Sari la conținut

HONDA SHADOW ZONE


dead_man_walking
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:ChopperEmo: ajutati-ma va rog , unde gasesc sa cumpar kit lant la vt600 si telescop spate(las lua si second in stare buna :D) :chop1:

http://www.louis.de/_20e285c48ca2b2bf3a22f44aa5046f7409/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10041200&typ_id=PC21

Daca o sa comanzi prin http://www.kronaumoto.ro/ iti aduc ei....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha! Sa inteleg ca sunt prinse doar in partea dinspre final.

Da, corect, shadow-ul are 4 silencere, 2 la iesirea din cilindre si 2 la final, tu vrei sa scoti finalele,

Uite un tutorial ft bun :

Editat de Fury
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva de inchiriat tobe de shadow 600 pentru o vizita la R.A.R ? Evident silentioase ... P M va rog cu nr de tel .

Daca ti-ai complecta locatia la profil, ai avea sanse reale de a primii un raspuns. Nu face sens sa-ti raspund eu din Timisoara cand tu poti sa fii din Suceava......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva de inchiriat tobe de shadow 600 pentru o vizita la R.A.R ? Evident silentioase ... P M va rog cu nr de tel .

salut, o varianta simpla si probata cu conditia sa nu turezi prea mult motorul sint bureti de sirma de bucatarie cei rotunzi bagati cate trei in fiecar toba si se aude cum era ea scoasa din fabrica daca ai posibilitatea sa ai legi cu lita atunci poti sa il turezi cat vrei,incarca si ai sa vezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Am si eu o simpla intrebare. Sunt nou in lumea moto si mi am luat un shadow 600 din '94 si nu se duce in viteza mai mult de 120. As vrea sa stiu daca aia e limita sau e vreo problema pe undeva . multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Am si eu o simpla intrebare. Sunt nou in lumea moto si mi am luat un shadow 600 din '94 si nu se duce in viteza mai mult de 120. As vrea sa stiu daca aia e limita sau e vreo problema pe undeva . multumesc

Salut. Nu este ok. Mergi la un mecanic sa vezi ce si cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Am si eu o simpla intrebare. Sunt nou in lumea moto si mi am luat un shadow 600 din '94 si nu se duce in viteza mai mult de 120. As vrea sa stiu daca aia e limita sau e vreo problema pe undeva . multumesc

 

Si eu te sfatuiesc sa mergi la un mecanic, un shadow ajunge pe la 150 - 160, ori ai vreo problemuta la moto ori e efectul Mciaulih

 

 

 

 

 

 

Efectul Mciaulih - "sau motocicleta cu 3 viteze" fenomen intalnit destul de rar in mediul asfaltat, care se caracterizeaza prin tendinta unui conducator de a rula cu un autovehicul la turatie maxima pentru a atinge viteza maxima de miscare potentiala intr-o viteza inferioara. e.g: tentativa de a rula pe autostrada cu viteza maxima in treapta a 3-a.

^ Acest paragraf este un pamflet :alcy:

 

De curiozitate, cate viteze are shadowul tau ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are 4 viteze . m ai e o chestie la care m a gandesc. Sapt trecuta mi a iesit o fisa dintr o pipa la bujie. Am fost cu ea la un baiat care are un atelier si mi a puso pipa unde a infiletat cablu in ea. Ideea e ca am iesit in seara asta si m am uitat la ea ca mi fura curent pe langa ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...