Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cat de mica? Poze ai sa vedem si noi? :cheers:

 

uite !

 

am fost inspirat sa schimb carenele originale cu cele corona si neinspirat sa nu schimb si botul. oricum doream s-o vopsesc alb/portocaliu. maine poate dau botul jos sa vad cat e de nasol, poate nu e asa grav, poate lipesc o ureche...

 

 

app. azi am comandat crash-pads lsl, mai ieftine dar mai bune decat deloc

post-45009-0-97078500-1311192744_thumb.jpg

post-45009-0-10867400-1311192781_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa te uiti si la cadru de bord cu mare atentie !

 

Eu daca zgarai o carenuta.. ma sinucid !! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecare pe TransAlpin Simbata 23.07.2011 din Bucuresti

Cine este interesat astept PM

 

Foarte frumos, merita. Asfaltul, cu mici exceptii, e foarte bun. Ai PM

Din pacate pacate pe versantul nordic drumul e cam murdar - pamant, nisip, pietre - asa ca nu prea te imbie la alergat ca partea sudica.

Din ciclul "planificare romaneasca": drumul de la Obarsia Lotrului pana la Vidra a fost asfaltat IMPECABIL. Perfect de forja. Atata doar ca dupa asfaltare s-au gandit ei ca trebuiau si scurgeri pentru torenti, asa ca au facut santuri ca sa bage conducte - muuuuulte, si majoritatea dupa curbe - no comment, doar aveti grija.

Editat de Dudus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit a venit si zmeul !! Este senzational si merita fiecare leut, conditie fizica, si dixstractie maxima, nu consuma nimic !!!

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata fac la parasute !! :grinbandit:

asta e pentru wind surfing - cat te-a ajus jucaria?

sau patinaj pe lac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit a venit si zmeul !! Este senzational si merita fiecare leut, conditie fizica, si dixstractie maxima, nu consuma nimic !!!

Ce suprafata are?

Editat de Dudus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit a venit si zmeul !! Este senzational si merita fiecare leut, conditie fizica, si dixstractie maxima, nu consuma nimic !!!

lasa-mi-l 10 minute... Sa vezi ce noduri fac in atele alea... stai toata iarna sa le dezlegi :)

 

Tremur ca drogatii aia fara motor.Am aproape o luna de cand sunt pieton

In perioada asta nu se vinde nimic... Toata lumea asteapta sa scada preturile... Si vor scadea, ca n-au ce face... (cel mai probabil cum o sa fac si eu cu 'onda mea....)

 

Si eu imi astept gixeru'... si nu mai vine.... da' si cand vine... 1 rezervor il golesc din primul week-end :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?/topic/665429-ajutor-urgent-pentru-motopolitist-lovit-grav-in-constanta/

 

scuze de offtopic, m-am gandit ca sunt pe-aici oameni in masura sa ajute.

:bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai oameni buni.. are 4 metri patrati si mai am unul de 3, si vreau sa spun ca de o saptamana ma dau non stop ca o saptamana pur si simplu nu a batut vantul deloc :bounce: adica aproximativ 4 ore pe zi (bucata aia de carpa ma face de nu mai muncesc, f..t,etc, si ma uit dupa vant cand merg pe strada.. zici ca sunt nebun). Ieri a fost superb, a fost un vant puternic si ma ridica aproxiamtiv 2 metri de la pamant, in clipulet sunt filmat de un prieten si vantul era ok pentru acomodare.. sa va faceti o ideie !!

Si daca vantul este bland si fara rafale, orice om normal in 30 de minute... desigur sa asculte niste minime indicatii reuseste sa-l tina sus, dar repet.. sa fie vantul slab ca daca bate mai tare te taraste instant pana la 10 metri daca gresesti si-l pui in in power adica unde vantul este captat 100% adica exact cu spatele la vant si la 45 grade sa zic asa.. da in fine este o intreaga zoofilozofie.. dar pentru inceput se poate incepe cu unul mai mic pentru acomodare de 2 metri adica un cbr 125

Sunt mandru ca am adus sportul asta la mine in oras si deja alti 3 prieteni motociclist vor sa comande.. este jale... ce sa mai si plus ca nu strica un zmeu la casa omului !! :crack: Iubita mea cica-si comanda o Ileana Cosanzeana !!! :crack:

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La banii care ii ai sincer nu iei unu in mintile lui :disappointed: Bafta la cumparat.

 

Eu zic ca ofer un pret destul de bun,avand in vedere ca anul trecut au fost unele si cu 1000e mai ieftine decat ofer eu.

Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar cat oferi?

 

intre 4000 si 4800 ,zic eu ca e un pret bun pt o moto din 2005-2006,

sunt cateva k8-uri la 6000-6500 la vanzare si nu sau vandut inca,deci cred eu ca ofer un pret bunicel

 

nu ma grabesc,modelul asta e motocicleta visurilor mele si prefer sa astept pana o sa pice ceva bun decat sa imi iau altceva

 

numa'bine :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Modelul k5-k6 este unu foarte reusit de la suzuki - la miar. Pana si afara mai putin de 5k nu prea gasesti...si acum depinde si in ce stare sunt. Bafta la cumparat...sper sa-ti gasesti una buna ne forjata fara ulei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate de la traction control tragea mai usurel....

 

 

Eram pe modul Race, nu tragea atat de tare intre 4000-8000 RPM incat sa intre TC. Nu ma refer in treapta 1 cand toate trag de rup. Eram in a 3.a iar cand eram la 4000 am tras de gaz, urca simtitor mai greu in ture joase si medii decat GSXR-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...