Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

S-a discutat mai in urma de relanti in primele secunde; si mie imi face la fel...

Probabil senzorul de temperatura nu da informatii ECM-ului sau ceva asemanator.

Oricum, este o problema insignifianta, mobra merge brici cu exceptia unei furci curse :angryfire:

post-2296-1157910913_thumb.jpg

post-2296-1157911342_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a discutat mai in urma de relanti in primele secunde; si mie imi face la fel...

Probabil senzorul de temperatura nu da informatii ECM-ului sau ceva asemanator.

Oricum, este o problema insignifianta, mobra merge brici cu exceptia unei furci curse :angryfire:

 

faina jucarie , l-ai de la unu de pe forum? ca parca am vazut motoru la sectiunea vanzari, are o groaza de accesori after market pe el nu?

 

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma ce placute sa imi iau?? :angryfire: :angryfire:

Nu ferodo.uzeaza discurile la un mers mai agresiv

Nu goldfren.sunt moi si elastice la franari progresive

Ce altceva a a mai ramas

Astea nu sunt numai parerile mele,ci a mai multor posesori de moto care mananca franele

Mecanicii recomanda totusi goldfren

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ferodo.uzeaza discurile la un mers mai agresiv

Nu goldfren.sunt moi si elastice la franari progresive

Ce altceva a a mai ramas

Astea nu sunt numai parerile mele,ci a mai multor posesori de moto care mananca franele

Mecanicii recomanda totusi goldfren

 

 

Lucas sau nissin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faina jucarie , l-ai de la unu de pe forum? ca parca am vazut motoru la sectiunea vanzari, are o groaza de accesori after market pe el nu?

 

:angryfire:

Are cam toate accesoriile posibile, lipseste totusi o alarma pt sufletul meu :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Need help prieteni gixxeri!! Frumosul meu gixxer s-a prabisit si nu am apucat sa ii fac inspectia la asigurari pentru casco. Am o mare rugaminte la voi, pentru cine poate sa ma ajute.. S-a spart capacul la alternator si costa ceva plus ca e zgariata carena. M-a prins intr-un moment nasol financiar ca altfel o faceam eu. Este vorba despre un GSXR 750 din 98'. Rugamintea mea este sa imi imprumutati capacul de alternator pentru 2 ore (daca nu aveti incredere mergeti cu mine la asigurari) ca sa ii faca aia inspectia si apoi sa o bag pe casco. Pls Help! Fac cinste :angryfire:

post-8601-1158125934_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa fac? Am o intrebare pt tine: ai depasit vreodata viteza legala? Raspunsul va fi DA si asta inseamna ca ai facut o ilegalitate.... Ai dat vreodata spaga? Raspunsul va fi DA si asta inseamna ca ai facut o ilegalitate.... Lista poate continua.... V-am rugat sa ma ajutati nu sa ma criticati si sa imi spuneti ca ajung la puscarie sau eu stiu ce... cine vrea sa ma ajute ii multumesc enorm de mult, cine nu vrea mai bine sa scuteasca comentariile. no ofence

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Need help prieteni gixxeri!! Frumosul meu gixxer s-a prabisit si nu am apucat sa ii fac inspectia la asigurari pentru casco. Am o mare rugaminte la voi, pentru cine poate sa ma ajute.. S-a spart capacul la alternator si costa ceva plus ca e zgariata carena. M-a prins intr-un moment nasol financiar ca altfel o faceam eu. Este vorba despre un GSXR 750 din 98'. Rugamintea mea este sa imi imprumutati capacul de alternator pentru 2 ore (daca nu aveti incredere mergeti cu mine la asigurari) ca sa ii faca aia inspectia si apoi sa o bag pe casco. Pls Help! Fac cinste :angryfire:

 

Ai putea macar sa spui din ce oras esti...capacul este acelasi ca si la motorul de 600?? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi vine sa cred ca nu are nimeni din bucuresti un 600 sau un 750 din 96-99', sau poate nu vrea sa ma ajute nimeni..... azi e urat afara si nu cred ca va plimbati cu motoru, puteti sa faceti un sacrificiu de 1 ora?? E chiar asa greu? Va rog, chiar nu am acum 300 Euro sa scot pt reparatie, si am mai si platit casco degeaba.... Ms frumos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...