Sari la conținut

FEMEI = dezastru pe sosea si in parcari!


lilken
 Share

Postări Recomandate

De la viitoarea nevasta o sa te astepti sa aiba o slujba, sa gateasca, sa spele, sa faca curatenie, sa creasca copiii, , sa nu te cicaleasca, sa te lase liber ca pasarea cerului, sa se bucure pentru hobbiurile tale si sa-si lase propriile preocupari deoparte, si in tot acest timp sa fie gingasa, iubitoare, sa te faca sa te simti barbat... Si presupun ca in caz ca o sa vrea sa faca scoala de soferi, fie vei divorta instantaneu, fie o vei omora si o vei ingropa in capatul curtii.

 

 

 

In ce tara pot sa am si sotie si sot?

Iubi daca imi gasesti asa o nevasta ma casatoresc cu tine. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 92
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In ce tara pot sa am si sotie si sot?

Iubi daca imi gasesti asa o nevasta ma casatoresc cu tine. :cheers:

 

 

Pai acu' spui???????????????????????????

Gata,maine ne casatorim si iti gasesc 3 sotii,nu una.Da' ne casatorim toti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca toti cosatii de 16 ani si frustratii parasiti de prietene si neveste discuta aici :cheers:. Asa ca te-ai gandit sa "join the club", eh?

 

Inca nu a explicat nimeni de ce asigurarea e mai mica la femei decit la barbati, ma refer in tarile in care se amindoua "sexele" circula exact la fel de mult.

Daca chiar este adevarat ca femeile in Ro merg mai prost, apoi asta cu siguranta este tot de la educatia ca femeia nu are ce cauta la volan, ca nu au exercitiu si conduc numai la sarabatori cind e meseriasu muci de beat. Cind femeile sint educate toata viata ca singura lor menire e sa arate bine si sa stea la cratita, ce va mirati ca se uita in oglinda?

 

Acu sa va spun o poveste: foarte multe din familiile romanilor plecati peste ocean se destrama pentru ca jumatea feminina fuge cu altul, bastinas. E suficient sa citesti un topic din asta sa-ti dai seama de ce. Romanul o trimite la cratita, alalalt o tine pe palme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bietul om a patit ceva real, in rest se abereaza

 

Acum ca sunt mai serioasa dupa o bere, draga ada, eu nu te pricep dar e drept ca n-am rabdare sa citesc decat ce incerci tu sa spui, decat ce e cu verde. Ce atata scandal si tragedie? Si mie mi se pare corect sa existe fete pricepute la cratita, sau la raliuri, mi se pare absurd sa presuspui ca suntem bune la de toate.

 

 

Dupa cum am mai zis, mie imi convine postura de o incapabila femeie pe motocicleta sau la volan, atata timp cat exista cavaleri la tot pasul sa ma ajute. Eu vreau discriminare si urmatorii 20 de ani!

 

 

 

 

 

PS Si noua ne-a daramat viraga o vaca pe motivul ca atunci cand a parcat ea nu era acolo motoreta, si ne-a lasat cu buza umflata. P-astea le-as tine acasa nu pe sosele.

 

 

Si ipman, mai glumim pentru ca nu se mai discuta de mult accidente aici, e un topic asa de aratat muschii pe tastatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... hai sa ne f...m

 

f... ardam? :cheers: :ok:

 

dracusorule, nu ma las plimbata, ca ma omoara barbatu' daca-mi vede snuruletul pe shaua altuia. Plus ca-s balcaza si lalaie si te-as face de ras la prieteni :)

 

PS: Pofta mare! (Deschide frigiderul :crack: )

 

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: merci kali ca m-ai avertizat, din partea voastra ce pot sa primesc decat lapte ca p..a nu e :cheers:

 

aadaa: gata draga stai listinita, nu te mai stresez ca pui pe tine :)

 

am 29 de ani :crack: , merci lafel :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: merci kali ca m-ai avertizat, din partea voastra ce pot sa primesc decat lapte ca p..a nu e :cheers:

 

aadaa: gata draga stai listinita, nu te mai stresez ca pui pe tine :)

 

am 29 de ani :crack: , merci lafel :ok:

 

dar aici nu se vorbea de vaci la volan?

 

hm

 

Eu va dau o sugestie: va uitati in oglinda retrovizoare a masinii din fata. Se vede daca e vaka la volan dupa urmele de ruj...

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: merci kali ca m-ai avertizat, din partea voastra ce pot sa primesc decat lapte ca p..a nu e :cheers:

 

Lapte de la noi si de la restu'... cornu' :ok:

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi, dupa ce au trecut 2 saptamani, in care conform spuselor agentei ar fi trebuit sa astept un telefon de la ei, m-am dus la politie, am venit de acolo cu un raspuns sec, numarul nu exista in baza noastra de date, din graba a fost luat gresit, se mai intampla...probabil ca 2 persoane sufera de miopie, o sa intreb si un al 3-lea martor care nu nici macar nu stiu daca a vazut numarul, oricum nu mai am sperante. Iubesc ROMANIA... oameni buni, daca faceti accidente, plecati linisititi de la locul faptei.. se poate rezolva foarte foarte usor orice problema in tara asta de kko.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...