Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare,

 

Are cineva, cumva, un rezervor de LC4 de 13L? Si o sa confort sa mearga cu el ar fi frumos :P Mi-ar trebui pentru un SMC 2004, deci cred ca ar merge doar de pe ceva pana in anul asta, cu semicadrul model vechi.

 

Daca se gaseste cineva, as aprecia un raspuns pe PM.

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shorty, scuza-mi reply-ul offtopic, dar nu am inteles nimic din anuntul tau! e asa greu sa recitesti textul sa vezi daca se leaga?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shorty, scuza-mi reply-ul offtopic, dar nu am inteles nimic din anuntul tau! e asa greu sa recitesti textul sa vezi daca se leaga?

 

Off Topic:

@CazyRO, E simplu,

 

Omu are nevoie de un rezervor de 13 litri de la un lc4 + o sa confort tot de la acelasi model ca sa mearga (sa se pupe) cu rezervorul, ca sa le puna pe un 625 SMC. De asemenea solicita acel rezervor sa fie de la modelele 2002-2004 ca sa se potriveasca la fix pe SMC-ul lui din 2004,aceste modele avand acelasi cadru si aceleasi prinderi.

 

Ce nu inteleg eu e ce nu intelegi tu din ce a scris omu' si plus de ce ai tinut sa te bagi. Ai rezervor pt el si-l poti ajuta? Daca da, zi-i ca stabiliti voi daca merge sau nu

 

 

ON TOPIC:

 

Vand KTM-ul din semnatura, cu 2 randuri de roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum nu s-a facut inteles foarte clar, degeaba ma iei tu la palme. Imi dadea cu virgula sa confort. Acuma am inteles, e vorba de sei moto.

Merci de traducere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum nu s-a facut inteles foarte clar, degeaba ma iei tu la palme. Imi dadea cu virgula sa confort. Acuma am inteles, e vorba de sei moto.

Merci de traducere!

 

a. Adi, Ionut, multumesc, acum nu ma mai simt singur si neinteles :friends:

b. Daca voiam sa (alias Âşa, sau posibil in ziua de azi sa intalnesti, pe alocuri, sha*) pentru un cal postam pe hipism.ro sau, oricum, nu aici. Poate asta te nedumerea.

c. Am sa incerk data vee-i-toare sa skrioo in steel mess k sa nu s kreeze confoozee

 

In rest, toate bune :crack:

 

 

* ÂŞA, Âşei f. 1) Piesă de harnaÂşament confecționată din piele, care se fixează pe spinarea calului (sau a altor animale), servind pentru Âşederea comodă a călărețului. 2) Scaunul bicicletei sau al motocicletei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Casca ARAI Tour Cross 2, noua - probata doar de mine de doua ori - in cutie cu husa si manual (in japoneza), am primit-o din japonia dar din pacate imi este prea mica. Este marimea L (59-60cm), eu port L, dar ma strange in jurul circumferintei capului si din pacate nu o pot folosi. Cred in consecinta ca la modelul Japonez difera anatomia interioara a castii, pentru ca tour-cross-ul vechi, pe care l-am probat la motorunu si era L, mi-a venit perfect.

Mai multe detalii si preturi orientative gasiti aici cu precizarea ca fata de modelul de pe site, asta este varianta mai noua, care nu a aparut inca in Europa.

Pret 1200RON

Contact: Y! samolapraga

Tel: 0721274874

post-3177-1213222404_thumb.jpg

post-3177-1213222412_thumb.jpg

post-3177-1213222422_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva unde pot imi pot gasi niste cauciucuri de enduro/cross pt un drz 400 sm ?

am supermoto insa vreau sa fac si ceva coclau cu el

e buna furca up-side-down pt asa ceva sau e mai buna cea normala ?

pt. inceput poti sa te duci in Popesti-Leordeni la Chemtraders. au multe modele de anvelope pe stoc

furca up-side-down au mai toate motoretele de enduro, numa' ca a ta daca e SM din nastere s-ar putea sa aibe arcurile mai tari----> te va cam sparge la maini.

n-ar strica sa cumperi si o roata pe 21". aia mica pe 17" e cam nepotrivita

Editat de Cata M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt. inceput poti sa te duci in Popesti-Leordeni la Chemtraders. au multe modele de anvelope pe stoc

furca up-side-down au mai toate motoretele de enduro, numa' ca a ta daca e SM din nastere s-ar putea sa aibe arcurile mai tari----> te va cam sparge la maini.

n-ar strica sa cumperi si o roata pe 21". aia mica pe 17" e cam nepotrivita

bine bine .insa rotile (nu gumele ) unde le gasesc ... ? aia ma intereseaza ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt. inceput poti sa te duci in Popesti-Leordeni la Chemtraders. au multe modele de anvelope pe stoc

furca up-side-down au mai toate motoretele de enduro, numa' ca a ta daca e SM din nastere s-ar putea sa aibe arcurile mai tari----> te va cam sparge la maini.

n-ar strica sa cumperi si o roata pe 21". aia mica pe 17" e cam nepotrivita

am gasit roti :D cu 1000 de lei ma bag in coclau ...gataaaa ! :blink: o sa imi mai trebuiasca ceva distantieri la roata fatza si adaptor de etrier .. .si nu stiu unde gasesc asta . Stie cineva ceva ???????????? pt suzuki drz 400

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...