Sari la conținut

A Inceput Sezonul


orestte
 Share

Postări Recomandate

Ce e asa de clar???

parere initiala ... poza luata de pe net, blurata, facatura, etc. ... dupa putin sarci ... poza blurata, ori esti gagiul tipei, ori esti tipa caz in care ... ori nu arati prea bine, ori ai impresia ca nu arati prea bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 549
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

parere initiala ... poza luata de pe net, blurata, facatura, etc. ... dupa putin sarci ... poza blurata, ori esti gagiul tipei, ori esti tipa caz in care ... ori nu arati prea bine, ori ai impresia ca nu arati prea bine

 

 

Mamaaa... tre sa-mi fac poze profesioniste sau ce naiba???? Pe bune acuma! Eu am intrat pe forumu' asta ca sa vb despre motociclete, motociclism. Nu sa ma comenteze niste...........................!!! Nu cred ca conteaza cum arat, ci faptul ca am o pasiune, pt care sunt aici! Si pasiunea asta nu e legata de poze sau felul cum arat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mamaaa... tre sa-mi fac poze profesioniste sau ce naiba???? Pe bune acuma! Eu am intrat pe forumu' asta ca sa vb despre motociclete, motociclism. Nu sa ma comenteze niste...........................!!! Nu cred ca conteaza cum arat, ci faptul ca am o pasiune, pt care sunt aici! Si pasiunea asta nu e legata de poze sau felul cum arat!!!

 

 

cand esti femeie obisnuieste-te sa se faca abstractie de multi factori (mai putin de aia ce tin de faptul ca esti femeie).

 

grow the f. up:)

Mesaj completat

Stii ce nu inteleg eu? De unde ai tu atata interes fata de mine, atata timp cat esti gay?????? :rock:)

 

 

sunt bi :crack:

 

am skill la ambele tabere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mamaaa... tre sa-mi fac poze profesioniste sau ce naiba???? Pe bune acuma! Eu am intrat pe forumu' asta ca sa vb despre motociclete, motociclism. Nu sa ma comenteze niste...........................!!! Nu cred ca conteaza cum arat, ci faptul ca am o pasiune, pt care sunt aici! Si pasiunea asta nu e legata de poze sau felul cum arat!!!

nu profesioniste, clare e de-ajuns. Daca intrai pe forum sa vb despre motociclete, motociclism atunci probabil ai fi fost prezenta ori pe topicurile speciale dedicate curiozitatii tale, ori la categoria gagici motocicliste, iar fiind pe un forum cu o pasiune preponderent masculina devii o atractie la aproape fiecare mesaj postat :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu profesioniste, clare e de-ajuns. Daca intrai pe forum sa vb despre motociclete, motociclism atunci probabil ai fi fost prezenta ori pe topicurile speciale dedicate curiozitatii tale, ori la categoria gagici motocicliste, iar fiind pe un forum cu o pasiune preponderent masculina devii o atractie la aproape fiecare mesaj postat :D

 

Ihmm. Uite care-i faza (valabil pt toti cei ce se baga aiurea in seama): Aici cica tre sa se prezinte persoane din Iasi care s-au inscris pe forum! Asta am facut si eu. Asa ca mai lasati-ma in pace! Merci anticipat :rock:

Mesaj completat

:crack:

Ai o cafea/ceai/ciocolata de la Sofany din partea mea.

 

 

:D Merge cafeaua :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JEEEEEZ! sa le dea cineva kitul de instalare al messengerului poate se termina asa , sau nu....ca nu vede lumea cine e mai tare in c..e, o daaaa )

anywhay, POPCORN? :crack:

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JEEEEEZ! sa le dea cineva kitul de instalare al messengerului poate se termina asa , sau nu....ca nu vede lumea cine e mai tare in c..e, o daaaa )

anywhay, POPCORN? :D

 

Nu as vorbi pe mess cu Insider nici sa fie ultimu' om de pe Pamant. Si sorry, s-a terminat distractia, ca de acuma e penibila situatia :rock: Asa ca nu mai dati aiurea bani pe popcorn :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu as vorbi pe mess cu Insider nici sa fie ultimu' om de pe Pamant. Si sorry, s-a terminat distractia, ca de acuma e penibila situatia :D Asa ca nu mai dati aiurea bani pe popcorn :D

 

ce se umfla gasca in pene :D tu chiar nu ti dai seama cand esti luata de proasta,nu?: :crack: :rock:

 

las ca trece, vine R6 acusi:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...