Sari la conținut

HONDA SHADOW ZONE


dead_man_walking
 Share

Postări Recomandate

nu chiar. eu mi-am facut RAR-ul in Bucuresti, dar l-am inmatriculat in Calarasi. si Vn-ul meu chiar era model facut pentru State. depinde peste ce boi dai. :friends:

 

sunt pe dracu accesibili aia din targoviste,l a motorul asta care are schimbat ghidonul,modfificare ce este trecuta in cartea de germani deci omologata la nemti, astia de la rar au zis ca daca e schimbat ghidonul si mai ales ptr ca e model america, inseamna ca e motoreta artizanala ca au vazut ei la tv-la orange contry choppers ....si au ajuns la concluzia ca chopperele sunt moto artizanalae

a si din pacate nu poti face raar decat in orasul in care o inscrii-itp se poate face in orice oras

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal ORISZA KES poti incerca o alta varianta, daca mai ai nr de germania valabile. platesti toate taxele la nemti, prin card sau alta metoda si adio taxe in ro. acum suntem membrii ue si merge asa! sa te interesezi mai in amanunt!

Editat de mavetz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal ORISZA KES poti incerca o alta varianta, daca mai ai nr de germania valabile. platesti toate taxele la nemti, prin card sau alta metoda si adio taxe in ro. acum suntem membrii ue si merge asa! sa te interesezi mai in amanunt!

 

 

DACA ASTIA NU MA SUNA MAINE !!!

AU SA AJUNGA SUBIET LA STIRILE DE LA ORA 17:00 ....:laugh:

STIRE DAIA :blbl:

... DA CHIAR ASA ... NU MAI ARE NIMENI MOTOR CA AL MEU ... :wink:

CA DOAR NU E SINGURUL IN TARA ASTA :wave: ...

SA NU UITAM SA INCHEIEM CU: :friends: BIROCRATIA DIN ROMANIA :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-ar putea sa te pot ajuta eu.....am o prietena care are o honda shadow tot de 700 parca...model american,an fabricatie '89.....dar trebuie sa vb cu ea personal ca sa stiu exact...si o sa te anunt

 

ps:sunt din cj,la fel si ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAL'TARE UMBRACILOR,

 

M-AM GANDIT SA DESCHID UN TOPIC PENTRU PLIMBARI / CALATORII PE UMBRELE NOASTRE. MA REFER LA UMBRACII DIN BUCURESTI SI IMPREJURIMI SAU CEI AFLATI IN BUCURESTI LA UN MOMENT DAT ....SAU CEI CARE VOR SA VINA PENTRU ACESTE INTALNIRI DE ORIUNDE OR FI EI...

 

PENTRU INCEPUT AR FI BINE SA STABILIM UN LOC DE INTALNIRE SI O PRIMA SCURTA PLIMBARE. POATE CHIAR WKND-UL ASTA. POATE FI DOAR PANA LA SNAGOV LA O PIZZA SAU....SAU...

 

ASTEPT PROPUNERI PENTRUl:

 

1. LOCUL DE INTALNIRE

2. ORA

3. PRIMA CALATORIE (LOCUL SI TIMPUL)

 

PERSONAL PROPUN SA NE VEDEM VINERI SAU SAMBATA DUPA-AMIAZA. DAR E DOAR O PROPUNERE. O SA DECIDEM IMPREUNA DEMOCRATIC.

CU SIGURANTA CA LA INCEPUT VOM FI MAI PUTINI DAR CU TIMPUL O SA NE ADUNAM DIN CE IN CE MAI MULTI.

 

PANA ATUNCI .... ASFALT USCAT !!!

 

--- Mesaj completat în 12 Oct 2007 11:07 -------------
Am pus aici topicul destinat plimbarilor pe umbre:

 

/index.php?showtopic=144369

 

Haideti fratilor ca vine iarna....si o sa ne fie dor de plimbari....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-ar putea sa te pot ajuta eu.....am o prietena care are o honda shadow tot de 700 parca...model american,an fabricatie '89.....dar trebuie sa vb cu ea personal ca sa stiu exact...si o sa te anunt

 

ps:sunt din cj,la fel si ea

 

MULTUMESC !

...TIE SI TUTUROR CELOR CARE S-AU OFERIT SA MA AJUTE !!! :bigstar:

ASTAZI AM SUNAT LA R.A.R. SE PARE CA SE REZOLVA... LUNI CUM SE CRAPA DE ZIUA AJUNG LA EI SI AM SA VAD CUM STA TREABA CU OMOLOGAREA PENTRU HONDA MEA... ! :P

TOTUSI VB CU PRIETENA TA ... POATE PUNE SI EA CATEVA POZE SI INFORMATII DESPRE HONDA EI :moto:

 

MULTUMESC CELOR CE MI-AU SCRIS !!!

:ok:

REVIN LUNI CU AMANUNTE !!!

 

--- Mesaj completat în 12 Oct 2007 15:52 -------------
PENTRU TOTI CEI CARE SUNT INTERESATI ...IN CAUTAREA MEA DE INFORMATII DESPTRE HONDA MEA AM DAT PESTE ACEST SITE " www.shadowriders.net " !!!

ESTE DESTUL DE INTERESANT SI PERSONAL CRED CA MERITA ACCESAT ... SUNT DESTULE "CHESTII" FOARTE BINE TRATATE SI MAI MULT SI FOARTE BINE PREZENTATE !!!

POATE AICI ESTE SI RASPUNSUL LA UNELE DIN INTREBARILE TALE !!! :love:

 

--- Mesaj completat în 15 Oct 2007 10:49 -------------
:D :laugh: :banana:YYYHHHAAA!!! :rock: :blbl: :ok:

AM REUSIT SA SCAP DE R.A.R. (dupa 10zile ...dar am scapat)

ACUM MAI TREBUIE DOAR SA-MI IAU NUMAR SI... :bigstar:

MULTUMESC TUTUROR CELOR CARE MI-AU SCRIS !!! :D

 

:) :rock: :rock:

 

--- Mesaj completat în 15 Oct 2007 10:53 -------------

s-ar putea sa te pot ajuta eu.....am o prietena care are o honda shadow tot de 700 parca...model american,an fabricatie '89.....dar trebuie sa vb cu ea personal ca sa stiu exact...si o sa te anunt

 

ps:sunt din cj,la fel si ea

 

SALUT,

MULTAM DE INTENTIE :(

AM REZOLVAT ASTAZI CU R.A.R- ul :) :D :love:

TOTUSI TE ROG INTERESEAZA-TE DACA PRIETENA TA ARE TOT HONDA VT700C 1987 USA MODEL SI ANUNTA-MA !!!

ASTEPT RASPUNS!!! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

 

am nevoie urgenta si imediata de un spatar loc spate pt honda shadow 750 (2007) si sper sa poata sa ma ajute cineva chiar si sh, banul jos. am incercat la reprez honda dar la ei vine in 2 sapt, la romana la metrou 3 sapt si in rest nu stiu cine mai aduce sau cine ar avea pe stoc asa ceva.

 

credeti ca e vreo sansa sau pot sa ma resemnez cu asteptatu'? desi prefer sa nu...

 

stefan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

 

am nevoie urgenta si imediata de un spatar loc spate pt honda shadow 750 (2007) si sper sa poata sa ma ajute cineva chiar si sh, banul jos. am incercat la reprez honda dar la ei vine in 2 sapt, la romana la metrou 3 sapt si in rest nu stiu cine mai aduce sau cine ar avea pe stoc asa ceva.

 

credeti ca e vreo sansa sau pot sa ma resemnez cu asteptatu'? desi prefer sa nu...

 

stefan

 

 

swalut!am vazut la ciprian in severin unul,sh,ia legatura cu el,dealer e nick-ul lui pe forum.....arata foarte bine,si nu are preturi fabuloase...nu ma intreba cat costa,ca nu am avut curiozitatea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Sunt proaspat posesor de Shadow C2 si pentru inceput am urmatoarea intrebare: de unde pot face rost de un set de tobe la mana a doua, sau unde pot sa-mi gasesc unele fara filtre :ok: ??

Daca stiti ceva, va astept cu ceva info.

 

Multam mult!!

Filtrele le poti scoate si din cele de fabrica.

 

40000-50000Km e acceptabil pt. un V2,mai ales ca-i honda?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.....m-am intalnit intamplator cu prietena mea zilele trecute dar nu am apucat sa cer detalii pt k a avut un accident destul de urat in Oradea,si nu am vrut sa o sacai.un idiot a intrat cu masina in ea.ce stiu e ca model ei este din '89 si e de 600.deci nu te ajuta prea mult....oricum..ma bucur ca ai reusit sa rezolvi la R.a.r...

Numa' bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Sunt proaspat posesor de Shadow C2 si pentru inceput am urmatoarea intrebare: de unde pot face rost de un set de tobe la mana a doua, sau unde pot sa-mi gasesc unele fara filtre :ok: ??

Daca stiti ceva, va astept cu ceva info.

 

Multam mult!!

 

BAGA SI TU NISTE POZE !!! :( SA VEDEM SI NOI BIJUTERIA TA !!! :eek:

 

--- Mesaj completat în 17 Oct 2007 13:33 -------------

s-ar putea sa te pot ajuta eu.....am o prietena care are o honda shadow tot de 700 parca...model american,an fabricatie '89.....dar trebuie sa vb cu ea personal ca sa stiu exact...si o sa te anunt

 

ps:sunt din cj,la fel si ea

 

AI VB CU PRIETENA??? BAGA SI EA NISTE POZE ..."DEOCHEATE" :D ... DAR ATENTIE CU HONDA EI !!!

FA O VORBA CA NU STRICA !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu o oarecare intarziere, ca abia seara mai am timp de forum, cateva poze. Ca parere, e a 5-a motocicleta care o am, dar pe departe sunt cel mai entuziasmat de ea !!! :ok:

 

 

Arata intr-un mare fel..... :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu o oarecare intarziere, ca abia seara mai am timp de forum, cateva poze. Ca parere, e a 5-a motocicleta care o am, dar pe departe sunt cel mai entuziasmat de ea !!! :ok:

Faina Bijuterie........sa o calaresti cu multa placere si sa ai parte de drum uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut pe www.mobile.de un shadow 600 de vinzare ,cu 145 000 km,tipu zice ca merge perfect, a cheltuit numai pe intretinere si merge bine, inca cere 1999 euro. asta-i HONDA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...