Sari la conținut

Motor Topless Party


Yorgo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Care vreti sa aveti parte de distractie maxima combinata cu o plimbare intr-un local de adrenalina pentru toti iubitorii de adrenalina aflat la km 38 pe autostrada soarelui sunteti asteptati joi seara intr-un show de exceptie:

http://www.fitzeclub.ro/

id mess: fitzesummerclub

ai vreo legatura cu clubul???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Distractia incepe de la ora 21

 

ai vreo legatura cu clubul???

nu am nici o legatura cu clubul dar e seara speciala pentru motociclisti si ma gandesc ca multi ar vrea sa mearga dar nu stiu de asta... :laugh:

 

lol ce cauta anuntzu asta pe forum aci nu inteleg... :D)

Poate trebuia sa postez pe forumul Bucuresti...oboseala isi spune cuvantul :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ereau interesati sa vina lumea postau ei,sau faceau reclama pe mai multe forumuri..asa lasa-i in durerea lor :blink:

Nu te contrazic dar am fost de mai multe ori acolo si mereu am avut parte de distractii :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taraful ala "live" despre care scrie pe prima pagina din (mizeria aia de) site canta si la petrecerea pentru motociclisti ?

Nu ca as fi interesat, vorba aia, tzatze si dansuri la bara se pot vedea si in Bucuresti, da' eram doar curios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-un local de adrenalina pentru toti iubitorii de adrenalina care pot savura aroma de adrenalina din papushoiu de visavis de locanta, uitandu-se la striptiozili cu tzatzele pline de adrenalina si badiguarzii tot plini de adrenalina dar nu in tzatze ci in pumni si tonfe, bocanci si sprayuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

obligatoriu de mers acolo ! asa ceva nu trebuie ratat.

este mirobolant clubul, atmosfera, budigarzii (ak raptor zice bine), pentru cine nu a fost este o mare pierdere. pentru cine a fost, deh, mai facem si greseli ca suntem oameni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...tare nu vreau sa ratez asa ceva...

si e super fain ca e langa bucuresti....

o adevarata surpriza ...

oare pe autostrada pot sa vin doar cu gel... fara casca !?!

 

aaa si mai iau ochelarii de soare cu rama neagra... ca pe la 280 la ora sunt muste multe....

 

 

PS:aaa si e bine ca pot sa-mi dau drumul...la fundulea

Editat de duncan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost eu si Ghennady, si acolo erau vreo 5 speedere si un Intruder. Canapele ude, (plouase grav) putina lume. .nu prea a fost interes. Pacat.

asta a fost acu doi ani cumva? ti-am zis, toti mai facem greseli. budigarzii te-au pipait sa nu ai concealed weapons?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca este o ocazie frumoasa pentru toate fetele urate sa fie agatate.

 

Se merge pe principiu: daca tot am venit pana aici, pot sa ii cumpar un suc si aleia, chiar daca are doar un ochi si ii lipseste un picior.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care vreti sa aveti parte de distractie maxima combinata cu o plimbare intr-un local de adrenalina pentru toti iubitorii de adrenalina aflat la km 38 pe autostrada soarelui sunteti asteptati joi seara intr-un show de exceptie:

http://www.fitzeclub.ro/

id mess: fitzesummerclub

 

 

Adrenalina ti-o serveste bajetii din fundulea cand or sa-ti dea o corectie cu ulucile din gard pentru ca veniti voi smecheri de bucuresti cu motoarele sa le luati femeile

Si dupa cateva tuici sa vezi ce servesc bajetii de ii lasa cu gura cascata pe Roddick si pe Karlovic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnilor sunteti superficiali... :)

 

eu chiar am intrat pe site si m-am uitat si la un video, foarte frumos managerul clubului explica care e treaba si cum se intampla mai ales iarna...

"pe timp de iarna functioneaza ca lounge...dar lounge specializata pe pizzerie cu partea de cafenea cu toate felurile de cafele...dar atat, pizeerie nu altceva, nu club, nu nimic"

 

inca un extras de mare amgajament:

"incercam sa creem mirajul ibiza, si pe partea de piscina si pe partea de cluburi...pana si eschimosii din artactica isi doresc sa ajunga in ibiza"

 

 

pt. rezervari va rog contacatati-ma ca io ma gandesc sa imi inchiriez juma de club pe 2 ani :)

 

p.s. nu am mancat nici o litera ... am citat literlamente :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bueeeyyy, pot ca sa vin shi ieu? Sper k sa fie frumos k miem-i place ftl kr nu are inhibiitii si kd danseaza languros fara inhibiitii.

 

Oare Fabulos Fantastiku canta si la petrekerea asta? Sper k sa nu lipseasca niki 1 dintre voi. Putem sa mergem de traseul fast and fiurios?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Now I HAVE TO GO.

Frate, nu imi imprumuti si mie tricoul tau cu De Puta Madre, ca pe al meu l-am amanetat pe doi litri de benzina sa ma dau pe o roata in fata la Everest... Slapi am eu, i-am gasit pe aia de firma, aia Adibas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...