Sari la conținut

4 iunie 2006 - Accident Mortal La Iesire Din Cta


alexcbr80
 Share

Postări Recomandate

:bigstar: Acum 5 min. o prietena din Cta mi-a spus ca i-a murit un prieten, Adi il chema, intr-un accident de motor :cheers: ;) Nu stie nimic... doar atat mi-a spus ca o sunat-o un prieten si i-a dat cutremuratoarea veste... nici macar ce motor avea nu stie... doar ca era vitezana... nu stie nimeni mai multe? :cheers:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am primit si eu un telefon ca la capatul statiunii Mamaia a fost un accident in care un tip si tipa din spatele lui au murit . Motocicleta era neagra cu alb din ceea ce mi-a spus prietenul meu .

 

In incident a fost implicata si o dacie care era rasturnata .

Mi-am sunat prietenii si nu stiau nimic . Am trecut si eu pe acolo acum 2 ore insa nu mai era decat o bara de masina pe asfalt.

 

Eu unul nu ucnosc decat un singur Adrian si acela are motocicleta pe bara in acest moment .

Editat de dami3n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;)

Sper sa fii fost doar o incurcatura ...

Si eu am vazut la stiri...dar alt accident...era un politist motociclistul...a ratat o curba...si a intrat intr-o masina de pe contrasens intr-o masina si din pacate a murit pe loc R.I.P....la stiri zicea ca se grabea acasa sa isi duca fam. la bazin.... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri, la stiri (cel putin la PROTV, unde m-am uitat eu), au fost date vreo 3 accidente: unu cu o dacie in vitrina unui magazin auto, unu la mamaia cu 2 masini si unu mortal cu un motociclist politist care se grabea spre casa pe o vitezana, din cate am vazut. Deci doar unu singur cu motociclist implicat, si ala, din pacate, mortal. Condoleante familiei si prietenilor.

 

Later edit: e vb de accidentul pe care l-au vazut la tv si alexcbr80 si Costy_Clipcea

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am vazut eu la stiri: un politist se grabea acasa pe o vitezana rosie ca sa-si duca nevasta si copilul nu-stiu-unde, a ratat o curba din cele multe de pe serpentinele de langa sighisoara, rezultatul: moarte pe loc.

 

Accidentul din C-ta, trebuie sa fie altceva!!!!!

 

R.I.P. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;)

deci un politist din pucioasa care se afla intr-un audi rosu a ratat o curba din mamaia si a lovit o prietena de motociclist care s-a suit intr-o dacie pe care a rasturnat-o (de nervi) in sighisoara... :bigstar:

 

nasol...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;)

deci un politist din pucioasa care se afla intr-un audi rosu a ratat o curba din mamaia si a lovit o prietena de motociclist care s-a suit intr-o dacie pe care a rasturnat-o (de nervi) in sighisoara... :bigstar:

 

nasol...

 

da si eu m-am pierdut pe drum. n-am inteles cate accidente au fost si unde. fratilor decideti-va.

oricum cert e ca pana la urma a murit un motociclist. R.I.P :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca pana la urma, din pacate, numarul de motociclisti ramane constant...

 

 

Imi pare rau pentru deznodamant. Vorbele sunt de prisos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;)

deci un politist din pucioasa care se afla intr-un audi rosu a ratat o curba din mamaia si a lovit o prietena de motociclist care s-a suit intr-o dacie pe care a rasturnat-o (de nervi) in sighisoara... :P

 

nasol...

 

 

:bigstar: :cheers: :cheers: :hug: ;) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam confuze posturile astea ?

 

Pana la urma ce motociclist a murit si ce motocicleta avea ?

 

 

Dumnezeu sa-l ierte !

(mai pe romaneste)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...