Sari la conținut

Aprilia Rs 125


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 101
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

NU ai auzit de barajul de la Siriu??...ciudat.Siriul e la vreo 60-70km de Buzau...90 km Bucuresti -buzau plus alti vreo 60km pana la Siriu si cam asta e. E un peisaj super ,de vis si soseaua e SUPER-buna(vreo 5km mai nasol,inspre buzau) ,dar in zona Siriului e asfaltul super-bun si foarte ,foarte virajat ,mult mai mult ca in poiana ,parerea mea. Eu m-as bucura sa ne adunam cat mai multi intr-un wekeend si sa dam o fuga TOTI pana acolo :) .Ce ziceti?

 

am fost la siriu de vreo 15 ori (din cluj cu un opel astra) ... am avut lucrare la centrala hidroelectrica. este o zona frumoasa dar cam multe gropi in asfalt si denivelari intre buzau si siriu. cea mai misto zona pt motociclism pe care am vazut-o in tara asta este dealul Meses de langa Zalau 30 km cu 3 benzi, putin circulat si neted ca in palma ... fara pic de groapa sau denivelare.

 

atasez niste poze de la siriu din decembrie (cea de toamna) si februarie (cea cu zapada). ultima data amn fost saptamana trecuta. este o portiune de vreo 500m unde au pus piatra in loc de asfalt si mai este o portiune de vreo 500m unde se circula doar pe o banda si este semafor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Soryn 17 ai terminat rodaju la rs?L-ai delimitat? cat fuge?

Te-am vazut la amckart duminica pe 28.

am terminat pe dreaq...de abia 400 km :bigstar: (incepator) mi-ai vazut tantarul...era cam jegos...stiu ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am terminat pe dreaq...de abia 400 km :cheers: (incepator) mi-ai vazut tantarul...era cam jegos...stiu ;)

Super marfa tantarul tau.Astept si eu in cateva luni un tantar la fel ca al tau sau poate alb :bigstar: .

Nu mai e mult de asteptat. :cheers:

Poate o sa ne intanlim.

Un id de messenger ceva.al meu e ca si usheru de pe motociclism.

Editat de Costy_Clipcea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off topic:

nu prea obisnuiesc sa fiu sclav si sa ma iau de altii, sa ma bag in treaba lor, dar, cosmos.. ai o gramada de posturi idioate! O gramada!

gandeste-te frate de 2 ori inainte sa postezi...

Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu chiar esti capcaun????

la 2t poti sa ii pui si toba de tanc ca tot la fel se aude ;)

si in legatura cu sunetul la 2t ....daca ar fi in 4 nu ar mai fugi mie 1 nu mi se pare chiar asa rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu chiar esti capcaun????

la 2t poti sa ii pui si toba de tanc ca tot la fel se aude ;)

si in legatura cu sunetul la 2t ....daca ar fi in 4 nu ar mai fugi mie 1 nu mi se pare chiar asa rau

si mie imi place sunetul in 2 timpi :bigstar: :cheers: :cheers: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...