Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

Deoarece se apropie data intalnirii, haideti sa facem din nou lista si unde vrem sa stam (cum a propus si @Tija cu cateva posturi in urma):

 

1. Radu - parca as indrazni la cort :D

2.

3.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deoarece se apropie data intalnirii, haideti sa facem din nou lista si unde vrem sa stam (cum a propus si @Tija cu cateva posturi in urma):

 

1. Radu - parca as indrazni la cort :D

2.dihania

3.spiders - casuta amandoi

 

verssatu - pana la urma ramane in picioare varianta cu vineri seara la olanesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O camera e ocupata pana sambata dimineata (partea care nu prea e colorata ar fi ca sunt 2 mosi la tratament in camera, nush daca-s prietenosi sau ciufuti.....)

Asadar, 2 sunt libere (celelalte 2 sunt nelocuibile, din ce zice maica-mea, io n-am mai fost demult),plus ca se pot pune corturi in curte.

Deci, ramane in picioare, daca e convenabila situatria si pentru restul, evident....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns cu un consum de 7,5 l % la SV-ul meu de 650 din 2001 cum vi se pare ?

Foarte bun daca ar fi fost Sv de 1000 :D

 

Vezi mai intai filtre, bujii, uleiuri si alte consumabile. Apoi curatare si sincronizare carburi. Si sa nu uitam nici de moderarea miscarii de rotatie executata de mana dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

radu...tu de unde pleci? din vaslui sau din bucuresti?

De la Sibiu :P

 

Va rog sa stabilim lista cu cine ce fel de cazare vrea pana luni. Vreau sa sun din timp ca sa nu avem surprize.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog popularizati intrunirea si pe forumurile locale, poate sunt unii SV-isti interesati, dar care nu intra pe forumul de SV?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

In cazul in care majoritatea covarsitoare va sta la cort (unde e distractia, stiu), ne inscriem pe aceeasi lista. Daca nu, atunci aleg o camera (de 2 persoane).

 

S-a hotarat ca se pleaca de vineri (ma refer la cei din Bucuresti) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

In cazul in care majoritatea covarsitoare va sta la cort (unde e distractia, stiu), ne inscriem pe aceeasi lista. Daca nu, atunci aleg o camera (de 2 persoane).

 

S-a hotarat ca se pleaca de vineri (ma refer la cei din Bucuresti) ?

 

eu cu florin putem de vineri, radu si el, verssatu si el....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la Sibiu :P

 

Va rog sa stabilim lista cu cine ce fel de cazare vrea pana luni. Vreau sa sun din timp ca sa nu avem surprize.

 

Tija niste preturi ne spui te rog :D si mai multe detalii despre locul de cazare(Nume,Adresa)

Editat de khrisstyan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideal ar fi sa ne vedem maine cei din bucuresti.

undeva maine seara vor fi postate si concluzile.

 

eu & raluca vrem camera si putem pleca de vineri.

inca exista posibilitatea de a lua si o masina pentru (bagaje/mancare/benzina/scule)

 

uitasem de bautura..

Editat de valbi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posteaza ora la care ai putea sa te vezi cu oamenii sa discutati. Eu astept sa citesc concluziile deoarece nu-s in bucuresti acuma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea dupa intrunire sa ma intorc acasa prin Transfagarasan de acolo spre Sibiu si as dori sa stiu daca e gata centura Sibiului si accesibila bineinteles.

 

PS:Astept lista cu preturile de cazare :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea dupa intrunire sa ma intorc acasa prin Transfagarasan de acolo spre Sibiu si as dori sa stiu daca e gata centura Sibiului si accesibila bineinteles.

 

PS:Astept lista cu preturile de cazare :P

 

da centura e deschisa din primavara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie cum e drumul Sebeș-Săsciori-Șugag-Tău Bistra-Lacul Oașa-Obîrșia Lotrului daca nu e bun o alternativa va rog :)

Intre Pasti si 1 mai era asfaltat aproape complet, lipseau doar doua bucati de vreo 1-200 de metri de asfalt. Eu zic ca e OK - cel putin eu n-am avut probleme. Bafta!

 

Tija niste preturi ne spui te rog :D si mai multe detalii despre locul de cazare(Nume,Adresa)

Eu am propus Cabana Obarsia Lotrului (am mai stat acolo). Camera de 2 persoane inainte de 1 mai era 80/noapte, cu baie, apa calda si caldura. Casutele parca erau ceva gen 40, dar nu mai retin exact. Se poate suna oricum: 0744.700.180

 

sti care ar fi traseul cel mai bun din sibiu?

Eu zi cel mai bine faci cumva sa urci pe la Oasa. Pe valea Oltului ocolesti si plus pe la Voineasa in sus mai is destul de multe gropi. In functie de cand pleci, poate ne sincronizam si mergem impreuna.

 

Pfuu...ma doare caupu deja...ma lupt cu mahmureala inca, rog pe cineva mai apt sa faca lista finala pentru cazare pana maine. :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...