Sari la conținut

Ă�âțe pe capotă - 4 Tuning Days


Postări Recomandate

Bre nea Gigi, bre, matale nu esti om serios bre! Pai astea-s poze de pus in postul Pastelui?

 

De de alta parte unde-s tzatze nu-i tocmeala!

 

Lasa ca iarta Doamne Doamne. Sotia daca le vede nu cred ca iarta :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ssk, meriti uărn+ban+kick+croseu+fatality pt indecenta :bounce:

 

sa-ti fie rusine. in loc sa zici "mersi", ca am fost acolo printre vampele alea, m-am spetit cu greu sa fac fata tentatiilor de a atinge, adulmeca ,si multe altele, tu ma critici. Unde mai pui ca a trebuit sa fug si din casa sa pot ajunge acolo. am mintit-o pe nevasta ca ma duc cu baietii la o bere. de la 10 pana la ora 16 :). ti le dau pe mail pe toate daca vrei, am facut vreo 300 de poze. eram ca japonezii aia in excursii. photo, photo, photo :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De pe net...

 

 

Atentie la bebelusi.. nu pot sa-mi imaginez reactiile unui sugar in carucior vazand masina asta :bounce:

Mesaj completat

De pe net...

 

 

Atentie la bebelusi.. nu pot sa-mi imaginez reactiile unui sugar in carucior vazand masina asta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie la bebelusi.. nu pot sa-mi imaginez reactiile unui sugar in carucior vazand masina asta :bounce:

Mesaj completat

 

 

 

esti bestial :P ! bebelusul daca mai e si de sex masculin, e nasol.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tzatzele bah!!!unde-s?cateva buci pe ici pe coalea :bounce: ne-ai pus degeaba sa scoatem alifia de laba de pe unde e ascunsa si sa ne asezam rpd la calc :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tzatzele bah!!!unde-s?cateva buci pe ici pe coalea :bounce: ne-ai pus degeaba sa scoatem alifia de laba de pe unde e ascunsa si sa ne asezam rpd la calc :P

 

 

http://tuninghost.ro/calendar-sexy-pentru-...torie-auto-5728 Ohh da....

 

http://www.autolatest.com/ro/detalii-stire...ndar-biber-2010 - si mai nah.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

 

off topic:

arch enemy nice :P

 

 

 

on topic:

bai nu zic ca nu sunt bune dar 90% din tipe sunt niste culve :bounce: ..sper la salonu moto sa fie mai rare ca ma enerveaza deja...te duci pt masini/motoare si nu ai loc de ele :) daca vrei d-alea te duci in alte parti

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tzatzele bah!!!unde-s?cateva buci pe ici pe coalea :bounce: ne-ai pus degeaba sa scoatem alifia de laba de pe unde e ascunsa si sa ne asezam rpd la calc :P

 

ma revansez si o sa pun si restul fotografiilor. sa nu zici ca ai scos alifia degeaba :lol:

Mesaj completat

toate sunt pițiii!!!!

va credeam oameni seriosi...ma gandeam ca vad si ceva poze cu masini tunate cand in colo voi ati pus numa buci :))

 

 

pai cum sa fac poza la masina, daca pitiii nu se dadea jos de pe capota. atarnau pe masini ,ca ciucurii aia cu zaruri la oglinzi. nu e vina mea. maine pun toate fotografiile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toate sunt pițiii!!!!

va credeam oameni seriosi...ma gandeam ca vad si ceva poze cu masini tunate cand in colo voi ati pus numa buci :))

heterosexuali :P

Mesaj completat

De pe net...

oare cum dracu' sa te mai uiti in fatza cand apare Miniul asta in retrovizoare :bounce:

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma declar in love de angela gosow:X:X(solista de la arch enemy)

De gagica asta?

- ea si Angelina Jolie sunt femeile la care am liber din partea prietenei, in orice fel :drink:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...