Sari la conținut

Cauciuc Cross Care Sa Prinda Pe Lemn Ud


guma  

88 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

ce marca...???unde o gasesc >>?? cat costa :banana: :D am incercat sa merg in niste cheii si ...la niste busteni nu am mai putut sa merg nu mai prindea cauciucul

aici o poza unde am ajuns...am trecut de ceva cascadute...cu stanca uda acolo prindea,....am un mitas pe spate /index.php?...e=post&id=83736

Editat de solo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e - nu exista cauciuc sa prinda pe lemn ud.

Exista muschi sa o impingi peste lemn :banana:

Cum zici,exista muschi pt impins(daca ai :D )!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista pista de cross sau enduro din lemn und????

 

:D

 

:banana:

nu dar exista chei cu pasaje lungi de trecere peste butuci....si e si in panta :banana: nu toti merg la competitii....unii se mai si distreaza :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu dar exista chei cu pasaje lungi de trecere peste butuci....si e si in panta :banana: nu toti merg la competitii....unii se mai si distreaza :D

 

Am vazut poza...si cer iertare...e un traseu dificil...dar sper ca la voi nu numai butuci sunt...raman la filozofia precedenta...muschi si technica...daca ar exista gume pt. asa ceva nu merita.

O chesti nu lasa curiozitatea mea...cum simti cand te dai cu un crosser de 2t si cu casca pt. street?

 

Oare cine a votat cu da...?

Editat de Dark Petak
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa va stric disxtractia, dar ATV-ul serios trece f.linistit peste asa ceva.........

 

Si cum trece in paduri fara drum? Fiecare are ceva bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cum trece in paduri fara drum? Fiecare are ceva bun.

 

 

drum?

ce-i ala drum?

cred ca este o aroganta!

 

apropo', mobrele de 4 sunt cu doar putin mai late decat mobrele de 2. Abia 30-40 cm mai mult decat ghidonul......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

drum?

ce-i ala drum?

cred ca este o aroganta!

 

apropo', mobrele de 4 sunt cu doar putin mai late decat mobrele de 2. Abia 30-40 cm mai mult decat ghidonul......

 

Nu vreau sa incep o cearta...care e mai bun...stii si tu, sunt locuri unde ATVurile nu pot sa mearga...si invers...cu motoretele cu 2roti ai belit in mlastina, nisip etc.

 

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa incep o cearta...care e mai bun...stii si tu, sunt locuri unde ATVurile nu pot sa mearga...si invers...cu motoretele cu 2roti ai belit in mlastina, nisip etc.

 

:banana:

drept si adevarat!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa nu amestecam mere cu pere, prin locul din poza, daca un quad 4x2 trecea, atunci trecea si o moto.daca trecea doar atv 4x4, atunci trecea si moto 2x2.co moto, daca intrii suficient de tare, treci si de nisip si de mlastina de care ar fi trecut si quad ul 4x2.reciproc insa e mai greu, trebuie sa vii foarte tare cu atv ul ca sa intrii printre 2 copaci pe unde nu incapi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa nu amestecam mere cu pere, prin locul din poza, daca un quad 4x2 trecea, atunci trecea si o moto.daca trecea doar atv 4x4, atunci trecea si moto 2x2.co moto, daca intrii suficient de tare, treci si de nisip si de mlastina de care ar fi trecut si quad ul 4x2.reciproc insa e mai greu, trebuie sa vii foarte tare cu atv ul ca sa intrii printre 2 copaci pe unde nu incapi.

 

iar pui botul la vrajelile lui Dan Popescu :D Omul da cu batzu prin gard si tu ... hap ... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce marca...???unde o gasesc >>?? cat costa :banana: :banana: am incercat sa merg in niste cheii si ...la niste busteni nu am mai putut sa merg nu mai prindea cauciucul

aici o poza unde am ajuns...am trecut de ceva cascadute...cu stanca uda acolo prindea,....am un mitas pe spate /index.php?...e=post&id=83736

 

 

:D am un prieten cu care bagam anii trecuti in teren....Si-a montat 200 de suruburi cu piulita in gume...stii tu _gaura cu burghiu , surub piulita pe interior ...si poti merge pe unde vrei tu...daca vii la silva simbata , iti fac cunostinta cu el ,poate te ajuta ...Ai putut sa-l vezi asta iarna pe pirtie la Baisoara cu un tm albastru 2 timpi pe zapada.... :banana:

Editat de 742800365
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..nu sunt asa cauciucuri,cine stie poate o sa se fabrice vreodata,dar sincer nu cred asa ceva..oricum esti invitatul meu sambata dimineata se pleaca la dumitreasa cu dormit peste noapte afara si fara cort numai sac de dormi si izolir..te bagi?..se pleaca de la silva...la ora 8 dimineata..sa fi acolo daca vrei hard enduro sau bine dispunere..te astept..pa pa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe lemnele alea te urci linistit cu o motoreta de trial.

Cu cauciucuri corespunzatoare, binenteles.

Presiunea in roti conteaza de asemenea. In astfel de cazuri, vii cat se poate de tare cu viteza a doua (pleci cu a 2-a de pe loc daca e cazul)

si tii motorul jos in ture, la limita calarii. Totul se face in picioare, putin pe spate. In locuri ca asta trebuie un pic de tehnica de trial.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa va stric disxtractia, dar ATV-ul serios trece f.linistit peste asa ceva.........

 

Poate da ce imi pasa mie?

ATV-ul nu e motocicleta .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

ce marca...???unde o gasesc >>?? cat costa :crack: :crack: am incercat sa merg in niste cheii si ...la niste busteni nu am mai putut sa merg nu mai prindea cauciucul

aici o poza unde am ajuns...am trecut de ceva cascadute...cu stanca uda acolo prindea,....am un mitas pe spate /index.php?...st&id=83736

 

Drujba am auzit ca ar merge si pe lemn ud.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...