Sari la conținut

9-7 Iulie 2006-bmw Motorrad Bikermeeting,garmisch Partenkirchen!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Alex a mai stat la Motelul situat la 18 km de Garmisch.

Inscrieti-va ferm aici sa stim cum ne organizam.

Alex ma scuzi dar am fost in Delta.

 

 

...oare nu s-ar putea rezolva la pret bun cazare mai aproape de miezul evenimentelor??...asa parca suntem cam departe de distractie!!...anyway I'm in,cu o persoana(sau 2,depinde de situatia sotiei)!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 210
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Alex a mai stat la Motelul situat la 18 km de Garmisch.

Inscrieti-va ferm aici sa stim cum ne organizam.

Alex ma scuzi dar am fost in Delta.

Salut

Eu merg,singur,iar de Ybbs sau unde om sta in Austria(deci de joi seara) mai vine un prieten din Italia, tot singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...cum stam domnilor?...se mai anunta vreun participant?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...cum stam domnilor?...se mai anunta vreun participant?

Pina acum slaba miscarea. N-am decit o singura persoana confirmata care sta direct in "mijlocul evenimentelor" adica la cort. Poate ca ne vedem azi pe la Ploiesti. A fost fun anul trecut chiar daca nu am stat decit 2-3 ore. In orice caz eu propun o intilnire cu cine e interesat. Constantin are nr. meu si se pare si initiativa.

 

Alex a mai stat la Motelul situat la 18 km de Garmisch.

Inscrieti-va ferm aici sa stim cum ne organizam.

Alex ma scuzi dar am fost in Delta.

Constantin, mai da un semn de viata, eu n-am nr. tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pina acum slaba miscarea. N-am decit o singura persoana confirmata care sta direct in "mijlocul evenimentelor" adica la cort. Poate ca ne vedem azi pe la Ploiesti. A fost fun anul trecut chiar daca nu am stat decit 2-3 ore. In orice caz eu propun o intilnire cu cine e interesat. Constantin are nr. meu si se pare si initiativa.

Constantin, mai da un semn de viata, eu n-am nr. tau.

 

Nu stiu ce inseamna confirmat, da am zis clar cu 2 posturi mai sus cind si cum vin.Indiferent de ceilalti eu ramin,in principiu, la programul pe care l-am discutat cu d-nul Constantin,inclusiv pasurile,chiar daca plec singur,ceea ce nu doresc,totusi.

In orice caz,intilniri s-au tot propus da e cam greu se pare.La SMAEB,ocazie buna de altfel,au fost 3 oameni.Mie imi e greu sa vin de la Bt doar pt asta,nu am timp.

Se poate ocupa cineva de cazare sau e fiecare pe cont propriu?Ca deja e mult prea tirziu.

Bob

Editat de bobita
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Confirmati pana acum:

Bobita, Constantin, Adrian ( din Buc), Giv 32.

Alex te rugam rezerva locuri.

Tel meu 0744324510.

Daca mai sunt doritori sa apara. Puneti-va telefoanele aici sa comunicam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Confirmati pana acum:

Bobita, Constantin, Adrian ( din Buc), Giv 32.

Alex te rugam rezerva locuri.

Tel meu 0744324510.

Daca mai sunt doritori sa apara. Puneti-va telefoanele aici sa comunicam.

 

Pentru mine doua locuri din Austria incolo,inclusiv,de la Ybbs va veni cu noi si Relu din Italia.

Bob

tel mele

 

0722504001

0742123960

Editat de bobita
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Cred ca ma bag si eu pentru adunarea aceasta. Ori cu F650-ul de acum ori, daca il vand , ori R1200 GS-ul pe care doresc sa il cumpar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Confirmati pana acum:

Bobita, Constantin, Adrian ( din Buc), Giv 32.

Alex te rugam rezerva locuri.

Tel meu 0744324510.

Daca mai sunt doritori sa apara. Puneti-va telefoanele aici sa comunicam.

Cite zile, de cind pina cind? 2 camere duble sau un apartament ptr. 4 persoane? Mic dejun-6 eur de persoana?

Am sa sun sa vedem ce e disponibil si va tin la curent. Astept datele exacte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cite zile, de cind pina cind? 2 camere duble sau un apartament ptr. 4 persoane? Mic dejun-6 eur de persoana?

Am sa sun sa vedem ce e disponibil si va tin la curent. Astept datele exacte.

Salut

Daca ramine asa cum am vb la smaeb vom sta la garmish doua nopti,vineri spre simbata si simbata spre duminica,deci 7.07-8.07.

In total sintem 5 oameni pina acum,Constantin,Adrian,Giv 32,Bobita si Relu,fara a te fi socotit si pe tine.

Eu nu am pretentii la cum e camera sau daca are sau nu mic dejun,desi n-ar fi rau.

Nu stiu ceilalti.

Oricum depinde de ce mai gasesti.

Bob

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...cum zice bobita e ok...din punctul meu de vedere!....eu sunt singur dar din arad vor mai fii si altii care inca i-si rezolva gaura in program si nu stiu daca vor veni!...am sa incerc sa-i grabesc cu deciziile pt ca deja vremea e tirzie!!...alex!incearca sa aflii cit avem de ales si fa cum crezi tu ca este mai bine,eu nu sunt pretentios in schimb ma uit la fiecare banut pt ca e tare greu sa faci in tara euro si tare usor se duc afara!decit sa dau bani aiurea pe tot felul de servicii inutile mai bine de banii aia bag benzina si ma duc cu motorul!!

...eu mi-am rezolvat toata luna iulie concediu iar de acolo voi pleca in milano la sotie dupa care daca mai ramin cu bani vreau sa fac si coasta de azur cu motorul,cu masina am mai fost!!

...deci,eu vin!!!(ar fii culmea ca dupa ce eu v-am pus in priza tot eu sa nu mai vin!!)...tel meu:0721408941

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Daca ramine asa cum am vb la smaeb vom sta la garmish doua nopti,vineri spre simbata si simbata spre duminica,deci 7.07-8.07.

In total sintem 5 oameni pina acum,Constantin,Adrian,Giv 32,Bobita si Relu,fara a te fi socotit si pe tine.

Eu nu am pretentii la cum e camera sau daca are sau nu mic dejun,desi n-ar fi rau.

Nu stiu ceilalti.

Oricum depinde de ce mai gasesti.

Bob

Deci tot doua camere ramine, pentru 2 zile. Am sa vad daca mai au ceva si daca da va trebui un card de credit. Tel me este 0723 66 99 22.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...cei care stiti cum sa luati legatura cu DAN NASTASE de la univers moto faceti-o!!..cindva mi-a spus ca si el vrea sa mearga la acest biker fest si acum de ceva vreme nu l-am mai vazut pe aici!!...s-o fii razgindit!?...nuu cred!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Daca ramine asa cum am vb la smaeb vom sta la garmish doua nopti,vineri spre simbata si simbata spre duminica,deci 7.07-8.07.

In total sintem 5 oameni pina acum,Constantin,Adrian,Giv 32,Bobita si Relu,fara a te fi socotit si pe tine.

Eu nu am pretentii la cum e camera sau daca are sau nu mic dejun,desi n-ar fi rau.

Nu stiu ceilalti.

Oricum depinde de ce mai gasesti.

Bob

 

Salutare!

Vad ca pe mine ati uitat sa ma puneti la socoteala, desi sunt unul din cei 3 care au fost la standul BMW ptr intalnire. Asa ca la rezervare va rog sa ma luati in calcul. Daca nu aveti cum macar sa stiu din timp sa imi rezolv singur.

Tel meu este: 0742.064.834

Editat de stefangc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Vad ca pe mine ati uitat sa ma puneti la socoteala, desi sunt unul din cei 3 care au fost la standul BMW ptr intalnire. Asa ca la rezervare va rog sa ma luati in calcul. Daca nu aveti cum macar sa stiu din timp sa imi rezolv singur.

Tel meu este: 0742.064.834

 

Nu ai mai dat nici un semn pe forum de atunci si credeam ca nu poti veni.

Scuze pentru omisiune.

Deci in total 6 oameni,3 camere.Daca or mai fi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai mai dat nici un semn pe forum de atunci si credeam ca nu poti veni.

Scuze pentru omisiune.

Deci in total 6 oameni,3 camere.Daca or mai fi.

Am vorbit cu oamenii acolo si mai au camere duble. Costa EUR 75 bucata. Situatia e cam in felul urmator: Pentru rezervare trebuie un card de credit sau o plata in avans. Eu nu as face-o pentru ca s-a mai intimplat sa fac pentru alta lume care sa nu vina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi am facut rezervare in avans pentru Austria in iarna si unul a platit avansul iar noi ceilalti i-am dat banii fiecare pentru camera lui + cota parte din comisionul bancar. In cazul unei rezervari cu carte de credit practic nu se face plata, totul se plateste la fata locului, dar si in acest caz ar trebui celui care isi pune cartea de credit sa i se dea garantie o noapte de cazare, pt ca daca se renunta la o camera in ultimul moment acea noapte va fi scontata din cartea de credit cu care s-a facut rezervarea.

Parerea mea e ca cel mai echitabil ar fi sa se plateasca un avans.

Editat de stefangc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...eu nici atit nu pot ajunge la arc!! :cheers: ...iar acum serios; eu cum sa-ti dau banii?...constantin,daca poti si ai,te rog eu pune bani de la tine si in momentul in care ne vedem dupa ce te salut ai banii in mana!!...te rog frumos deoarece eu nu am cum sa-ti dau banii acum!....asta este valabil si daca cel ce face rezervarea nu este d-nul constantin,il rog sa puna bani de la el iar in momentul in care ne intilnim,ca doar aici in arad ne intilnim toti,are toti banii necesari!!

...eu merg acolo indiferent ce s-ar intimpla,merg si singur daca este cazul,daca voi sta la camera este bine ,daca nu ...e bine si la cort oricum voi avea cort la mine!!...luati legatura cu dan nastase ca si el vrea sa mearga dar nu l-am mai vazut demult postind aici!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezervat astazi la Oberamergau ( nord garmisch) cele trei camere pentru cei 6 de mai sus.

....multumesc.. :cheers: :ok: :) ....sarut mina boieru!!.. :crack: ..cind ne vedem ai banii,doar sa-mi spui cati!!...sper sa fie bine ca ai rezervat doar 3 camere pt ca am eu o vaga banuiala ca vor fi mai multi care vor veni dar nu stiu din ce motive nu se anunta acum!!..poate ca nu-si dau seama de importanta termenului scadent,fratilor care cititi asta e tirziu deja pt rezervari de locuri,se asteapta in zona respectiva aprox 50000 de participanti!!!...unde credeti ca vor sta toti??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...