Sari la conținut

Iesiri Hot Wheels


Postări Recomandate

Stef,adevaratele fete de prieteni le vezi atunci cand ai nevoie....si am inteles ca ai fost sustinut ! Am inteles si faptul ca te-ai suparat....aveai si de ce ...ce nu inteleg este ce rost are sa continui sa ramai in starea asta ? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 584
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stef,adevaratele fete de prieteni le vezi atunci cand ai nevoie....si am inteles ca ai fost sustinut ! Am inteles si faptul ca te-ai suparat....aveai si de ce ...ce nu inteleg este ce rost are sa continui sa ramai in starea asta ? :moto:

S-a dus si singura iubire care o mai aveam tinand cont ca am pierdut ceve acum cateva luni.In fine C'e la vie!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silvica , multumim pentru gazduire si gratar, a fost super! In ritmul asta o sa ajung ca Larry (110 kg.) :moto: :ok:

post-6592-1146948880_thumb.jpg

post-6592-1146948925_thumb.jpg

post-6592-1146948962_thumb.jpg

post-6592-1146949008_thumb.jpg

post-6592-1146949051_thumb.jpg

post-6592-1146949101_thumb.jpg

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silvica , multumim pentru gazduire si gratar, a fost super! In ritmul asta o sa ajung ca Larry (110 kg.) :ok: :)

 

Frumoase motocicliste ai Ro. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si am aparut si eu :ok: ........

Urmatorul gratar sper sa fie la mine acasa, daca nu va deranjeaza :moto:

Incercam miercuri :) ? ce zicetzi ?

Pt vegetarieni incercam cu ciuperci ceva la gratar :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem miercuri la ARC pe la 18:30, daca o fi vreme frumoasa si stabilim acolo si cu restul membrilor ce si cum. :moto:

Multumim de invitatzie. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti,eu tocmai am dat un anunt de vanzare a motorului ! cu masina,ma primiti ? :moto:

 

Horia tu vrb. serios??? Ce faci iti schimbi motorul??? :blink: :ok: :crack: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Horia tu vrb. serios??? Ce faci iti schimbi motorul??? :blink: :moto: :crack: :ok:

Da...asta e ! nu mai vreau motociclete !

 

:)

vinzi tot? ai avut vreun vis, vreo premonitie? ce s'a intamplat? :crack:

Nu s-a intamplat nimic ! Pur si simplu m-am plictisit !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt socat.

acum vreo 3-4 saptamani in etrusco erai siderat de noile tobe ixil de pe fazer si de motoare in general..

ma rog.. si io m'am plictisit de tigari si le'am dat dreaq de ieri, dar asta parca e altceva.. :moto:

 

de acuma vei fi apelat "conservarule!" :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: Horia sorry poate te razgandesti sau poate iti vine mintea la cap :ok: .Imi pare rau omule pentru decizia ta.Ai grija de tine man!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :crack: :blink:

pai ideea e ca LUI i'a venit mintea la cap... noi suntem inca pe campii.. :ok:

Mda poate :moto: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ideea e ca LUI i'a venit mintea la cap... noi suntem inca pe campii.. :moto:

 

:ok: poate ne impartaseste si noua din experienta lui pozitiva .... putem incerca sa facem un club de dezintoxicare moto ... ca sa intri in club trebuie sa ai curajul sa spui "sunt xxxxx si am fost motociclist"

 

no offence ..Horia ..... poate totusi te razgandesti. Stiu ca sunt lucruri mai importante in viata decat mersul pe 2 roti dar nu strica sa te mai gandesti ....

Editat de Levap
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca voi regreta dar cateodata trebuie sa iei unele decizii....mama ei de viata ! nu exista probleme de ordin material,stati linistiti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grea decizie de luat. Nu stiu daca o sa reusesti, mai ales cu un motor ca ala.

Eu iti doresc succes in ce-ti doresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca voi regreta dar cateodata trebuie sa iei unele decizii....mama ei de viata ! nu exista probleme de ordin material,stati linistiti !

 

DAAAAAAAAAAAA! si poate NUUUUUUUU! Cine stie? O fi sau poate nu o fi? Dar intrebarea e de ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Horia ... poate vii ca pasager cu Andrei, desi nu cred ca te incanta ideea .... de fapt este ca la fumat ... te lasi ori nu e lasi .... nu poti sa spui ca mai tragi din cand in cand. :lol:

 

Ideea era ca vraoiam sa vad daca facem ceva in wkndul asta ..ca se anunta foarte soare cica 27 de grade Duminica. :blink: B)

Propuneri ?

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Horia ... poate vii ca pasager cu Andrei, desi nu cred ca te incanta ideea .... de fapt este ca la fumat ... te lasi ori nu e lasi .... nu poti sa spui ca mai tragi din cand in cand. :crack:

 

Ideea era ca vraoiam sa vad daca facem ceva in wkndul asta ..ca se anunta foarte soare cica 27 de grade Duminica. :lol: :blink:

Propuneri ?

:what:

:lol: Buna chestia cu fumatul !Nu am putut sa ma las niciodata ! Sa fie vreun semn ? B)

 

DAAAAAAAAAAAA! si poate NUUUUUUUU! Cine stie? O fi sau poate nu o fi? Dar intrebarea e de ce?

Asule, parca esti Hamlet ! Mi te si inchipui ganditor ,alaturi de o sticluta ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...