Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

S-a discutat mai in urma de relanti in primele secunde; si mie imi face la fel...

Probabil senzorul de temperatura nu da informatii ECM-ului sau ceva asemanator.

Oricum, este o problema insignifianta, mobra merge brici cu exceptia unei furci curse :crack:

 

Sher, ma uit la a doua ta poza si nush de ce, dar mi se pare ca anvelopa fata e pusa invers sensului de mers. Adica la mine sunt invers ordonate striatiile. Cum le ai tu pe roata din spate. Ca si eu tot Michelin-uri am ...

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah muke....tu umbli cu standeru dupa tine? sau a venit cineva cu el in masina special sa te dai tu in spectacol pe situri?! .....sau si mai rau.....acolo e in fatza la tine?! =)):crack:)

 

Eram in fata la mine bre, pozam ptr. Play cu boy varianta etno... :crack:

 

 

Laur-balaur, eu m-am dat si cu una, si cu alta, mai bine zis cu un Srad `99, injectie. Diferente? Doar la motor ca si power, in rest la fel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alstare mi se pare cel mai beton design..dar gusturile nu se discuta...

inca ceva (sa nu sariti cu gura pe mine ca bat campii) dar cazi si rasketezi carena..mai poti sa o repari cu toate desenele alea??..sau teoretic trebuie sa o vopsesti +stickere?

sau a treia varianta cred cea mai usturatoare te duci la suzuki si-ti comanzi unele noi?? :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le repari cum vrei tu in functie de buget si daca ai asigurare. De la cel mai ieftin: reparat si vopsit o singura culoare sau oricum ceva mai simplu, la stickere neoriginale, la carene noi + stickere de fabrica.

 

O investitie foarte buna preventiva sunt niste crashpad-uri. Eu am picat acum vreo luna doua si s-a dus moto taras pe asfalt la o viteza de 30-40 kmph. Uite cat de bine a scapat datorita crashpad-urilor.

post-7068-1158902910_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) SALUTARE!AM SI EU O MOBRA DE PRIN 91,DAR DRAGII MEI,VA SPUN,E BESTIALA!CRED CA MODELUL ASTA,GSXR 750 DIN 91 E FACUT CEL MAI BINE VORBIND DE MOTOR ,DE STABILITATE,DE VITEZA.VA ZIC CA INTR-O FORMA BESTIALA,TINUTA DE UN MANIAC,CARE ERA O ....FEMEIE.MOTO E CU MINE ,IN MILANO,MAI IES PE AUTOSTRADA CU EA SI MA SPERIE CUM VREA SA FUGA CAND II DAU GAZ.VREAU SA VA ZIC AM AM CALARIT SI UN SUZUKI NOU,DE 600 ,TOT SPORTIVA,SAU SUPER SPORTIVA,SIGUR O SA MIO IAU,E BESTIALA ,,ARE CRED CELE MAI PUTERNICE FRANI,PLUS CA CICLISTICA E DE LAUDAT.PENTRU MINE O MOTO SUZUKI SUPER SPORTIVA SE POATE CONDUCE DESTUL DE USOR ,ADICA SI PT NOU NASCUTII DE PE MOTO(CEI CU PERMIS DE PUTIN TIMP,FARA EXPERIENZA) :peace: HAI CA MAI VB... ;) :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu un GSXR de 1100 din 89 , modelul cu racire pe ulei...e vechi dar este un motor super,adik eu unul sunt multumit de el, pana sa imi iau ceva nou l-am facut pe asta sa arate umpik mai in pas cu moda, codita de K1 si fata de XX...:baldy:

post-5799-1159622042_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu un GSXR de 1100 din 89 , modelul cu racire pe ulei...e vechi dar este un motor super,adik eu unul sunt multumit de el, pana sa imi iau ceva nou l-am facut pe asta sa arate umpik mai in pas cu moda, codita de K1 si fata de XX...;)

 

Prea tare! Esti meserias. Bravo. Ti-a iesit fain modificarea. Arata mult mai bine ca si un gixxer 1100 din '89 stock. Ce scrie acum in talon GSXX K1000? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prea tare! Esti meserias. Bravo. Ti-a iesit fain modificarea. Arata mult mai bine ca si un gixxer 1100 din '89 stock. Ce scrie acum in talon GSXX K1000? ;)

:D cam asa ceva... :baldy: bine ca n-am doua taloane unu de honda XX si unu de K :P ...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...