Sari la conținut

Aprilia Rs125 2006


Postări Recomandate

Frumoasa ca aspect :laugh: Dar sunetul de 2T tot a ramas :cheers:

 

Ai auzit vreuna? Intreb pentru ca eu n-am auzit si s-ar putea sa fi adoptat si italienii o toba de genul celei de la GPR, care nu prea mai suna a 2T ... nici a 4T ce-i adevarat ... undeva pe la 3T cred :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cineva de pe aici zicea mai demult ca ii place rs-ul pentru ca e unica, nu seamana cu alte motorare, cum e de exemplu mito cu ducati, dar acum e, in linii mari, copia lui rsv. nu ca ar fi rau, dar asa ca idee :cheers:. mie imi place mai mult ala vechi totusi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma asteapta...:cheers:)

Primele motociclete RS125 le-am adus in Constanta, acolo au fost facute si pozele.Sunt pe stoc 5 bucati, 4 albe si una neagra.Astept eventualele comenzi la 0722.322.480 si 0788.69.75.75.. asta daca intereseaza pe cineva .. desi stiu ca sunt offtopic.Luni facem primele livrari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPPPEEERRRR!!!!!

Frumoasa ca aspect :laugh: Dar sunetul de 2T tot a ramas :laugh:

Am auzit k toba este schimbata si, dupa cum s-a spus sunetul ar fii un pic mai "upgraded"! :lol:

 

Cum poate fii mai slaba la performante, Puya? S-a spus ca doar aspectul s-a schimbat!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alea vechi au 16 mii de ture si iau 12 mii...daca rs 2006 are 12 mii nu cred ca ia mai mult de 10 mii.. :laugh:

Daca are 12 mii ia 12 mii ...minim ! Garantat ! Dar nu este recomandat sa o tii in acest regim de mers :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Va pun 2 -3 poze sa va clatiti ochii...spy pictures :moto:

edit : hai ca am pus prea multe deja,va ajunge :moto: :moto:

bhaaa sa stii ca imi apartine dreptu` de autor !!! ... undeva jos trebuia sa scrii ca pozele snt facute de unu smeker din cta :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

alea vechi au 16 mii de ture si iau 12 mii...daca rs 2006 are 12 mii nu cred ca ia mai mult de 10 mii.. :rusinica:

 

 

 

ala vechi are 14000 p ebord si la 11000 deja incepe linia rosie, n-o sa iti mearga mai mult de 11500, si oricum motoru nu difera la asta nou, tot rotax 122 e (austria).numa dak i pui set mai mare urca pe la 12000

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala vechi are 14000 p ebord si la 11000 deja incepe linia rosie, n-o sa iti mearga mai mult de 11500, si oricum motoru nu difera la asta nou, tot rotax 122 e (austria).numa dak i pui set mai mare urca pe la 12000

:cheers:

Cum poti sa postezi pe un topic pe care nu s-a mai postat de 1an jumate? :rusinica: au iesit molii cand ai dat click pe el?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...