Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

:agree:) nu, nu, sunt mascul... dar trebuie sa recunosc ca e foarte gay poza, o sa iau masuri pentru a evita confuziile pe viitor :D)

 

hai mai ca tipa din foto era chiar draguta! :laugh:) si mai am o intrebare de ce "coprolith"? ;)

Editat de dihania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hai mai ca tipa din foto era chiar draguta! :P) si mai am o intrebare de ce "coprolith"? :laugh:

 

Cred ca se va infiripa aici o frumoasa poveste de dragoste ;) :agree: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mai ca tipa din foto era chiar draguta! :D) si mai am o intrebare de ce "coprolith"? :agree:

 

Cred ca e medic sau paleontolog si are simtu umorului :laugh:

Coprolit = rahat (de dinozaur) fosilizat / materie fecala deshidratata, dura... :P

 

Oricum uelcome tu za club ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e medic sau paleontolog si are simtu umorului :agree:

Coprolit = rahat (de dinozaur) fosilizat / materie fecala deshidratata, dura... :D

 

Oricum uelcome tu za club ;)

 

pai ati vazut de ce intrebam? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e medic sau paleontolog si are simtu umorului

Coprolit = rahat (de dinozaur) fosilizat / materie fecala deshidratata, dura... :D

 

Oricum uelcome tu za club ;)

 

Mersi de urari. Nu, informatica, tastatura scrie pe mine :laugh: Cand eram copil imi placea dinozaurii (in special excrementele lor... glumesc)

Si o veste proasta: Duminica am dat cu motoru intro denivelare si mi-am strambat roata fata, mai trebuie sa mentionez ca janta avea 5 zile :agree: Traiasca drumurile noastre superbe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ati vazut de ce intrebam? :D

 

 

INTREBARE DE 10 PUNCTE : "DE CE DIHANIA ? " ;)

 

PS: Eu am o veste si mai proasta pentru mersul la intalnire , dar nu va spun acum :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INTREBARE DE 10 PUNCTE : "DE CE DIHANIA ? " ;)

 

PS: Eu am o veste si mai proasta pentru mersul la intalnire , dar nu va spun acum :agree:

 

ei hai ca ne dam in barci acuma.... asa ma alinta prietenii...cateodata! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba baietzi dupa cum v-am spus , acum o saptamana mi-am luat un Sv 650S .. dar nu aveam permis , dabea azi l-am luat ;) deci ma pot numara printre voi :X . Asfalt Uscat tuturor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba baietzi dupa cum v-am spus , acum o saptamana mi-am luat un Sv 650S .. dar nu aveam permis , dabea azi l-am luat :agree: deci ma pot numara printre voi :X . Asfalt Uscat tuturor !

 

felicitari!! sa aveti grija unul de celalalt si te asteptam la bikers la suc si alune moka. ;)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei, are cineva idee si poate sa dea mai multe detalii despre cat ar dura drumul Bucuresti-Hateg si cam pe ce traseu vor sa plece cei din Bucuresti?

Sunt si eu tentat sa vin (si sa va cunosc in sarsit live) insa am 2 probleme cu care ma confrunt:

1. trebuie musai sa fac revizia la moto.

2. ma intorc in tara vineri pe 21 seara, pe la 19.

 

Singura varianta pentru mine ar fi sa incerc sa fac revizia sambata dimineata si apoi sa o tai direct spre Hateg. Dar oare am timp? Si parca nici nu as merge singur. Pe de alta parte... eu merg incet asa ca s-ar putea sa nu aveti rabdare de mine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Tocmai ce m-am intors de la examen invingator. Ma alatur si eu voua, SV-isti, si sper sa ne vedem la intalnire. Bafta!

 

ce haioasa e motoreta ta...in doua culori! felicitari si tie pentru permis si poate ne vedem la hateg! ;)

Mesaj completat

Hei, are cineva idee si poate sa dea mai multe detalii despre cat ar dura drumul Bucuresti-Hateg si cam pe ce traseu vor sa plece cei din Bucuresti?

Sunt si eu tentat sa vin (si sa va cunosc in sarsit live) insa am 2 probleme cu care ma confrunt:

1. trebuie musai sa fac revizia la moto.

2. ma intorc in tara vineri pe 21 seara, pe la 19.

 

Singura varianta pentru mine ar fi sa incerc sa fac revizia sambata dimineata si apoi sa o tai direct spre Hateg. Dar oare am timp? Si parca nici nu as merge singur. Pe de alta parte... eu merg incet asa ca s-ar putea sa nu aveti rabdare de mine...

 

de durat....dumnezeu cu mila, depinde . ca pe noi tot timpul ne apuca...pipi, tigara, apa, scarpinat, relaxat de posterior, iar pipi...si tot asa. sunt 400 km...in mod normal..vreo 4-5 ore, acum ca o sa dureze 6 sau 10 ore....mai conteaza?

si sa stii ca nici noi nu zburam , mergem decent, poate chiar regulamentar. :agree:

inca nu am stabilit nici traseu si nici ora de plecare. daca ne lasa doamne doamne si nu mai ploua duminica , o sa vorbim atunci la un brifcor in bikers.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-s haioase motoarele in 2 culori ;) is chiar faine. Ia vezi:

http://light.sunphoto.ro/photos/normal/B/B...ZGADNTZQPYI.jpg

Sa ma mai bag in seama un pic: am de vanzare cizme Probiker scout (inalte, cu protectii si membrana si ajustabile cu siret si scaieti) numarul 43 si o pereche de pantaloni Probiker PR-09 air de vara cu membrana impermeabila detasabila, numarul 56. Le dau pe amandoua ca dupa o proba de mers de circa jumatate de ora am ajuns la concluzia ca imi sunt mari. Preturile negociabile si sub cele din Louis (chiar si de la reduceri!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Tija : mari de tine mici de mine... altfel discutam de pantalonii aia...

 

@Dihania : pai as veni si eu. Daca e sa raman in urma raman. Dar macar as incepe cu voi... poate macar drumup pe autostrada trece mai repede ;)

Insa ramane problema mare cu service-ul. E inca in garantie a mea deci cam sunt legat de service-urile Suzuki. Ceea ce nu e prea bine. Sau imi bag picioarele in cele cateva luni de garantie ce mi-au mai ramas si imi schimb uleiul si filtru singur si de restul banilor merg si pana in Hateg si inapoi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Anjin: te-as felicita pentru initiativa cu filtrul+uleiul ;) Despre pantaloni, poate totusi ti-ar fi buni. Tu ce numar stii ca iti trebuie? Sau ce dimensiuni ai? :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Tocmai ce m-am intors de la examen invingator. Ma alatur si eu voua, SV-isti, si sper sa ne vedem la intalnire. Bafta!

 

Felicitari ! Vezi ca trebuie sa ma il uzi cu SV-isti sibieni ca altfel nu te tine ;)

Apropo, frumoasa scula

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe ebay gasesti ieftin,eu am luat pentru spate o bucata cu 70 lei,bineinteles second

 

 

 

stai putzin ca nushtiu daca ma intelegi , eu vorbesc de scarita de la mine cu tot cu frana , stiu ca se schimba cu tot cu frana sau cu tot cu schimbator depinde ce vrei sa schimbi , eu la aia ma refer nu la pasager , adica vreau sa o schimb cu totu pentru ca e indoita si scarita si frana .. :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sv 650 naked 2003.

a pus cineva pe asa ceva cric central ?

daca da; il rog frumos sa dea detalii - cum; cat, unde, cat....

thx.

Mesaj completat

post-43121-1273728204_thumb.jpg

 

pe asta aproape sigur il pun (bild1_7113822 pe motomike ro/ romimoto ).

tot acolo mai au manete reglabile scurte trw; dar scumpe rau; aproape ca titaxu.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam eu la un moment dat sa imi pun cric central. pana la urma am renuntat datorita greutatii adaugate si a reducerii, fei si cu putin, a garzii la sol.

 

Sunt curios: din ce motive vrei sa iti pui cric central?

 

Cat despre crash-bar-uri... eu am unul de la H&B. Arata super bine pe moto si sper sa nu le folosesc niciodata la nimic altceva decat la "aratat bine".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crash-bars Hepko&Becker sunt scumpe. Mie mi le-a facut un mecanic de aici din zona si, cu tot cu vopsit jumatae de carena, modificat saua, schimbat semighidoanele cu un ghidon standard si alte maruntisuri, m-a costat mai putin decat m-ar fi costat crashbar-uririle din Louis. Si chiar au iesit faine, tapene, si ajustate exact pe motorul meu. O sa pun si niste poze in curand, dupa ce duc motorul la spalatorie, ca am mers cu el pe ploaie si e cam murdar si nu vreau sa stric aspectul comercial :P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...