Sari la conținut

Am Comis-o Din Nou


bavareze
 Share

Postări Recomandate

dupa ce in urma cu vreo luna am patit asta:

 

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=18052

 

astazi am recidivat.

 

tocmai echipasem motocicleta yamaha dt cu niste gume noi, de cross, si mi-am zis, in drum de la serviciu spre casa, sa le testez un pic. am ales pentru asta ce mi-a iesit prima data in cale, si anume scarile de la academia militara.

 

poate eram eu obosit, poate nu sunt bune gumele, nu stiu ce sa zic, atata stiu ca atunci cand am ajuns in varf motoreta s-a oprit, am incercat sa o tin cat de cat dar a cazut pe o parte peste mine, apoi m-am dat peste cap pana jos, la baza treptelor.

 

incidentul s-a soldat numai cu pagube materiale.

 

nu stiu ce s-a intamplat de au mai aparut 2 topicuri, nici nu stiu cum sa le sterg din pacate B)

post-2503-1147719970_thumb.jpg

Editat de bavareze
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baga si tu o poza cu motorul (sa vedem ce are). B)

Cum dreq ai cazut DUPA ce ai ajuns in varf?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baga si tu o poza cu motorul (sa vedem ce are). B)

Cum dreq ai cazut DUPA ce ai ajuns in varf?

 

motorul nu are nimic, chiar nimic (in plus pe langa ce avea). deh... stii cum sunt astea enduro, invincibile.

 

am cazut INAINTE nu DUPA ce am ajuns in varf. mai aveam 2 trepte si a murit motoru, nu il ambalasem suficient. restul este usor de imaginat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul nu are nimic, chiar nimic (in plus pe langa ce avea). deh... stii cum sunt astea enduro, invincibile.

 

am cazut INAINTE nu DUPA ce am ajuns in varf. mai aveam 2 trepte si a murit motoru, nu il ambalasem suficient. restul este usor de imaginat.

 

 

taica, l-ai lasat sa moara ... dar nici prea tare nu trebuie sa-i dai, ca te pui tot in cap ... gumele n-au nimik daca nu au derapat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeez man, mai intai cu motorul in lac, apoi dat gaz pe trotuar si infipt in portiera iar acum asta ... nu mai zic de celelalte.

 

Faci pisicile invidioase cu cate vieti ai :blink:

 

Bine ca esti in regula B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeez man, mai intai cu motorul in lac, apoi dat gaz pe trotuar si infipt in portiera iar acum asta ... nu mai zic de celelalte.

 

Faci pisicile invidioase cu cate vieti ai :lol:

 

Bine ca esti in regula B)

 

si sezonul abia a inceput! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nici pina acum nu v'ati dat seama ca omu' posteaza special pt reactiile voastre ...

FELICITARI,domnule!

 

mai fratilor, de unde l-ati adus pe asta? omul e sclipitor! trage niste concluzii extraordinare.

 

evident bai baiatule ca scriu pe forum pentru reactiile celorlalti, ca daca vroiam sa nu aibe nici o reactie imi ziceam mie in gand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai fratilor, de unde l-ati adus pe asta? omul e sclipitor! trage niste concluzii extraordinare.

 

evident bai baiatule ca scriu pe forum pentru reactiile celorlalti, ca daca vroiam sa nu aibe nici o reactie imi ziceam mie in gand.

 

 

Ma refeream la genul de reactii,nu la reactii in general , "bai baiatule"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce in urma cu vreo luna am patit asta:

 

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=18052

 

astazi am recidivat.

 

tocmai echipasem motocicleta yamaha dt cu niste gume noi, de cross, si mi-am zis, in drum de la serviciu spre casa, sa le testez un pic. am ales pentru asta ce mi-a iesit prima data in cale, si anume scarile de la academia militara.

 

poate eram eu obosit, poate nu sunt bune gumele, nu stiu ce sa zic, atata stiu ca atunci cand am ajuns in varf motoreta s-a oprit, am incercat sa o tin cat de cat dar a cazut pe o parte peste mine, apoi m-am dat peste cap pana jos, la baza treptelor.

 

incidentul s-a soldat numai cu pagube materiale.

 

nu stiu ce s-a intamplat de au mai aparut 2 topicuri, nici nu stiu cum sa le sterg din pacate B)

 

 

 

Poate ne stim din vedere...dc nu,vreau sa te cunosc.Poate ne vedem intr-o miercuri pe la arc..Cred ca avem cate ceva in comun(in domeniul moto).Am citit ce-ai mai patit...hehe..nu-i nimic..bine ca esti intreg si n-ai facut altora prea mari probleme.N-am fost atent,ce motor ai? Eu biciuiesc un Transalp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ne stim din vedere...dc nu,vreau sa te cunosc.Poate ne vedem intr-o miercuri pe la arc..Cred ca avem cate ceva in comun(in domeniul moto).Am citit ce-ai mai patit...hehe..nu-i nimic..bine ca esti intreg si n-ai facut altora prea mari probleme.N-am fost atent,ce motor ai? Eu biciuiesc un Transalp.

 

de data asta chinuiam o yamaha dt. mai am in parc un vtr din 2003, zx9r din 94 si un 749 din 2004. dt-ul imi place mult ca aduce distractie fara ca evenimentele sa se soldeze neaparat cu spitalizari.

 

la arc nu prea vin ca nu cunosc pe nimeni. daca vrei, hai in weekend cu marcos si mircea la o misiune prin imprejurimi.

Editat de bavareze
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...