Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi-am luat si eu teapa,da nu are rost sa detaliez

Apropo de geaca vanucci.am una la vanzare.Primul lucru care sunt intrebat cand ma suna..daca e negociabil,le zic ca nu.altceva nu intreaba.Doar de pret

Si este negociabil ? :crack:

Tine cont ca nici macar nu te-am intrebat cat costa , deci nu sunt "ca ceilalti" . :peace:

ON : ma intereseaza doar daca este modelul preferat de mine , ceea ce ma-ndoiesc .

Poti pune o poza sau un link ?

Multumesc .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urmeaza sa-mi iau caucioace siiii ma gandesc la noul model pilot power3, Mai exista cineva cu geana pe ele, a citit cineva pe forumurile de afara? Ce se spune despre ele? Am inteles ca sunt disponibile din martie, oricum alternativa de rezerva sunt gp -urile..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Si este negociabil ? :crack:

Tine cont ca nici macar nu te-am intrebat cat costa , deci nu sunt "ca ceilalti" . :peace:

ON : ma intereseaza doar daca este modelul preferat de mine , ceea ce ma-ndoiesc .

Poti pune o poza sau un link ?

Multumesc .

ti-e mica,e marimea48, modelul art lX cu protectii duble din titan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fapt eu vorbesc , care dupa ce am avut cateva discutii telefonice cu un marlan ( tepar ) din Iasi ptr vanzarea unei geci de piele Vanucci si "m-am convins" ca e corect omul , i-am trimis avans in cont ? :kick:

Bine ca dau sfaturi altora ......

Se subintelege ca nu am primit geaca in pachet , nu ? :crack:

eu pentru treaba asta faceam o vizita la iasi...si nu pentru banii pierduti...pentru a transmite un msg!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-e mica,e marimea48, modelul art lX cu protectii duble din titan

Deci mi-ai vazut anuntul :)

Cumva este cea cu mov ?

 

eu pentru treaba asta faceam o vizita la iasi...si nu pentru banii pierduti...pentru a transmite un msg!!!

E preconceputa ideea cum ca daca nu iti bagi si-ti scoti (cuvant urat) pe forum , ascuns in spatele unui calculator , esti egal cu 0 ( nu esti "smecher" ) .

Nu se stie niciodata cine se ascunde in spatele unei tastaturi si cum e vb aia din batrani " cainele care nu latra , musca tare " , asa se intampla si pe aici .

Mai devreme sau mai tarziu se va rezolva cumva .

P.S. : o sa ii pun numele si nr de telefon totusi pe forum , macar alti colegi sa se fereasca de el .

Editat de ctrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scarita, unde-i scarita ?



sa inteleg ca nici de asta nu ai avut noroc? :( e ala care necesita cauciuc fata si sincronizare carburatoare?

 

nu nu , e teapa cu samsarul



nu,asta este cel care l-a vazut prima data si era proprietar un samsar(colorat)

:ok:



De fapt eu vorbesc , care dupa ce am avut cateva discutii telefonice cu un marlan ( tepar ) din Iasi ptr vanzarea unei geci de piele Vanucci si "m-am convins" ca e corect omul , i-am trimis avans in cont ? :kick:

Bine ca dau sfaturi altora ......

Se subintelege ca nu am primit geaca in pachet , nu ? :crack:

 

asta e, shit happens. pe masura ce acumulam experienta ii vom putea simti pe manglitorii astia infecti



Mi-am luat si eu teapa,da nu are rost sa detaliez

Apropo de geaca vanucci.am una la vanzare.Primul lucru care sunt intrebat cand ma suna..daca e negociabil,le zic ca nu.altceva nu intreaba.Doar de pret

 

nici pe PM ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne distram si noi un pic dupa atata lucrat pe la el. :))

 

La sradul meu din 98 apas frana fatza si se aprinde stopul,apas frana spate de picior nu se aprinde stopul.Poate sa imi spuna cineva dc si sa primesc vreo schema a instalatiei.

Nu este reglat pozitia intrerupatorul spatesau nu ai mufa bagata. Este o mufa patrata cu o protectie de cauciug peste ea.

 

Cred ca acum merge poza...

post-15340-0-13344500-1361543703_thumb.jpg

post-15340-0-93185500-1361543785_thumb.jpg

Editat de tng
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti idee de unde pot sa imi iau si eu un set de suruburi pt prindere parbriz pe culoarea albastra..eventual...am vazut pe un 636 niste suruburi spike....dadea bine.

Editat de ady_zzr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergetzi careva la motorteam sa va luati suruburi am si eu nevoie de un set. eu sunt din bistrita si nu gasesc aici

iti dau eu id de mess la cineva...si le comanzi la el...vin prin posta!vrei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...