Sari la conținut

Accident Brancoveanu


puya123123
 Share

Postări Recomandate

m-a sunat un prieten si a zis ca o motocicleta albastra cu numere de leasing (r6 sau r1 zice el) era accidentata de un sofer care avea alcoolemie 1.9...cine stie detalii? am inteles ca motociclistul este ok..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

acum cat timp? si unde mai exact pe Brancoveanu? intre Nitu Vasile si McDonald's sau in directia cealalta?

eu am trecut pe brancoveanu pe la 11 faraun pic si chiar vazusem o vitezana cu "sofer" si pasager fara casti. :lol: dar era rosie moto, nu albastra.

daca poti, du-te si vezi care e treaba. sa speram ca nu e grav... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu n-am vazut nimic..nu stiu unde exact a fost accidentul,am inteles ca s-au adunat rapid multi motociclisti..astept noutati :lol:

 

bora: cu ce sa incep

bora: cu motorul sau cu mine

Puya .: accidentu

bora: deci

bora: unu beat mort a dat peste 2 pusti care erau pe un motor R1

bora: cel cu motorul i-a dat flash mosului sa mearga mai repede

bora: mosul s-a enervat

bora: si cand cel cu motorul a vrut sa depaseasca MOSUL l-a acrosat

bora: i-a belit teava si carena pe partea dreapta + ca aia au cazut si s-au julit

bora: si si-au spart si castile

bora: cam asta e

bora: ala avea alcolemie 1.90mb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aiurea treaba, ariciule! :lol: Sper ca nu erati in tricou...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aiurea treaba, ariciule! :lol: Sper ca nu erati in tricou...

 

Chiar ma gandeam daca sa ma duc azi de dimineata cu moto la servici in tricou sau sa mai iau geaca, si totusi chiar daca e fff cald am pus geaca pe mine. Nu mai zic de casca, zi de zi vad f multi si f casca, problema lor capul lor... Plus ca pe caldura asta cei cu masinile parca sunt mai turbati...Scuze de offtopic

 

Ariciule... bafta si pacat de belea. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa o luam cu inceputul motorul e o yamaha r6 cu nr normale (nu de lizing cum zic cei care au fost acolo ).mergeam pe nitu vasile in fatza mea o dacie 1310 alba a iesit soferul pe geam si a inceput sa tipe ca de ce ii dam flashuri aiurea dar eu nu ii faceam chiar nimik (am mers tot drumu din drtaberei cu 50 ca eram in tricou si erau gropi daia poate i sa parut ca ii dau flashuri) cand lam depasit prin stanga a inceput sa ne ameninte si a tras stanga de volan si la lovit pe dexter (era pasager pe motor) la picior ....miam dat seama ca e nebun iam dat gaz si am oprit motoru in primu refugiu , a oprit si el sa dat jos si am vazut ca e beat si cand sunam la politie sa suit in masina a dat 2 metrii in marsalier si dupa a intrat direct in motor si in mine cu masina ......dexter ia luat cheile din contact dupa care tot acoolicul a inceput sa dea in el .....a venit politia ia gasit 0.9 alcoolemie ( nu cum scrie aici 1.9 ) si yo am fost transportat la spital pt investigatii....cam atat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum...si nu l-a transat nimeni pe nemernik??wtf...macar casco ai?ala merita batut si de voi si de politisti si sa nu mai conduca in viata lui....ce drq bine ca nu v-a aruncat in alte masini...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citesc si nu-mi vine sa cred...a dat inapoi apoi s-a infipt in om si in motor... ala merita legat de motor si tarat prin oras, fara nici o urma de gluma sau exagerare.

Te rog annunta-ne de mersul treburilor....sunt tare curios ce iese. Banui ca nu te vor impresiona lacrimile lui, asa ca tot ce pot spune e : lasa-l in strada, ia-i casa, masina, tot ce are....... si nu uita de partea cu taratul prin oras.

PS: nu stiu cum v-ati abtinut sa nu-l linsati, desi stiu ca nu ati fi rezolvat mare lucru....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :cheers:

daca asta scapa ... ii car eu personal o tona de azotat de amoniu la usha (150 mii sacul).... :cheers:

nu se poate...! nu i-l ierta...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citesc si nu-mi vine sa cred...a dat inapoi apoi s-a infipt in om si in motor... ala merita legat de motor si tarat prin oras, fara nici o urma de gluma sau exagerare.

Te rog annunta-ne de mersul treburilor....sunt tare curios ce iese. Banui ca nu te vor impresiona lacrimile lui, asa ca tot ce pot spune e : lasa-l in strada, ia-i casa, masina, tot ce are....... si nu uita de partea cu taratul prin oras.

PS: nu stiu cum v-ati abtinut sa nu-l linsati, desi stiu ca nu ati fi rezolvat mare lucru....

 

...asta e dubios (ce am subliniat)....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

problema e ca aseara politistul nu mia dat rca-ul lui ...ca soferul daciei nu vrea sa dea asigurarea desi toate actele erau la politie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru mersul legal al lucrurilor e bine ca s-a abtinut de la a da pumni

 

corect, dar daca citesti la sectiunea asta cateva threaduri mai jos o sa vezi cum 2 boshorogi (el si o ea) au dat peste cineva si au scapat fara nimic, nu bataie nu politie... respectiva a ramas cu un car de draci.

 

Concluzia e ca tre sa ai grija sa nu scape cumva (ne batut sau ne dus la politie) din 2 una.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdea... daca scapa de tine ... ai te rog grija sa imi dai adresa lui pentru ca plec la mare in august si vreau sa ii trimit o carte postala din neptun... :lol: (de fo' 3 ori asa...)

Editat de ranga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ma enerveaza cel mai tare e ca am vorbit pe mess cu ariciul si nu vrea sa-l dea in judecata, el vrea doar rca-ul. nici certificat medical nu a scos.

exista in psihologie o chestie in care victima empatizeaza cu agresorul.

bai ariciule trezeste-te!!!!!!

una era sa dea peste tine din neatentie, fara sa vrea, si cu totul altceva e sa intre in tine pentru ca vrea sa te omoare, las-o in pooola mea de indolenta si lene si fa dracu ce ai de facut....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...