Sari la conținut

BRASOV BIKERS PARTY 2006


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 237
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ok sunt al draq de derutat :cheers: Cat e intrarea? de persoana 200 sau 400 ca daca e 400 de persoana va salut din mers. Sper ca e 200 de persoana.

 

 

Eu stiu ca e 200...

Iar cu vremea...nu zic poate, dar in general se cam inseala si astia cu prognoza la greu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi raspunde prezent, bineinteles. :P

 

Nu va mai minunati de taxa de intrare, asa e la orice intrunire. Sau preferati sa intre toti tiganii din zona la ciordeala si toti pustanii din BV ca e concert moka ? :D Poate suma sa fie subiect de discutie, dar asta tine si de costurile de organizare. Campingul ala nu ne este pus la dispozitie moka de proprietari B)

 

Hai va pupa tata si ne vedem acolo :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ani era intrare 170.000 si nu s-a plans nimeni.eu ma asteptam undeva in jur de 300mii.e ok pretul de 200mii :P daca avem concerte,concursuri,streaptease,si alte chestii.bere rece si de calitate 100% o sa fie din belsug. :cheers: sa speram ca si Dumnezeu este motociclist si tine cu noi.Macar cu Sf Ilie sa negociem.

Probabil ca aici pe forum cei care vroiau sa fie liniste la intalnire a glumit,dar eu am vazut cu ochii mei acu' 2 anisori la intalnirea de la cluj ,sambata pe zi anumite persoane cu numere de ungaria care urlau dupa cei cu motoarele care se plimbau prin camping sa faca liniste ca nu se pot relaxa.la un momendat au vrut sa arunce cu pietre in cei care se plimbau cu motoarele prin preajma lor.Chiar nu exagerez,nu eram nici singur,toti care erau cu mine la intalnire au vazut treaba. B)

Editat de remijaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totusi, până la urmă ce trupe au confirmat pentru vineri si care pentru sâmbătă ? Si începând cu ce oră ? Un afis final se poate vizualiza ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si cum fac astia, ingradesc locul cu gard de sarma ghimpata? Eu nu am vazut sa fie vreun tarc pe acolo acum o saptamana jumate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru motociclisti de bine din Brasov:

 

Care ma poate adopta si pe mine weekend-ul asta , B) :P :D ,am si casca ,e ea mai subdreda ,dar imi va fi de folos pentru momentele cand ne vom uda cu bere :D .

 

apropo ,daca vreti sa vorbim mai multe ID-ul meu este creionn

 

Sper sa nu fi deranjat pe nimeni cu postul meu.

Pana acu nu am putut posta prea multe deoarce niciodata nu imi recunostea nick-ul , dar citesc forumul de mult timp :cheers:

si va cam stiu in mare dupa numere moto(inspirat din forum ) :D

 

ASFALT USCAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello !

 

Am si eu 2 intrebari :

1. Pleaca cineva maine pe la pranz spre brasov ... sau pe seara putin asa , nu foarte tarziu ... si merge oarecum regulamentar pe drum ?

 

2. Cine ma primeste si pe mine in cort (are loc) ? dau bere !!!!

 

Multumesc !

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cazarea te rezolv eu...Daca vrei (poti)sa pleci mai devreme,pe la 11.00,merem impreuna...Detector de radar,asa k "regulamentar" doar pe-unde-s camerele video... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...