Jump to content

Recommended Posts

• Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest little wayne

Azi suza mea a primit un cauciuc Pilot Power 2ct...din pacate second dot 2012, putin folosit...zic eu bun pentru inca un sezon. Imi recomandati si mie o vulcanizare unde sa il schimb...si tot odata un spray de lant. Merci frumos.

Daca(mai) stai in crangasi mergi la vulcanizarea de pe virtutii,cea de langa reprezentanta honda sau la sama service

Guest little wayne

Va chinuie talentul sa iesiti cu mobrele pe vremea asta.Daca nu ma simt in largul meu pe mobra,nu ies..imi bag pwula-n ea de plimbare

De craciun in 2009 ma plimbam cu motorul pe strada,mi-a trecut,acum nu mai ies daca nu sunt temperaturi constante de 15grade toata saptamana

Nici pe scuterul ala pe care nu ma bate vantul nu imi place sa ies la plimbare daca e frig afara

Nu ma chinuie nici un talent dar le aduc in bucuresti sa ma apuc de ele..gixu meu trebuie refacut conplet..aia de 600 trebuiesc facute franele si r1 l.sm luat ieri de la kawa si trebuie sa ii sudez scaritele..si cand vine caldura atunci ies sa ma plimb..pana atunci le "aranjez"!

astazi a ajuns costumul vine perfect marimea 50 ,ma simt in el cel putin ca un mic alien ,e super aerisit,protectiile sunt speciale ,e FIT si lamaie pe picior :)

sunt super mega incantat

post-33534-0-40789700-1362601028_thumb.jpgpost-33534-0-18019100-1362601043_thumb.jpgpost-33534-0-16906600-1362601013_thumb.jpgpost-33534-0-61863900-1362600998_thumb.jpg

post-33534-0-67674500-1362601056_thumb.jpg

zilele urmatoare ma trag in poza cu el :)

astazi a ajuns costumul vine perfect marimea 50 ,ma simt in el cel putin ca un mic alien ,e super aerisit,protectiile sunt speciale ,e FIT si lamaie pe picior :)

sunt super mega incantat

attachicon.gifPhoto0324.jpgattachicon.gifPhoto0326.jpgattachicon.gifPhoto0323.jpgattachicon.gifPhoto0328.jpg

attachicon.gifPhoto0327.jpg

zilele urmatoare ma trag in poza cu el :)

Felicitari pentru costum cmd-ule! sa il porti sanatos ;)

Mersi ,hai sa te vedem cu ce te intorci >:D< ,FIR INTINS SI BAFTA MULTA!

Mai nene, astea-s vorbe de baieti? :D

Ma, nu sunt emotiv de fel. Ba chiar mi se reproseaza ca as fi mai degraba robot decat om. Dar uite ca fiecare om are slabiciunile lui :crack:

Edited by biancocelleste

Of of....

Sa aud eu smiorc smiorc dupa prima tranta :D

Tot suzuki dulap iti iei?

Aloooooo, Brailaaaa ? Care tranta ? Da, bre, d'ala de care ii zice SRAD, nu stiam ca au scos astia de la suzuki si varianta DULAP. Renuntasi la 900RR ca nu ma simteam bine pe el. Cam matahalos

Nu e brand name inregistrat, si ZX7 si 900rr ala vechi, fara nici o jignire, tot motorete dulap poate fi considerate :D

Tranta - nu ma refeream la motoreta :D

Nu e brand name inregistrat, si ZX7 si 900rr ala vechi, fara nici o jignire, tot motorete dulap poate fi considerate :D

Tranta - nu ma refeream la motoreta :D

Azi vorbesti in dodii. Ti-ai baut cafeaua ?