Sari la conținut

Sa Ne Relaxam...


Vlad Cj
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor! Eram in Franta cam pe vremea asta anul trecut si tot admiram un motor cand ma duceam la cumparaturi. (De fapt admiram toate motoarele care le vedeam, dar numai asta se incadra in categoria comuniste). Haideti sa va dati cu parerea cam despre ce motor este vorba. Eu cred ca e BMW. :lol: Dar mai exact ce...parea ceva autentic. ;) post-9692-1148407206_thumb.jpg

 

Scuze ca nu am si din alte unghiuri, dar daca mai doriti, mai am inca cateva poze, dar nu cu comuniste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca scrie mare pe motor BMW...si eu cred. Oricum imi place mult, cu toate ca inima mea e alaturi de sportive...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e un bmw modificat fara gust.

nu numai ca e fara gust dar e bataie de joc

foloseste stalpul drept cric lateral

asta e mai prost facut decat bietele noastre Mobre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunteti rau may. arata de 100 de ori mai bine decat m-urile care se vand la noi pe post de bmw. cu gust sau fara gust e bmw si trebuie apreciat ca dupa zeci de ani arata asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu conteaza.............tot BMW se cheama, trebuie apreciat gestul ca mai e cineva pasionat de comuniste. Omul poate nu a gasit piese originale sa-l faca cum era el cand era nou.

Hai să fim serioşi!

În Franţa să nu găsească piese?

Care e la doi paşi de Germania?

Nu contest valoarea motocicletei, pe cara aş lua-o acasă ;) dar omul care a "reparat-o" se pare că nici nu are habar şi nici nu-l interesează

Mare păcat

Mai ales că din câte ştiu eu BMW nu e comunistă

Editat de Nick61
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super motoru!!1

Oare in rom sunt macar 2 buc? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De rat bike a auzit cineva?Daca arata asa asta nu inseamna ca cel care o are nu se pricepe la motoare...........

io cre' ca e din categoria 'stupid france bike', adica contine ingredientul ala de nasoleala omniprezent in toate ciorsurile cu design frantuzesc :crack: .....

arata straniu, ca si facatura doctorului Frankenstein. :cheers:

In alta ordine de idei, sa-i vedeti pe stupizii din Paris , cum se duc la lucru sau se fîțîie prin capitala luminilor, calare pe ceva ciors de japoneza foarte nervoasa :) , imbracati in niste costume cu patratzele(foarte Âşic! :ok: ), cu pantofi caraghiosi, cu sosete albe sau roz , si, cu dărabele alea de lanțuri de priponit bivolii asezate in diagonala pe pept(de genul celui din poza :crack: )

Editat de drobu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io cre' ca e din categoria 'stupid france bike', adica contine ingredientul ala de nasoleala omniprezent in toate ciorsurile cu design frantuzesc :crack: .....

arata straniu, ca si facatura doctorului Frankenstein. :cheers:

In alta ordine de idei, sa-i vedeti pe stupizii din Paris , cum se duc la lucru sau se fîțîie prin capitala luminilor, calare pe ceva ciors de japoneza foarte nervoasa :) , imbracati in niste costume cu patratzele(foarte Âşic! :ok: ), cu pantofi caraghiosi, cu sosete albe sau roz , si, cu dărabele alea de lanțuri de priponit bivolii asezate in diagonala pe pept(de genul celui din poza :crack: )

 

Adevarul e ca cele prezentate mai sus sunt mult mai des intalnite decat un BMW ca cel din poza. Si daca venim cu experienta noastra acumulata de-a lungul multelor tzepi pe nume M cu botez BMW in cartea de identitate, si ne transpunem in pielea aluia care locuieste acolo....strambam din nas...motorul e facut din bucati, fara gust s.a.m.d. Dar adevarul e ca suntem in romania, unde intorci capul la 180 de grade daca vezi asa ceva (si ai rare sanse in viata de roman). Si sa ma mai scuteasca moshii care isi vand comunista pe post de BMW. Macar de ar zgaria un BMW pe motor cu o cheie, l-as mai crede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa, de ce ii vedem pe altii si nu ne vedem pe noi. Cate Dnepr sunt modificate fara gust si date la vanzare? Pe cate rezervoare de Dnepr ati vazut sigla BMW?

 

Si aruncand o pastila............de ce credeti ca e a unui francez? Poate e a unui imigrant de ala care da foc la masini prin centru parisului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare in rom sunt macar 2 buc? :cheers:
sunt mult mai multe. cine are nu iese cu ea la piata. ar fi pacat...

 

pana la urma, omul a facut ceva cu piesele, nu le-a dat la aluminiu, nu? daca as avea motorul si cadrul, chiar daca nu sunt de la aceeasi motocicleta, si eu as face ce a facut el, decat sa stau nu-stiu-cat sa compun una perfect originala.

 

cat despre frumoasele noastre nipre... :ok:

Editat de valicaddy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, măi colega, dar ce mă doare pe mine e că a reconstruit total aiurea

La posibilitățile din EU putea să facă un motor "jos clopu"

Nu mă refeream la piese originale neapărat, dar nici în halul ăla

Dacă aÂş avea eu motoru ăla....

Dați Âşi voi o raită pe forum să vedeți ce pot face românaÂşii noÂştri din niÂşte rahaturi comuniste :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, măi colega, dar ce mă doare pe mine e că a reconstruit total aiurea

La posibilitățile din EU putea să facă un motor "jos clopu"

Nu mă refeream la piese originale neapărat, dar nici în halul ăla

Dacă aÂş avea eu motoru ăla....

Dați Âşi voi o raită pe forum să vedeți ce pot face românaÂşii noÂştri din niÂşte rahaturi comuniste :cheers:

vezi bah Nick61[nu sunt rau sa comment asupra "nick-ului" tau].de-aia nu imi plac romanasii deloc.in loc sa taca si sa respecte decizia omului de a face ce vrea cu banu si motorul lui el comenteaza si strange din nas imbufnat:ce ash fi facut eu daca l-as fi avut,mama!!!deocamdata bah Nick tu ai un Simson shi eu am un CZ shi eu zic sa incercam sa ne limitam in a face troacele astea doua sa mearga cat mai bine shi sa arate cum vrem noi.fii sigur ca frantujul de le-ar vedea nu s-ar ploconi pe loc la pamant in admiratie! :ok:

post-9058-1148905956_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...