Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

PLZ,HELP ME!

 

Am luat un sv650 din 2000,care e modificat ptr a fi "streetfighter",dar nu prea imi place cum se vede,iar toti prietenii,ma intreaba daca am cazut cu ea de arata in halul asta :) si as fi interesat (eu fiind din bucuresti),pe unde pot sa gasesc macar masca de fata ptr ea,dar sa fie cu tot cu faruri,ca in timp schimb eu si ghidonul ala de "bicicleta" cu unul normal.Am intrebat pe la prieteni de masca si celelalte carene,dar nu are nimeni habar.Atasez ma jos o poza cu "babutza"mea.Multumesc.

 

post-41751-1222715826_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ai putea sa incerci pe la baieti care aduc piese de afara, s-ar putea sa ai succes, ca in rest chiar nu am idee. stiu ca mai erau care cautau sa isi puna si carena inferioara si tot asa cautau.

 

 

Multi km fara incidente pe el :)

Editat de radu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PLZ,HELP ME!

 

Am luat un sv650 din 2000,care e modificat ptr a fi "streetfighter",dar nu prea imi place cum se vede,iar toti prietenii,ma intreaba daca am cazut cu ea de arata in halul asta :) si as fi interesat (eu fiind din bucuresti),pe unde pot sa gasesc macar masca de fata ptr ea,dar sa fie cu tot cu faruri,ca in timp schimb eu si ghidonul ala de "bicicleta" cu unul normal.Am intrebat pe la prieteni de masca si celelalte carene,dar nu are nimeni habar.Atasez ma jos o poza cu "babutza"mea.Multumesc.

 

post-41751-1222715826_thumb.jpg

 

 

pe Ebay gasesti repede si ieftin, sunt ceva oameni pe forum care aduc daca nu te descurci singur, la un comision decent.

 

imi e cunoscuta ''moaca'' la motoreta ta, e luata de prin zona Constanta ori Mangalia cumva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar pentru echipamente, ies cu mult mai ieftin daca iau de pe net? Cel putin ce am vazut eu prin magazine e destul de scump si fiind la inceput nu prea imi dau seama cat platesc firma, cat e adaosul firmelor si cat inseamna calitate din pretul ala :|, asa ca voi de unde preferati sa cumparati (geci, pantaloni, ghete, etc...)

 

Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe Ebay gasesti repede si ieftin, sunt ceva oameni pe forum care aduc daca nu te descurci singur, la un comision decent.

 

imi e cunoscuta ''moaca'' la motoreta ta, e luata de prin zona Constanta ori Mangalia cumva?

 

Mercy de sfat...exact,ai nimerit-o...e din mangalia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar pentru echipamente, ies cu mult mai ieftin daca iau de pe net? Cel putin ce am vazut eu prin magazine e destul de scump si fiind la inceput nu prea imi dau seama cat platesc firma, cat e adaosul firmelor si cat inseamna calitate din pretul ala :|, asa ca voi de unde preferati sa cumparati (geci, pantaloni, ghete, etc...)

 

Mersi

 

e mai nasol la tzoale, fiecare brand intelege marimea 44 in felul ei, deci nu se prea pupa. tre' sa probezi :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la echipament, eu , sunt de parere ca e mai convenabil sa ti-l iei de pe net... daca ai un card pentru plati internationale ti-l poti comanda chiar tu la orice ora.e mai greu cu marimile (asta incerca sa spuna si qruzzer) fiecare firma intelege altfel marimile..adica poate sa iti vina un 40 de la alpinstar si de la icon sa iti fie mic, sau mare. ai priceput?? :) mai intai tre sa probezi...dar daca "rasfoiesti " forumul asta gasesti tot ce vrei tu sa-ti cumperi.

 

bafta!!

 

dar la arc la ce ora ne vedem? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o venit asa vopsita, dar cred ca ar costa mult o vopsire in alb perlat

 

din pacate o sa-l vand, initial voiam pt un gixxer 750, dar din cauza unui eveniment nefericit al unui prieten :) incet incet renunt la idea de moto sportiv pentru enduro/cross

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva poze noi cu mobra mea :D

 

Tare mandra ii mobra ta :) . Cand am fost la intrunire la Turda tot ma uitam dupa un esveu alb perlat in speranta ca o sa dau de el, dar nu am avut ocazia sa il zaresc :D , nu stiu ce s-a intamplat, nu ai fost la acea intrunire? sau nu am cascat eu bine ochii? Pe atunci nu visam eu la asa ceva, ma gandeam la ceva mai micuta, dar acum dupa ce am achizitionat-o mi-am dat seama ca am facut o alegere foarte buna. Pacat ca o dai, ii prea faina sa o mariti .

 

Imi pare rau pentru prietenul tau, sincere condoleante! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...