt din timisoara care vor sa vina si din oradea dar nu inteleg de ce nu se anunta si ei... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei amatori sa mai mearga cateva zile prin Alpi iata ce am gasit:

http://www.grossglockner.com/ (The Motorcycle Heaven).

Astept pareri.

 

 

...i-mi place in mod deosebit camera 360*....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei amatori sa mai mearga cateva zile prin Alpi iata ce am gasit:

http://www.grossglockner.com/ (The Motorcycle Heaven).

Astept pareri.

E fain pe acolo si e oarecum in drum.Eu sint dispus sa merg oriunde numai sa ma incadrez in timp, ca asta-i problema.O sa mai vorbim.

Bob

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...pt cei interesati!!!!....locuri de cazare la hoteluri nu mai sunt pe o raza de 80 km!!!!....deci,la corturi!!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana acum cati suntem? pt ca am senzatia ca s-au rezervat 3 camere ptr 7 oameni!! Deci unul e pe dinafara si sper ca nu sunt eu acela! ;)

Editat de stefangc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suntem 6: Giv, Constantin, Bobita, Stefan, Relu, Adrian.

Alex estre numai cu relatia la motel, unde a mai stat.

.... ;) ...deci sa inteleg ca alex nu vine cu noi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau de Joi pina marti, mi-am rezervat mai demult un apart., dupa care ma duc prin Italia si ma intorsc din nou la Oberamm. pentru citeva zile.

....apartament!!!! :bigstar: ...ai putea sa ma tii si pe mine de duminica pina luni cind plec mai departe?...mai ai un loc in apartament sau este full?...am inteles ca noi avem rezervare doar pina duminica dimineata!...pls!!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....apartament!!!! :bigstar: ...ai putea sa ma tii si pe mine de duminica pina luni cind plec mai departe?...mai ai un loc in apartament sau este full?...am inteles ca noi avem rezervare doar pina duminica dimineata!...pls!!! ;)

imi pare rau suntem deja 4 in apart. luni pleci inspre Romania?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau suntem deja 4 in apart. luni pleci inspre Romania?

 

 

...nu,luni as vrea sa plec de acolo mai departe spre milano,la sotie,de aceea as fi vrut cazare pt inca o noapte,dar daca nu gasesc,nu-i problema deoarece eu voi avea cortul la mine asa ca o noapte la camping nu strica!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

venim si noi, suntem doi din Cluj si mai luam pe cineva din Budapesta. Unde ne-am putea intalni la Garmisch?

 

Pai lasati mobilul si vb pe acolo. Noi stam la pensiunea Oberamergau care e chiar in garmisch, dar nu stiu exact unde. Tb sa ne gasiti :banana:

Editat de stefangc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai lasati mobilul si vb pe acolo. Noi stam la pensiunea Oberamergau care e chiar in garmisch, dar nu stiu exact unde. Tb sa ne gasiti :banana:

 

Cred ca era vorba de localitatea Oberammergau situata la 20km de Garmish,spre nord pe B23.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...arata bine!!....okee,spuneti-mi cine si citi veniti cu o seara inainte in arad ca sa va rezolv cazare!!...in primul rind tre sa stiu citi veti fi ca sa am cu ce negocia!!!...deci inca nu pot sa va spun preturi!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Aseara am vorbit cu Relu din Italia si mi-a facut o propunere:

dupa ce coborim de la Garmish spre sud prin Alpi sa ne intoarcem in Ro prin...Grecia.

Prima oara i-am zis ca e nebun da dupa aia m-am mai gindit...

Daca tot am mai facut rost de citeva zile libere n-ar fi rau sa mai lungesc nitel plimbarea!

Ideea ar fi sa coborim toata Italia pina la Bari si de acolo sa luam feribotul pina la Patra,inainte de Corint.De acolo cu moto prin peninsula,peste canalul Corint,Atena si in sus!Eu am mai fost pe acolo acu vreo 10 ani cu masina si e frumos.

Cel mai probabil eu asa voi face,urmeaza sa fac un calcul ca timp si km azi.

Ar mai fi cineva interesat,asa in principiu?

 

O zi buna,

Bob

 

...arata bine!!....okee,spuneti-mi cine si citi veniti cu o seara inainte in arad ca sa va rezolv cazare!!...in primul rind tre sa stiu citi veti fi ca sa am cu ce negocia!!!...deci inca nu pot sa va spun preturi!!

Eu ajung miercuri seara in Arad,singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...deci, 1*- bobita...altii?....daca sunt preferinte,spuneti-mi si in masura puterilor mele va rezolv!!Ex:poate vrea careva cazare la astoria!! :banana: ..okee,se rezolva!!..sau singur in camera,se rezolva!...aproape orice e rezolvabil!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bobita ideea este buna. Pune desfasuratorul. Drumul de inapoiere este sigur?

 

Cazare la Arad fac de obicei la hotel Arad avand curte interioara pazita.

Dar si alte variante merg. Prefer singur sa nu ma sforae cineva, urmand un drum lung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...