Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vand casca NITRO racing nefolosita marimea XL+husa , am pus-o doar pe cap si atata tot ! nici macar nu a iesit din casa ! pretz 270ron ! nr tel 0720932688 Bucuresti ! YM: zapacitul_anului !! NEGOCIABIL ! am cumparat casca cu 300 ron valabil doar pt Bucresti ! http://www.bikeshop.ro/handler.php?act=vie...ac&ID=23503 ! PRETUL CASTII ESTE DE 270 RON !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar aripa spate+stop de frana de KTM sau ceva enduro mai nou pentru a-mi modifica putin babaciunea...eventual am nevoie de o codita imprumut ca sa o copiez din fibra...astept oferte pe PM sau pe mess...supapa_jr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar aripa spate+stop de frana de KTM sau ceva enduro mai nou pentru a-mi modifica putin babaciunea...eventual am nevoie de o codita imprumut ca sa o copiez din fibra...astept oferte pe PM sau pe mess...supapa_jr

aripa spate RM 250 model 1999/2000 = 50 lei

lampa spate cu leduri pt. frana si pozitie = 70

impreuna le las la 100 lei

post-143-1210751363_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut plastice negre pentru CCM: cele 2 din spate lateral si cele 2 de la radiator.

Primele am inteles ca sunt de la Yamaha YZ 125 sau 250 sau 450 (anii 98 - 2003 sau ceva de genul)

Cele de la radiator am inteles ca sunt de la Honda CRF 250 sau 450 (tot perioada 98 - 2003 cred)

Astept oferte pentru probe (s-ar putea totusi ca unele sa nu se potriveasca nici cu mici adaptari). Platesc bine :(

 

Asta asa, ca sa nu zic ca nu am incercat.

Editat de mihaio07
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut plastice negre pentru CCM: cele 2 din spate lateral si cele 2 de la radiator.

Primele am inteles ca sunt de la Yamaha YZ 125 sau 250 sau 450 (anii 98 - 2003 sau ceva de genul)

Cele de la radiator am inteles ca sunt de la Honda CRF 250 sau 450 (tot perioada 98 - 2003 cred)

Astept oferte pentru probe (s-ar putea totusi ca unele sa nu se potriveasca nici cu mici adaptari). Platesc bine :(

 

Asta asa, ca sa nu zic ca nu am incercat.

 

Gasesti la Auner de toate. www.auner.de

 

Sunt diverse persoane care aduc fara adaos produse din catalogul auner

 

Bafta

Adi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasesti la Auner de toate. www.auner.de

 

Sunt diverse persoane care aduc fara adaos produse din catalogul auner

 

Bafta

Adi

 

Ciudat estel ca am catalogul Auner, si pe langa faptul ca sunt foarte putine plastice si foarte prost organizate: in germana, fara poze, categorii aiurea sau incomplete, nu am vazut nici ca ar avea negre (nici la yamaha nici la honda), nici ca s-ar apropia macar de ce imi trebuie. Dar ma mai benoclez, si eu tot in Auner imi puneam sperantele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciudat estel ca am catalogul Auner, si pe langa faptul ca sunt foarte putine plastice si foarte prost organizate: in germana, fara poze, categorii aiurea sau incomplete, nu am vazut nici ca ar avea negre (nici la yamaha nici la honda), nici ca s-ar apropia macar de ce imi trebuie. Dar ma mai benoclez, si eu tot in Auner imi puneam sperantele.

 

In catalogul de 2008 sunt tot ce-ti trebuie. Da, stiu ca e in germana si asta e naspa, dar sunt pe culori, rosu, galben, albastru, portocaliu ... marca UFO, nu am la indemana sa-ti zic pagina exact, undeva in a doua jumatete :(

 

Bafta

Adi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suzuki Dr350 - 1994 - 1500 Euro, (modelul american, cu furca si bascula de cross)

 

Motocicleta cumparata de mine in septembrie 2007 , cu 1500 euro

 

In ianuarie-februarie 2008 a suferit o revizie totala (practic am demontat totul bucatele,

in afara de motor si carburatie am dat totul jos de pe cadru) , revizie care a insemnat:

 

1 - schimbat toti rulmentii, simeringurile , suruburi, etc pe la toate articulatiile posibile

2 - schimbat amortizor spate - cel vechi era praf, cel nou e sh, dar impecabil

3 - inlocuit la roata spate 4 spitze slabite, si pus cauciuc nou (bridgestone)

4 - kit lantz nou Regina, bujie noua NGK

5 - placute frana noi Galfer si fata si spate,

6 - schimbat simeringuri si ulei furca fatza, cosmetizare generala, etc

 

- vine bonus cu o furca de fata aproape noua (pe care nu am montat-o pt ca e inca ok si cea veche)

- nu se poate inscrie , nu am la ea decat carte de identitate germana, nimic altceva, deci nu poate fi folosita pe sosea,

oricum e preparata pt offroad exclusiv, nu are far, semnale, bord sau alte chestii inutile,

 

- pretul ei ramane 1500 , eu am mai bagat aproximativ 500 in ea la revizie , insa consider ca a fost "distractia" mea asta

 

- nu pun poze pt ca sunt irelevante, motoreta se poate vedea si proba in orice sambata dimineata, in padurea Andronache - Stefanesti

 

- alte detalii se pot solicita pe mp

 

NUMAI BINE

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

In continuare de vanzare : motoreta neinscrisa in Romania, folosita doar la categoria hobby, revizionata complet in iarna :

 

Pret nou (fara furca fata de rezerva) - 5000 RON sau 1350 euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand suzuki RM250, Toate consumabilele noi+un set placute frana rezerva, motoru merge impecabil, accept orice test..chiar si desfacerea motorului, la orice defect scad 100 euro din pret ;)

Pret: 1.900 euro

Locatie: Alba Iulia

Tel:0742265487

Mail:g_unit_is_50@yahoo.com

post-16103-1211018354_thumb.jpg

post-16103-1211018401_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand ktm lc4 din 2002 ,bonus o pereche de cizme de enduro ...pret 4300..0740310477...0730909965...mai multe info si poze pe id-ul de mess: piti_biker@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dau la schimb pe enduroaica cu acte in regula o conserva economica si sprintena:D dau mazda 323 GT Hatchback http://www.bikeshop.ro/handler.php?src=db&...ac&ID=24992 si caut enduro...preferabil xl 500 R sau altceva pana in 1500 euro +/- dif...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un calxon are cineva de vanzare? nu mai pot sa injur in trafic :(

air horn...il gasesti la piese auto... :lol:

am pe super tenere, trezesti mortzii!!! :lol:

Gasesti si tu un loc favorabil pt compresor si pt una din goarne. Pe cealalta potzi sa nu o pui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand casca NITRO racing nefolosita marimea XL+husa! pretz 270ron ! nr tel 0720932688 Bucuresti ! YM: zapacitul_anului !! NEGOCIABIL ! am cumparat casca cu 300 ron valabil doar pt Bucresti scuze... posta Romana e de c a c a t mi-am luat tzeapa o data si nu mai am nevoie !

NEGOCIABIL :cheers: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...