Sari la conținut

Breaza Biker's Fest 2009 - editia a 4-a


Stephon
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 247
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In principiu , ne intalnim cativa sambata la Arc , la 9.00 - 9.30 , pentru o scurta deplasare la Breaza , cu posibilitate de intoarcere pe Cheia....;) Cine este doritor , ne vedem la Arc...

 

Ok, o sa vin si eu sambata la 9:00 la Arc. ne vedem acolo toti. Salz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia astept sa beau o tuica cu domn Nae si vreo doua trei tuici la intrare...si apoi......o sa ma trezesc acasa duminica ;)

Sa inteleg ca nu ma bagi in carti Hasuleeeee ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca nu ma bagi in carti Hasuleeeee ;)

 

Pedros, dar tu faci fata? Ai grija ca va fi toata gasca vesela prezenta! ;)

Mesaj completat

Cine stie cu ce copaci ne facem prezenta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost in recunoastere in seara asta pana la Talea, impreuna cu alti campineni; mai ca ne venea sa nu mai plecam.....cred ca o sa innebunesc maine la servici. Sfat pentru cei ce nu au mai innoptat in zona Talea/Campina/Breaza: faceti loc in bagaje si pentru cateva haine mai groase; seara este un pic mai racoare aici decat in Bucuresti spre exemplu....daca duceti lipsa de pulovere si hanorace, tuica este un surogat excelent ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pedros, dar tu faci fata? Ai grija ca va fi toata gasca vesela prezenta! ;)

Mesaj completat

Cine stie cu ce copaci ne facem prezenta :D

iupiaiiiiiiiii, asta da veste buna , trebe neaparat sa ne vedem, e musai. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

vin si eu la intrunire ,,,

azi merg si eu sa dau o tura la Valea Talii, eu sunt deja in zona Campina si stau pana duminica

cine vrea putina endureala, cunosc un traseu prin zona numita Plaiul , la 15 km de Campina

eventual daca sunt doritori, ii astept in Campina

daca nu vrea nimeni endureala, din Campina este un traseu ocolitor ( frumos si virajat ) spre Valea Talii

Mesaj completat

eu 0722564401

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

vin si eu la intrunire ,,,

azi merg si eu sa dau o tura la Valea Talii, eu sunt deja in zona Campina si stau pana duminica

cine vrea putina endureala, cunosc un traseu prin zona numita Plaiul , la 15 km de Campina

eventual daca sunt doritori, ii astept in Campina

daca nu vrea nimeni endureala, din Campina este un traseu ocolitor ( frumos si virajat ) spre Valea Talii

Mesaj completat

eu 0722564401

 

Pe unde e traseul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe unde e traseul ?

traseul de endureala ar fi din zona Plaiul, acolo se termina drumul asfaltat, nu este un traseu cu o destinatie anume. Numai ca este o zona frumoasa acolo , drumul merge spre Dambovita. NU PUN ACCENT PE ACEST TRASEU, fiindca nu vreau sa deturnez ideea intalnirii la Valea Talii. Ma gandeam la un traseu scurt de 20 - 30 minute ( asa, de pofta ) apoi fuga la V. Talii. Traseul, putin ocolitor, despre care vorbeam mai devreme, este din Campina spre Provita de Sus apoi Occina , apoi ajungem in Breaza. Ocolirea este de aprox 20 km, dar merita, traseul este virajat, asfatlul ca pe Magheru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseul de endureala ar fi din zona Plaiul, acolo se termina drumul asfaltat, nu este un traseu cu o destinatie anume. Numai ca este o zona frumoasa acolo , drumul merge spre Dambovita. NU PUN ACCENT PE ACEST TRASEU, fiindca nu vreau sa deturnez ideea intalnirii la Valea Talii. Ma gandeam la un traseu scurt de 20 - 30 minute ( asa, de pofta ) apoi fuga la V. Talii. Traseul, putin ocolitor, despre care vorbeam mai devreme, este din Campina spre Provita de Sus apoi Occina , apoi ajungem in Breaza. Ocolirea este de aprox 20 km, dar merita, traseul este virajat, asfatlul ca pe Magheru

 

Pacat ca e busit drumul in Poiana Campina pana sa cotesti spre Provita. Oricum o sa incerc si eu traseul pare interesant ;).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rat

 

nu mai este nasol, l-au reparat acum 2 saptamani

eu ieri seara am ajuns in provita, e ok, ca-n palma

 

Pacat ca trebuie sa plec azi din Breaza ;)(, ce noroc am si eu ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari! exista cumva vreun loc in vreo conserva sa ma ia si pe mine + bagaj? cotizez sfertu' la benzina. Si pot sa plec din Buc pe undeva dupa 11 seara.

 

Daca printr-o minune se gaseste...PM cu nr si sun eu sa stabilim ce si cum.

 

Multam fain!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Eu plec pe la 4 juma spre Breaza. Daca mai sunt cativa pentru ora asta dati un pm.

vin si eu daca se anunta mai multa lume la 16.30. nu cred ca as putea sa ma trezesc pt plecarea de la 9dim. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...