Sari la conținut

prima intalnire ktm din ro


atillas
 Share

Postări Recomandate

SCOP:prima intalnire a portocalelor din ro

PARTICIPANTI:toti posesorii de ktm on si offroad(duke,exc,lc4,lc8)

DURATA:de vineri pana duminica

CAZARE:tabara de corturi,pensiuni din zona,rulote sau alte mijloace proprii

tabara este pe malul lotrului si in apropiere exista izvor cu apa buna de baut

MANCARE:in brezoi (se tin zilele orasului-asa ca va fi plin de gratare bere &co)

PROGRAM:VINERI:sosire in tabara,socializare la o bere,concert(vali craciunescu,furdui iancu,etc)

SAMBATA:trasee pe categorii diferite de motoare stabilite ad hoc:hard enduro,soft enduro,touring etc

:sosire in tabara,parada moto +proba speciala (prin rau si ceva obstacole naturale),

:seara,concerte-prometeu,holograf,stone haze+foc de artificii,rezervam o terasa si PARTY

DUMINICA:trasee pana spre ora 2,poza de final,ura si la gara

taxa de participare:0

astept sugestii,propuneri si reclamatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde si cand?

sorry am scris doar in titlul topicului:28-30 august /brezoi/valcea

 

ptr cine nu stie locatia orasului brezoi :valea oltului,intersectia situata la 33 km de valcea sau 77 de sibiu se intra 4 km in directia voineasa si se pune frana unde incepe sa se faca zona portocalie. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este un eveniment ktm asa ca..trageti singuri concluziile..oricum din ce sper eu sa se intample va fi un weekend de vis.. :D (tot ce poate sa isi doreasca inima de endurist-prieteni,foc,chitari,concerte,off-road)

 

FF IMPORTANT:TOATA LUMEA VA FI IN EGALA MASURA ORGANIZATOR SI PARTICIPANT,CU ALTE CUVINTE TOTUL SE STABILESTE AD HOC,TOTI STRANGEM LEMNE,CONSTRUIM TOALETE ECO( :angryfire: ),GATIM,DOAR PE MOTOARE VOM FI SINGURI..

 

strangerea in tabara va fi de vineri dimineata..cum ziceam si mai sus o sa fie marcaje ktm

Editat de atillas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gasca de la valcea,

faceti si voi o fapta buna si pregatiti ceva track-uri GPS pe diverse grade de dificultate. Ca sa putem face echipe mai mici sa nu trebuiasca sa stam cu cardul de cate 15 oameni dupa unul din voi care mai stie pe-acolo.

hai ca e timp pana atunci si dam si noi bere :angryfire:

 

aduc si eu chitara electro-acustica si incerc sa fac rost si de un cub cu 2 intrari :D

Editat de ionut73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gasca de la valcea,

faceti si voi o fapta buna si pregatiti ceva track-uri GPS pe diverse grade de dificultate. Ca sa putem face echipe mai mici sa nu trebuiasca sa stam cu cardul de cate 15 oameni dupa unul din voi care mai stie pe-acolo.

hai ca e timp pana atunci si dam si noi bere :D

 

aduc si eu chitara electro-acustica si incerc sa fac rost si de un cub cu 2 intrari :moto:

traseele vor fi destul de cursive si ghizi gramada(suntem vreo 15)asa ca ne vom imparti in hobby si profi si ii dam la deal..

concluzie:treaba cu gps-urile pica din lipsa de timp..

 

chitari si percutie aducem si noi,dar ma gandeam sambata noaptea dupa ce pleaca artistii ne urcam si noi pe scena ptr un jam..mic,ca sculele sunt de pe plan local acolo.. :angryfire: :wave:

Editat de atillas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vin cu masina ( dar cu portocalele in remorca) sunt motociclist? :angryfire: . ne primiti?

F. misto! asta e mai prieteneasca decat ultima prieteneasca :wave: .

o sa-mi golesc track-urile din gps ca sa-l umplu cu track-uri de la buda la butoiu' cu bere :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tataie ce tineri eram cand bateam muntii aia cu vacile :angryfire:

daca ne ajuta vremea o sa iasa ceva super fain..iar ptr cei care vin cu motoarele in duba nici o problema,si eu vin la fel..

 

@cata -bah tatutu,budele trebuie sa le construim intai si apoi facem track-uri.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fkin day motoru meu arata ca un papagal ..degeaba am sha de exc si aripa de yz de face toata lumea mishto de mine tre sa imprumut vreo pirtza ktm sa vin si astia pe aci nu le dau :lol:

distractie faina!

urmatoarea intrunire: zuki+yamaha+restu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte fain,

poate apuc sa dau si eu o fuga pentru colorarea peisajului in portocaliu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

INFO despre intalnirea KTM-istilor

 

S-a postat acolo in link-ul de mai sus, probabil ca e bine sa fie pus si aici, dar eu las doar link-ul si rog pe Kirk sau Atillas sa completeze ei daca e nevoie.

 

Inca un lucru pt ktm-istii de la sibiu: Care mergeti acolo calare pe motor si aveti un traseu care nu include mult asfalt, va rog anuntati-ne si pe noi cei de la Avrig, si bineinteles cu acordul vostru sa ne luati si pe noi. Daca nu e posibil o sa le incarcam in remorca sau microbuz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum poate mai multi citesc aci decat dincolo.. intalnirea fiind treaba facuta la comun de noi pentru noi.. cine doreste un tricouas amintire, sa dea un semnal la dan@ktmclub.ro , sa stiu cate sa fac :lol: Si le veti gasi la subsemnatul la pretul de imprimare... n-o sa mai fie o alta prima intalnire :laugh:

Editat de hoozit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca o sa iasa niste tricouri dragute. :makeout:

 

Comenzi pt. tricouri (adica marime si numar bucati) se mai pot face pana Marti la ora 12:00 (dupa masa).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...