Sari la conținut

Intrunirea de comuniste si atase a anului 2009


Aleko
 Share

Postări Recomandate

Salut!! Eu as zice ca ar fi foarte frumos daca ne-am intalni pe munte...Mai exact intre Bolboci si Pestera e un loc foarte frumos de camping. Apa proaspata din inima muntelui ,aer curat. Drumul este destul de bun pana sus, recent am fost pe acolo!! Acum nu imi sariti in cap...eu am propus :angryfire: :wave: !! Numai bine!!

Foarte buna e propunerea ta! Sunt de acord cu ea! 7 Scari e cam departe, zau! Nu ma injura , Bunule, ca stiu de eforturile tale in ceea ce priveste org la 7 Scari! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 247
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Foarte buna e propunerea ta! Sunt de acord cu ea! 7 Scari e cam departe, zau! Nu ma injura , Bunule, ca stiu de eforturile tale in ceea ce priveste org la 7 Scari! :angryfire:

Jeane tata ,nu ma supar.Acu sa se hotarasca participanti.La Sapte Scari e aranjata.Daca se voteaza in alta parte,nicio problema,merge sa ia aprobare altcineva.Bunu.Io votez Sapte Scari.Acelasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba voi ati vazut tara asta sau asteptati sa va puna aia pasaport si abia dupa aia mergeti? sheptel scari e praf fata de ce locatii se puteau gasi. dar e aproape de sosea si de magazinul cu bere...

 

va urez distractie placuta. o sa vin cu masina Alecule, de-al dreq.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...mie cel mai mult mi-au placut PET-urile din jur, mamele cu copilasi in putza goala , care se scaldau in vale(copilasii se scaldau , in putza goala , nu mamele!)....turistii cu sepcutze care se scobeau in nas uitandu-se la muciclete, jandarmii montani(felul sanatos in care aratau si se exprimau), iarba verde uscata, pamantul destelenit ,tirurile pe care le-am intalnit, figurantii, catzeii scosi la plimbare sa se usureze si ei ca erau plini de la o saptamana de zacut in Bucuresti sau Ploiesti(in garsoniera)...si ar mai fi dar nu-mi amintesc ca s-au sters de la tuica...

...si Americanul , care se plimba lejer, fumand, ca si cum era in trecere in pauza de masa :angryfire:

....si imi pare rau ca am ratat saltul de la trambulina si triplu-flip facut de nu stiu cine cu un M vai de mama lui...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....si imi pare rau ca am ratat saltul de la trambulina si triplu-flip facut de nu stiu cine cu un M vai de mama lui...

Era Nae, unul dintre cei 2 frati gemeni, celalant Radu decedat in urma unui accident stupid,{ia esit un tractor in fata}. motorist cu state vechi. Dar asta-i viata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...mie cel mai mult mi-au placut PET-urile din jur, mamele cu copilasi in putza goala , care se scaldau in vale(copilasii se scaldau , in putza goala , nu mamele!)....turistii cu sepcutze care se scobeau in nas uitandu-se la muciclete, jandarmii montani(felul sanatos in care aratau si se exprimau), iarba verde uscata, pamantul destelenit ,tirurile pe care le-am intalnit, figurantii, catzeii scosi la plimbare sa se usureze si ei ca erau plini de la o saptamana de zacut in Bucuresti sau Ploiesti(in garsoniera)...si ar mai fi dar nu-mi amintesc ca s-au sters de la tuica...

...si Americanul , care se plimba lejer, fumand, ca si cum era in trecere in pauza de masa :wave:

....si imi pare rau ca am ratat saltul de la trambulina si triplu-flip facut de nu stiu cine cu un M vai de mama lui...

:moto: :angryfire: :D sa intelg ca nu mai .....?

hai ma ca noi si asa traversam multe judete pina ajungem acolo si compensam....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...mamele cu copilasi in putza goala , care se scaldau in vale(copilasii se scaldau , in putza goala , nu mamele!).......si ar mai fi dar nu-mi amintesc ca s-au sters de la tuica...

:angryfire: ..anul aceste va fii invers, si nu se va mai sterge nimic de la tuica... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D ..anul aceste va fii invers, si nu se va mai sterge nimic de la tuica... :)

 

 

bine domnilor,

daca e sa fie 7 scari... sa fie, si daca tot vine vb de tuica, horinca sau de ce nu "palinca" aduc si eu ceva cu mine, maestre oyama si cei din zona asta ne putem da intilnire undeva pe drum..

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...pe noi tovarasa profesoara de fizica , ne-a invatzat ca , centru tarii, este centrul de masa a hartii lipite pe o bucata de carton si decupata pe linia granitzei....si daca bine tin eu minte era undeva pe langa Sibiu.....cred ca se confirma!

Eu acolo am sa ma 'intrunesc', la Dealul Frumos! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...mie cel mai mult mi-au placut PET-urile din jur, mamele cu copilasi in putza goala , care se scaldau in vale(copilasii se scaldau , in putza goala , nu mamele!)....turistii cu sepcutze care se scobeau in nas uitandu-se la muciclete, jandarmii montani(felul sanatos in care aratau si se exprimau), iarba verde uscata, pamantul destelenit ,tirurile pe care le-am intalnit, figurantii, catzeii scosi la plimbare sa se usureze si ei ca erau plini de la o saptamana de zacut in Bucuresti sau Ploiesti(in garsoniera)...si ar mai fi dar nu-mi amintesc ca s-au sters de la tuica...

...si Americanul , care se plimba lejer, fumand, ca si cum era in trecere in pauza de masa :angry:

....si imi pare rau ca am ratat saltul de la trambulina si triplu-flip facut de nu stiu cine cu un M vai de mama lui...

sint Doru om bun deci cum ramine 7

scari?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok si acolo, sper sa tina nipra pana acolo, dar cand se tine marele eveniment?

4-5-6 septembrie.2009.Care vine ultimul pe 4.09.2009,da un rand de bautura la toata lumea.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4-5-6 septembrie.2009.Care vine ultimul pe 4.09.2009,da un rand de bautura la toata lumea.Bunu.

Atunci , o sa vin de joi seara , :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnilor 4567 aug sau 30-1 aug k nu mai intzeleg nimic. dacai4-7 dezamagit...

 

Hmmm....baga numerele la lotto si vezi daca iese ceva :angry:

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...