Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

haidi ma ! ca nu e chiar asa. sunt multi, dar nu vin : n-au timp, n-au cum, au familie sau alte lucruri importante . :grinbandit:

eu n-am, deci vin . O sa ma recunoasteti dupa sunetul mai special cauzat de lant. Daca aveti un kit de lant il cumpar eu, urgeeent !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@EnduroKid: Kit de lant am luat si eu un DID de la Louis...vezi inca mai e la reducere (vreo 40 de euro mai ieftin parca).

Poti sa comanzi de la ROMI3 (as zice ca e cel mai rapid si mai serios de pe forum). Noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fix la statia de autobuz ma parchez, am zis:D ; am N-ul albastru din poza, numai ca vin dupa 8:30

 

 

si inca ceva: a montat careva un wheelie bar pe vrun sv650? am tot cautat pe svrider dar n-am gasit nimic elocvent...inca.

 

inca un LE: reusesc sa vin mai repede, in jur de 20:00

Editat de Qruzzer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fix la statia de autobuz ma parchez, am zis:D ; am N-ul albastru din poza, numai ca vin dupa 8:30

 

 

si inca ceva: a montat careva un wheelie bar pe vrun sv650? am tot cautat pe svrider dar n-am gasit nimic elocvent...inca.

 

inca un LE: reusesc sa vin mai repede, in jur de 20:00

 

bei...eu tre sa ajung in cora . inainte sa plec spre arc o va te sun sa imi spui pe unde sunteti..adica daca va gasesc la arc sau pe la vreo bauta (de suc ,normal :goodposting:).

 

p.s sa iei si fetele cu tine :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oh well...

hai sa ne intalnim la cora data viitoare . :)

 

Un suc mic, povestiri..... mi-a placut.

Better luck next time , right ?

 

 

:kiss: ....iertare stapane...nu mai fac ...cumparaturi miercurea...promit!! :goodposting:

 

in alta ordine de idei sa stii ca nu putem sa ne intalnim la cora pentru ca intram pe teritoriul altor bikeri ...am vazut io.

 

scuze inca o data ca nu am ajuns!!!

 

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mmm :goodposting: . nu mă întărâta, că sunt la birou ?i nu pot pleca prea devreme ! ( c*rând nu vrea forumu' ) :agree:

 

 

 

P.s : de unde stii ca sunt mic ? :)))))

 

 

eu ma refeream la varsta....:) daca tu mai stii si altceva... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact la varsta ma refeream si eu, dar tie iti sta mintea in alta parte :goodposting:))))))

 

in fine. Pe tine cand te vad la fata, pe motor ?. Restul Sv-istilor, iesiti la lumina, ce draq !.

Editat de EnduroKid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact la varsta ma refeream si eu, dar tie iti sta mintea in alta parte :agree:))))))

 

in fine. Pe tine cand te vad la fata, pe motor ?. Restul Sv-istilor, iesiti la lumina, ce draq !.

 

pai nu stiu...vrei sa ne dam intalnire? :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah, ce dragut ! sigur te scoti ? . pai iesim la plimbare, la un chico fierbinte, chestii dinastea marunte :goodposting: . eu ma plimb si asa.

 

Dar stai. Da-mi poze cu tine gen pitzipoanca.org.com.ro apoi vin cu baietii mei si ne aranjam . bine ?

Editat de EnduroKid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah, ce dragut ! sigur te scoti ? . pai iesim la plimbare, la un chico fierbinte, chestii dinastea marunte :kiss: . eu ma plimb si asa.

 

 

:goodposting: bine mai vad ca nu vrei sa dai detalii cu privire la intalnirea asta...lasa ca te sun eu...:) zi macar dupa ce ora esti "disponibil" (cu sensul de liber de la serviciu, cand nu tre sa faci cumparaturi, curatenie in casa, etc. :agree:)

Editat de dihania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e corect! eu am nunai intranet la serviciu si nu pot scrie atunci cand vreau.

daca topicul asta se anunta a se transforma in matrimoniale spuneti-mi si mie, nu de alta dar poate devin mai "activa" :agree:

 

 

:kiss: termina mai cu prostiile....matrimoniale...crezi ca altceva mai bun nu am de facut....intre mine si d-nul kid s-a legat o "relatie" mai speciala ....da in nici un cea la ce te gandesti tu, carcotaso... :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...