Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am vorbit cu verssatu si a zis ca nu stie daca poate sa plece de vineri...o sa posteze el aici si o sa va spuna mai multe.

nu ma treceti pe lista, nu stiu daca vin. (probleme la serviciu - eterne ca raza soarelui... :angryfire: )

daca vin, sigur ma descurc cu cazarea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So far, lista de cazare e asa:

1. didi + florin (1 casuta)

2. tavi buc(1 camera)

3. tija (camera daca mai ramane, daca nu casuta)

4. andrei (1 camera cu semnul intrebarii)

5. paul (1 camera/casuta - cu cineva?)

6. tavi sib(1 camera/casuta - cu cineva?)

 

Va rog dati-mi raspuns ASAP.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So far, lista de cazare e asa:

1. didi + florin (1 casuta)

2. tavi buc(1 camera)

3. tija (camera daca mai ramane, daca nu casuta)

4. andrei (1 camera cu semnul intrebarii)

5. paul (1 camera/casuta - cu cineva?)

6. tavi sib(1 camera/casuta - cu cineva?)

 

Va rog dati-mi raspuns ASAP.

 

Eu zic ca se presupune ca s-ar fi spus de la inceput cine vine cu gagica sau gagiul :))))))

Deci cupleaza si tu oamenii pe camere.

Si cand faci rezervarea intreaba si ca fapt divers cate ar mai fi libere , daca se trezeste vreo printesa ca a uitat si vine sa stim cum stam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca se presupune ca s-ar fi spus de la inceput cine vine cu gagica sau gagiul :))))))

Deci cupleaza si tu oamenii pe camere.

Si cand faci rezervarea intreaba si ca fapt divers cate ar mai fi libere , daca se trezeste vreo printesa ca a uitat si vine sa stim cum stam.

Vreo printesa sau vreun printes :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca leg bricheta la sigurantele de la moto din cate stiu sunt doua sloturi libere..e ok?Si de care sa fie 10 sau 15?

Preferabil cat mai mica - doar nu pui un aparat de sudura acolo. Si ar fi recomandabil sa nu folosesti incalzitorul de bricheta in priza respectiva - consuma mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, pentru a clarifica lucrurile, trecut mai sus ca "tavi din bucuresti", ocup toata camera cu pasagera din dotare. :) (a se citi "Paul, nu iti mai 'susur' in ureche")

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preferabil cat mai mica - doar nu pui un aparat de sudura acolo. Si ar fi recomandabil sa nu folosesti incalzitorul de bricheta in priza respectiva - consuma mult!

 

M-am gandit si la un aparat de sudura...glumesc clar.Imi trebuie doar pt incarcare telefon/GPS.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa sun acuma sa cer 2 camere si 2 casute sigur, si 1 camera + 1 casuta cu semnul intrebarii, daca ajunge Andrei pt camera si daca Paul si Tavi de la Sibiu nu se cupleaza la o casuta :whip: .

 

Am sunat si am cerut 2 camere - atatea mai erau disponibile, se pare ca au ceva cerere pe weekend. Cu casutele au zis ca nu e problema, vor fi destule pentru toata lumea, DAR sa veniti bine imbracati sau cu incalzitoare la voi, cica e foarte frig!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo ca sa nu complic mai mult lucrurile, spun asa, scurt pe 2: sper sa vin. Daca vin, aterizez la Obarsie sambata si o sa dorm in cort(BTW cat e cazarea cu cortu pe acolo? la uameni? - yo am fost anu trecut da am dormit sub baraju de la Vidra). Ruta pe care o sa ajung acolo inca o discut cu subconstientu din dotare (depinde foarte mult de vreme).

Intrebarea 2: cum facem cu haleala(ca am vazut ca radu e temerar si vrea sa faca un hardenduro pana la plusu din petrosani, dar... yo-i recomand sa nu o faca, ca drumu ala nu tine de transalpina :rolleyes: )? Fiecare cu a lui, sau cumpara cineva(aici se citeste grupu bucuresti :bounce: ) si impartim factura?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo ca sa nu complic mai mult lucrurile, spun asa, scurt pe 2: sper sa vin. Daca vin, aterizez la Obarsie sambata si o sa dorm in cort(BTW cat e cazarea cu cortu pe acolo? la uameni? - yo am fost anu trecut da am dormit sub baraju de la Vidra). Ruta pe care o sa ajung acolo inca o discut cu subconstientu din dotare (depinde foarte mult de vreme).

Intrebarea 2: cum facem cu haleala(ca am vazut ca radu e temerar si vrea sa faca un hardenduro pana la plusu din petrosani, dar... yo-i recomand sa nu o faca, ca drumu ala nu tine de transalpina :rolleyes: )? Fiecare cu a lui, sau cumpara cineva(aici se citeste grupu bucuresti :bounce: ) si impartim factura?

 

De enduro nu e problema.Are sefu daca e ceva :rolleyes:

Nu ma opun la nicio alta varianta , noi sa fim fericiti :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul ala eu l-am facut de mai multe ori anii trecuti. Dar acum nu m-as baga, inca ma doare mana daca o supun la efort si socuri. Mai degraba ma ofer sa car ceva din SB in gentile mele incapatoare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci cazare rezolvat,sarumana Radu,acum ramane cu masina pentru bagaje ceva cumparaturi (bere mici gretar si alte alea)si rezolvam noi cu motorina si bonul de cumparaturi,cum ramane Pro/cotra.Bucurestiul,Maverik este pentru masina.Haideti,sa o rezolvam si pe asta si gata.

Editat de dihania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropos , era sa uit:

-sper ca avem unde sa vedem meciul de box sambata ??? :-L

Televizoare cu satelit sunt in fiecare camera si jos in sala de mese. E totusi trist sa meri la munte sa te uiti la TV....

 

Nu stiu ce programe se prind, eu sincer nu m-am uitat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

didi nu mai e de actualitate masina, mi-am schimbat programul.

 

eu sunt de joi in Ranca, o sa vin sambata la Obarstia Lotrului sa cunosc si restul omuletilor.

pana atunci poate stabilim daca se face vre-un gratar sa stiu daca iau ceva carnati cu mine.

 

imi pare rau dar cum spuneam nu stau la aia sub nici o forma, la Ranca stiu ca am super conditii cu 70 RON, platesti 2 nopti stai 3.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari.

Pai..........sa incepem cam asa.

Un amic a dat 550 lei pe mecanismul ce indica viteza( kilometrajul). Este vorba de acel cilindru conic spre capat si cu cele 4 aripioare de angrenare electromagnetului.

Asa ca am pus mana pe strung si freza si am construit unul.

Prin urmare cine este doritor de asa ceva si este dispus sa aloce suma de 200 lei este asteptat. Montajul este inclus in pretz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...