Sari la conținut

Programul Intrunirilor Moto 2010


bullbikers
 Share

Postări Recomandate

Avand in vedere ca nu am avut pana acum nici o data ocazia sa ajung la baietzii de la Targu Secuiesc(Free Frogs Riders) as dori sa stiu si eu si banuiesc ca nu numai eu mai multe despre aceasta intrunire pt ca mi`am propus cu inca cativa tovarasi sa o adaugam anul aceasta in calendarul nostru de intruniri .

Imi poate da cineva mai multe detalii despre aceastra intrunire ?

Toate cele bune :)

 

http://www.freefrog.ro/talalkozo.htm

 

Daca nu intelegi ceva nu ezita sa intrebi.

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator moshnegutzu

parerea mea e ca cei care pun anunturi aici cu continuturi in alte limbi, cel mai bun ar fi sa si traduca in limba romana. totusi suntem in romania. si u toti stim mai multe limbi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea e ca cei care pun anunturi aici cu continuturi in alte limbi, cel mai bun ar fi sa si traduca in limba romana. totusi suntem in romania. si u toti stim mai multe limbi

Dupa cum am vazut totul e tradus acolo.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moshnegutzu
Dupa cum am vazut totul e tradus acolo.

 

Bafta!

ziceam in general ca mai erau cateva care erau in maghiara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ahoi!

Intalnirea moto de la Gheorgheni din cate am inteles eu incepe de Joi 15 iulie!

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer va spun ca nu am stat sa citesc toate paginile de aici dar am si eu o intrebare... in bucuresti nu se mai face intrunire???

 

dupa cate am inteles eu Pro-Bike o sa organizeze ceva spre sf lunii august,sunt sigur ca or sa mai apare anuntate pe ultima suta de metri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Smok3 ms mult de tot pt info. Stiam ca de obicei se face in ultimul week end din august si uitandu ma pe programa cu intalnirile pe 2010 nu am vazut sa apara bucuresti. Inca o data ms mult de tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutare. O mica intrebard am si eu , unde

se tine urmatoarea intalnire si ce perioada? Ca de geaba citesc calendarul ca nu stiu ce intrunire se tine si care e anulata. Eu sunt ardelean si probabil am nevoie de mura in gura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@doru87: e mai jos un topic unde scrie: EAST EUROPEAN MOTOR SHOW PREDEAL 23-25 IULIE

 

@crisstianus: din topicurile deschise primul pe care il vad este cel de la Buzau: INTRUNIRE MOTO LA BUZAU 6-7-8 august. E posibil sa mai fie si altele pana atunci... dar nu le-am vazut eu ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu daca sa anuntat ori ba ... Sibiu se mai tzine ? ultimul weekend din luna

merci

Sa ne intelegem clar, programul intrunirilor e orientativ, intrunirile propriu-zise se anunta mai jos si daca se anunta sunt, daca nu, nu...

De exemplu mie mi-e foarte clar acum ca exista in acest weekend o intrunire la Predeal si nu peste multa vreme una la Hunedoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

odorheiul se tine? nu vad nimic postat

Ahoi, da se tine 6-7-8 August!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva ceva de intrunirea de la Breaza!

cum este la Hunedoara, a mai fost cineva? luati ca referinta predealul de weekendul trecut sa-mi pot face o idee daca ati mai fost.

 

Dat ffind faptul ca sunt unul dintre organizatori pun cateva linkuri cu intrunirile de anii trecuti cu parerile si pozele altor oameni...

In ceea ce te pot ajuta e sa-ti spun ca locatia se afla int-o vale...ai atat umbra cat si soare...ai si un raulet care trece printre si este si padure....Deci cam de toate...

Festivalul se bazeaza pe un stil mai rustic..Adik camparea se face numai la cort...exista dusuri amenajate,asta daca nu vrei sa faci baie in rau...toalete ecologice...Posibilitate de cazare este la 8-9 km...Avem concursui..parada...concerte....si un ceaun mare de fasole cu costita.:laugh:... ;)

 

Uite si cateva linkuri pt a-ti face singur o parere....Pt alte detalii poti sa scri pe forumurile deja deschise...fie pe Hunedoara fie pe intalniri,evenimente....si te vom ajuta si cu alte detalii

 

/index.php?...;hl=free+bikers

 

/index.php?showtopic=310891

 

/index.php?showtopic=386074

 

Astea sunt linkuri din 2009..pe cele din 2008 crek le gasesti printre comenturile alotra din 2009 cu referire si la 2008

 

Sa ne vedem cu bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...