Sari la conținut

Cumpar Dnepr CU ATAS


PAULBRATU
 Share

Postări Recomandate

Salut,

Asa cum spune si titlul cumpar motocicleta dnepr, obligatoriu cu atas complet. Motocicleta poate fi incompleta si DE PREFERAT FARA ACTE, dar nu este obligatoriu. Astept oricum si oferte de motociclete functionale, complete si cu acte... sau in orice stare ar fi ele. De asemeni mentionez ca prefer, daca se gaseste, un MT 16 :lol: , desi nu trag sperante ca as gasi asa ceva prea usor.

prefer ca motocicleta sa fie pe cat posibil in stare originala, fara modificari majore

Imi puteti indica si idei de genul: "stiu eu unul care zace la adresa......bate la poarta si intreaba....." PENTRU O ASEMENEA IDEE DE SUCCES FAC CINSTE

Pretul oferit va fi in functie de utilajul gasit, nu am mentionat ca vreau musai cel mai ieftin.

 

De preferat astept oferte pe mail: paulbratu@yahoo.com.

Pe forum nu am timp sa intru prea des.

 

Va multumesc anticipat pentru interesul acordat.

BAFTA!

Editat de PAULBRATU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Asa cum spune si titlul cumpar motocicleta dnepr, obligatoriu cu atas complet. Motocicleta poate fi incompleta si DE PREFERAT FARA ACTE, dar nu este obligatoriu. Astept oricum si oferte de motociclete functionale, complete si cu acte... sau in orice stare ar fi ele. De asemeni mentionez ca prefer, daca se gaseste, un MT 16 :lol: , desi nu trag sperante ca as gasi asa ceva prea usor.

prefer ca motocicleta sa fie pe cat posibil in stare originala, fara modificari majore

Imi puteti indica si idei de genul: "stiu eu unul care zace la adresa......bate la poarta si intreaba....." PENTRU O ASEMENEA IDEE DE SUCCES FAC CINSTE

Pretul oferit va fi in functie de utilajul gasit, nu am mentionat ca vreau musai cel mai ieftin.

 

De preferat astept oferte pe mail: paulbratu@yahoo.com.

Pe forum nu am timp sa intru prea des.

 

Va multumesc anticipat pentru interesul acordat.

BAFTA!

salut!

am eu un nipru cu ataj, motorul este facut cota 0, acum restaurez atajul, actele le am, doar ca nu are verificare si asigurare;este original. O sa vb pe mess si iti trimit si poze. tel meu este 0754 397 398 si id laurentiu_farcash

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
...cumpar motocicleta dnepr, obligatoriu cu atas complet.. ...DE PREFERAT FARA ACTE...De preferat astept oferte pe mail....

"De preferat" cauta pe net, daca nu se inghesuie nimeni cu oferte pe mail...

MT16 completa in stare de functionare, nu se da fara acte si nici moka... Daca ai bani pot sa-ti dau un nr de telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aloooo. mai oameni voi nu vedeti ca topicul e din martie ? drobu a vrut sa faca o gluma pe postul omului. cel care a facut topicul , de la primul post incoace , n-a mai zis nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Asa cum spune si titlul cumpar motocicleta dnepr, obligatoriu cu atas complet. Motocicleta poate fi incompleta si DE PREFERAT FARA ACTE, dar nu este obligatoriu. Astept oricum si oferte de motociclete functionale, complete si cu acte... sau in orice stare ar fi ele. De asemeni mentionez ca prefer, daca se gaseste, un MT 16 :crack: , desi nu trag sperante ca as gasi asa ceva prea usor.

prefer ca motocicleta sa fie pe cat posibil in stare originala, fara modificari majore

Imi puteti indica si idei de genul: "stiu eu unul care zace la adresa......bate la poarta si intreaba....." PENTRU O ASEMENEA IDEE DE SUCCES FAC CINSTE

Pretul oferit va fi in functie de utilajul gasit, nu am mentionat ca vreau musai cel mai ieftin.

 

De preferat astept oferte pe mail: paulbratu@yahoo.com.

Pe forum nu am timp sa intru prea des.

 

Va multumesc anticipat pentru interesul acordat.

BAFTA!

 

mt9 6v,mt10 ,mt11,mt16, originale cu nr de ucraina am cite vrei si poti cumpara bineteles. :)

0740848790 sau danytunky yd.mes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mt9 6v,mt10 ,mt11,mt16, originale cu nr de ucraina am cite vrei si poti cumpara bineteles. :crack:

0740848790 sau danytunky yd.mes

 

da-ne si niste preturi, daca tot ai scris

e posibil ca omul sa-si fi luat, avand in vedere ca topicul e din martie, dar mai sunt si altii interesati

eventual o poza si pret aferent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...