Sari la conținut

Motor Topless Party


Yorgo
 Share

Postări Recomandate

iaute ma unde se duceau golanii astia si mie n-au vrut sa`mi zica ... bine ba sa tzinetzi doar pt voi ulucile din gard si pitzipoancele care miros a baligar :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ai sa-mi bag uluca .... ce am pierdut ..... :lol: sa le vad pe fetele de la institutul de cercetare agricola fundulea si sa ascult taraful live, poate venea si maestrul Victor de la Fundulea

 

Punetzi shi voi poze ku tzatzele de FUNDulea ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate, nu imi imprumuti si mie tricoul tau cu De Puta Madre, ca pe al meu l-am amanetat pe doi litri de benzina sa ma dau pe o roata in fata la Everest... Slapi am eu, i-am gasit pe aia de firma, aia Adibas.

 

ba... ti-l dau, da io-l pastrez p-ala cu gigolo italiano 5000 e pe noapte.

 

Poate ca la prima vedere vei spune, ?What the fck?!?!- marfa clubul dar e departe !?. Ei bine, NU !!! Iti putem spune ca la noi se ajunge foarte usor si poti alege chiar si 2 trasee.

PRIMUL TRASEU, l-am numit traseul ?FAST & FURIOUS? ? pe acest traseu iti poti duce masina sau motocicleta in putere maxima, impresionand in acelasi timp prietenii sau mai bine punctat, tipa sau tipele cu care urmeaza sa te distrezi la noi in club.

Este foarte simplu, ajungi in zona Nicolae Grigorescu( Salajan) inaintand spre Piata Trapezului.De acolo mergi drept pana intri pe Autostrada Soarelui (drumul catre mare) .Odata intrat pe A2, bagi un CD cu melodia care iti place, iar daca masina ta este suficient de puterninca, poti ajunge la punctul de iesire de pe autostrada, inainte ca melodia sa se termine. Iesirea de pe A2, se face la km 36,(este prima iesire), in dreptul Orasului Fundulea(nu este orasul nostru natal? ). Odata iesit, vei traversa un pod peste autostrada si odata trecut de pod mergi drept pana ajungi in DN3( cca. 500 m) . Ajuns in DN3 , faci dreapta si vei vedea o statie peco(luk oil) pe stanga carosabilului. Imediat dupa peco, la cca 100 m tot pe partea stanga se afla locatia noastra? FitzeClub?! De aici lasa totul in seama noastra !

 

Io aduc motoru cineva aduce un loc unde sa bag cd-ul cu melodia care-mi place.

 

 

L.E.

 

Io am fost si m-am si distrat

youte si dovada

DSC00536.jpg

Editat de werewolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai sa-mi bag uluca .... ce am pierdut ..... :laugh: sa le vad pe fetele de la institutul de cercetare agricola fundulea si sa ascult taraful live, poate venea si maestrul Victor de la Fundulea

 

Punetzi shi voi poze ku tzatzele de FUNDulea ... :laugh:

 

Deci cuaie, deci am pus mana pe un album andargraund cu Fabulos Avortonul Minune ala care apare pa sait. E Bestial. Am facut traseul "rapid si neastamparat" de 4 ori pana s-a terminat slagaru. N-am rezistat, lam pus pe repeat si mam dat pana sa terminat benzina.

 

Dar ar fi ceva caterinca cu 40-50 de motociclisti barbosi sa se prezinte la usa cu cele mai bune intentii ca au auzit ca e petrecere. Cred ca se strange destula putere de convingere sa-l faceti p-ala micu sa zbiere niste cover-uri dupa Metallica. Poate chiar si ceva mai de nisa daca vi se pare prea comercial.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fie, 39 barbosi si-un chelios proaspat ras.

 

Ma tu vrei sa atragi fetili. Ferchesule.

 

normal... mai tre sa ma lustruiesc pe bombeu and I`m rady to go.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traseul "FAST & FURIOUS" :laugh: :laugh: :lol: :D :D

 

"... traseul "FAST & FURIOUS" pe acest traseu iti poti duce masina sau motocicleta in putere maxima, impresionand in acelasi timp prietenii sau mai bine punctat, tipa sau tipele cu care urmeaza sa te distrezi la noi in club.

Este foarte simplu, ajungi in zona Nicolae Grigorescu( Salajan) inaintand spre Piata Trapezului.De acolo mergi drept pana intri pe Autostrada Soarelui (drumul catre mare) .Odata intrat pe A2, bagi un CD cu melodia care iti place, iar daca masina ta este suficient de puterninca, poti ajunge la punctul de iesire de pe autostrada, inainte ca melodia sa se termine. Iesirea de pe A2, se face la km 36,(este prima iesire), in dreptul Orasului Fundulea(nu este orasul nostru..."

 

A trecut mult timp de cand nu am mai ras asa bine.

Editat de KATANA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traseul "FAST & FURIOUS" :lol:

 

"... traseul "FAST & FURIOUS" pe acest traseu iti poti duce masina sau motocicleta in putere maxima, impresionand in acelasi timp prietenii sau mai bine punctat, tipa sau tipele cu care urmeaza sa te distrezi la noi in club.

Este foarte simplu, ajungi in zona Nicolae Grigorescu( Salajan) inaintand spre Piata Trapezului.De acolo mergi drept pana intri pe Autostrada Soarelui (drumul catre mare) .Odata intrat pe A2, bagi un CD cu melodia care iti place, iar daca masina ta este suficient de puterninca, poti ajunge la punctul de iesire de pe autostrada, inainte ca melodia sa se termine. Iesirea de pe A2, se face la km 36,(este prima iesire), in dreptul Orasului Fundulea(nu este orasul nostru..."

 

A trecut mult timp de cand nu am mai ras asa bine.

 

Fast & FURIOUS in Fundulea :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fie, 39 barbosi si-un chelios proaspat ras.

 

Ma tu vrei sa atragi fetili. Ferchesule.

 

Melciule, tu vrei sa impresionezi fetele de la fundulea cu bmw-ul tau decapotabil, nu? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Melciule, tu vrei sa impresionezi fetele de la fundulea cu bmw-ul tau decapotabil, nu? :laugh:

 

Buei ripare... pai citesti 5 pagini si nu-ntelegi nimica. Eu vreau de fapt ca sa impresionez pe baetii motociclisti cheliosi barbosi pletosi cu numarul de fete de la fundulea pe care le am in juru-mi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei ripare... pai citesti 5 pagini si nu-ntelegi nimica. Eu vreau de fapt ca sa impresionez pe baetii motociclisti cheliosi barbosi pletosi cu numarul de fete de la fundulea pe care le am in juru-mi.

 

pai cine zice ca am citit 5 pagini? am primit si eu un flayer de la don`shoarele de la carciuma asta numai ca le-am dezamagit de doua ori. Prima data cand le-am zis ca am program sa beau in loc sa le vad pe ele topless, iar a doua oara dupa ce m-au invitat sa beau cu ele le-am zis ca prefer sa beau singur. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am primit si eu un flayer de la don`shoarele de la carciuma asta numai ca le-am dezamagit de doua ori. Prima data cand le-am zis ca am program sa beau in loc sa le vad pe ele topless, iar a doua oara dupa ce m-au invitat sa beau cu ele le-am zis ca prefer sa beau singur. :laugh:

 

Felicitari, ai fost nominalizat la premiul Palma de Aur! :laugh:

 

Nu e la fel de cool ca un premiu "Fund de Fier" sau "Esofagul de Cauciuc", dar tot e ceva....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai sa-mi bag uluca .... ce am pierdut ..... :laugh: sa le vad pe fetele de la institutul de cercetare agricola fundulea si sa ascult taraful live, poate venea si maestrul Victor de la Fundulea

 

Punetzi shi voi poze ku tzatzele de FUNDulea ... :laugh:

Puteti sa ziceti ce vreti dar a fost chiar frumos(fara taraf) si au fost 50 de motoare...o sa pun si poze mai tarziu iar joi se repeta distractia.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puteti sa ziceti ce vreti dar a fost chiar frumos(fara taraf) si au fost 50 de motoare...o sa pun si poze mai tarziu iar joi se repeta distractia.

 

Printre care 2 motoare de tractor, un motor de dacie 1310, 2 motoare de olcit...etc etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puteti sa ziceti ce vreti dar a fost chiar frumos(fara taraf) si au fost 50 de motoare...o sa pun si poze mai tarziu iar joi se repeta distractia.

 

ahhh pacat. petrecerea de bikeri fara taraf e ca pishatu fara bashina. Nu e cu nimic memorabil.

 

Nu ai si niste poze? As vrea sa vad motoarele, cu numere de inmatriculare daca se poate.

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poza de joi, nu-i cu motor, da e cu una din masinile alea mega ciumege de face 300 la ora.

oltcit.jpg

 

si iata si cele 50 de motoare

Scrapped_Engines_at_a_Junkyard.jpg

Editat de werewolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce e aia "barbierit" ? :bounce:

 

 

E un concept nou, o posibilitate de actiune asupra parului de pe fata, un mod de actiune recent descoperit de savanti. Se pare, conform unor studii, ca ar fi vorba de un obiect foarte taios in contact cu mecla celui ce inceraca actiunea de "barbierit". Cum mie mi-e frica de asemenea obiecte, mi-e cam tarsa sa incerc acest nou concept. Mai astept pana vad la altii ca functioneaza fara urmari grave.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poza de joi, nu-i cu motor, da e cu una din masinile alea mega ciumege de face 300 la ora.

oltcit.jpg

 

si iata si cele 50 de motoare

Scrapped_Engines_at_a_Junkyard.jpg

hahahaha,mega tare,am citit tot ce ati scris pe aici si vreau sa va spun ca rad cu lacrimi=)) :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...