Sari la conținut

Fete de furat la SMAEB


ro_GPS
 Share

Postări Recomandate

Eu prefer să mă îmbrac doar în ciocolată. :)

 

Si-o pereche de shershei mai fata. Femeia fara cercei e ca nunta fara lautari.

 

 

 

P.S. Dacă te naÂşti la țară este vreo problemă?

 

Eram curios de raspuns...

 

inca o data scuze de off-topic. nu-mi plac oamenii care traiesc la tzara, mi se par incuiati. curatam dobermanul in urechi si unul mi-a zis ca el i-ar taia urechile ghioarlei decat sa le curete...altu ca a trecut cu plugul peste matza vecinului care era albastra de rusia primita cadao. etc....mi-e greatza

eu de la ai mei bunici n-am mostenit straie populare ci cateva bucati de matase, argintarie si niste icoane vechi.

nu vreau sa par nicicum, asta e adevarul.

 

siii... adevaruuule greu te-ai mai aratat.

 

Bin' ca mi te-o luat regele ala de pe piata sa nu mai riste vreun neavizat sa investeasca vreo cafea in asa atitudine si gandire. Ca stii cum e, o vezi si te gandesti ca poate iese de-o cafea, o treaba, cioca boca... pana deschide gura si ...vorba bancului... inlatura orice indoiala.

 

Sau cum sa transformi un topic despre doua traseiste najpa in "Matrimoniale 5 beta". :P

P.S. 'neatza pipal! Ce faceti? :P

 

Hai ma Ripare... nu poa' sa nu-ti fie dor de clatiteeeeeee.;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 387
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@ melciule poate nu m-am exprimat eu cum trebuie, dar de 2 ani de cand s-au retras parintii mei la tzara am avut ocazia sa cunosc oamenii de acolo (dobrogea) si am ramas surprinsa cu cata cruzime trateaza animalele. toate...

am vazut cal taiat pe jumatate si lasat in mijlocul drumului- l-au furat si taiat pt carne etc.

am vazut pisici si caini cu membre amputate, cozi taiate...

...imbecilitate maxima si trasmisa din generatie in generatie. acum nu zic ca toti de la tzara sunt cretini, dar nu au notiunea asta de animal de companie.(PET) pt ei este o fitza, ca vezi doamne ei n-au bani de paine si eu dau chappy la catel...

 

mersi de comentariul fain!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...imbecilitate maxima si trasmisa din generatie in generatie. acum nu zic ca toti de la tzara sunt cretini, dar nu au notiunea asta de animal de companie.(PET) pt ei este o fitza, ca vezi doamne ei n-au bani de paine si eu dau chappy la catel...

Păcat că ai o asemenea gândire. Iar ca tine sunt o grămadă. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

B., hai sa revenim la ale noastre! :P

Exact. :P

Oare aÂş fi offtopic dacă v-aÂş spune că-mi doresc din toată inima să-i fac o surpriză bărbatului meu Âşi să-i fac motoreta roz? (sunt sigură că ar fi o surpriză plăcută.) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un feeling ca e o motoreta mica si nevolnica :P

Nu chiar. :P

Mujer...FA-O! N-AI TUPEU...N-AI TUPEU!

 

cu oja!

Nu cu ojă muher. O duc frumos la service, spun frumos să bage un roz bombon, mă duc să iau stickere cu Hannah Monana Âşi buburuze + inimioare. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact. :P

Oare aÂş fi offtopic dacă v-aÂş spune că-mi doresc din toată inima să-i fac o surpriză bărbatului meu Âşi să-i fac motoreta roz? (sunt sigură că ar fi o surpriză plăcută.) :)

 

Noroc ca mai citeste si el pe aci si poa' sa o piteasca de gandurile tale evil bune si pline de izbire iubire !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca o pitzi ar cadea secerata la vederea unei astfel de motorete. Dar musai sa aiba stickere D&G aurite :P

 

This is bling-bling....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe cel;alalt forum, unde GEPESEU asta isi face reclama inventand povesti>>>

GILBERTINOS zice:

"Ehhhhhh....aveam o banuiala, insa nu am avut deloc timp sa ma ocup pana acum de acest lucru!

In sfarsit azi am avut un pic de timp, iar banuiala mea s-a adeverit:

1. Stefan Furtuna nr 107 nu este deloc la colt cu Dinicu Golescu 107 asa cum ai postat prima oara!

2. In aceasta curte (care este un comuna cu mai multe familii) sta si varul meu, impreuna cu toata familia lui (mama, sotie, fiu). Am fost de zeci de ori la el acasa, insa niciodata nu am remarcat numarul casei, acum am observat si inca foarte bine!!!

3. Eu pot proba cu nume, poze, tot ceea ce am spus! Chiar este hilar sa ponegresti pe cei care locuiesc in aceasta curte pentru ati face reclama!!!"

 

 

Ce laba trista, ce p*zda plange !

 

BA GEPESEU, ai idee ce spune omu asta mai sus ?!

Asa c***t sa fii ?!

 

...ia argumenteaza tristetze, mai spune o poveste !

Mesaj completat

La paparudele astea ce ti-a placut ma, corpu' sau tzoalele ?! :)) :peace:

Asdtia de rad de tine n-au gusturi, este? :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bibi..e bine sa inveti cat mai multe. Peste un an cand ai voie legal sa te mariti cele invatate acum, o sa-ti foloseasca de minune ! :moron:

Mircea, deja am voie de vreo jumate de an să mă tot mărit. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...