Sari la conținut

9-7 Iulie 2006-bmw Motorrad Bikermeeting,garmisch Partenkirchen!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 210
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ptr pens roua fiecare vrea camera single?

Deci la Roua vom fi eu, dl Constantin, nazdravanul si bobita nu?

 

Mie i-mi este indiferent.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...salut!!...pensiunea de care va spuneam este la intrarea dinspre deva in arad la 200m de ROUA dar mi-e teama ca nu mai pot rezolva acum acolo deoarece e prea tirziu!!...i-mi pare rau dar daca nu v-ati anuntat pina cind v-am spus eu sau macar telefonic,acum e prea tirziu!!...

...cind ajungeti in arad dati-mi si mie de veste si ne intilnim in centru la vreo terasa,la mac donalds ca-i mai simplu sau vin eu la voi la motel si de acolo va duc eu pe centru!....0721408941...giv32...florian!

...si eu vreau cazare la ibbs!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cavaleri cu sange alb-albastru, uniti-va !

 

Ar fi faina participarea noastra acolo cu "o grupa de comando BMW" venita din Romania.

:rolleyes:

Da, dar sa fie vreo 50 de motociclete 1200 GS Adventure.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...dupa ce ca eu am inceput acest topic acum cind trebuie plecat eu nu am mai putut merge!!!... :disappointed: :crack: :sick: ... :lol: ...mi s-a stricat motorul,rulmentul de la grupul conic este varza!!...vreau sa vad poze de la cei care au fost acolo!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..... :crack: ....astept pozeeeee!.... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place ca 3 oameni diferiti, au anuntat in 3 posturi diferite intoarcerea de la Garmisch. Romanii au fost foarte uniti si coerenti si de data asta (:. Domnilor Stefanq si Constantin, chiar si domnul Bobita daca mai e printre noi, o sa va rog sa-mi furnizati si mie pozele cu domnia mea (: la intoarcerea-mi pe plaiuri mioritice. Eu sint inca in Alpi unde vremea e minunata iar Montaukul imi toarce fericit pe drumuri de munte printre lacuri alpine, pasuni, marmote, ursuleti cu casca (: si alte nazdravanii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place ca 3 oameni diferiti, au anuntat in 3 posturi diferite intoarcerea de la Garmisch. Romanii au fost foarte uniti si coerenti si de data asta (:. Domnilor Stefanq si Constantin, chiar si domnul Bobita daca mai e printre noi, o sa va rog sa-mi furnizati si mie pozele cu domnia mea (: la intoarcerea-mi pe plaiuri mioritice. Eu sint inca in Alpi unde vremea e minunata iar Montaukul imi toarce fericit pe drumuri de munte printre lacuri alpine, pasuni, marmote, ursuleti cu casca (: si alte nazdravanii.

 

Lasa ma, ca le adunam noi la un loc la un mom. dat. Vezi cum mergi!

 

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...