Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

vrei musai scarite racing sau sunt bune si alea originale?eu am fata+spate originale daca te intereseaza..la pret aproape moca :D

pai bun asa inseamna ca vb cat de curand despre ele

eu o am pe cea de la pilot din dreapta cam tocita-roasa pe interior si are o pozitie cam dubioasa ...parca mai are un pic si se da peste cap :crack:

sper ca am explicat bine ...... :(

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu am reprezentat ieri cuibul la o plimbare cu bikerii din arad si tm, aprox 50 de motoare si 250km traseul, foarte fain, m-am bucurat din plin de ziua insorita de ieri de prin partile astea, a mai fost o horneata din tm, baiatul care a spus ca i sa furat bordul da va aduceti aminte postul lui pe forum, am vazut si eu cum ii atarnau firele in locul unde ar fi trebuit sa fie bordul :crack: ce oameni. Mnah, una peste alta sezonul nu este incheiat decat atunci cand vrem noi nu cand vrea vremea :)

Ps. si un link cu niste poze, ca si asa vad ca a adormit topicu de tot :( /index.php?...56055&st=80

Felicitari pentru tura! M-am uitat la poze si ati fost gramada mare, cred ca si vara sa fi fost si nu va strangeati atatia :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bagami-asi toata &*$% in soferii astia prosti , cretini si idioti care intorc pe linia continua :( azi de dimineata un idiot cu un seat cordoba rosu cu nr de constanta ca atat am apucat sa vad , iese de pe o strada din dreapta direct be banda 2 (din 3)dupa care vrea sa intoarca pe linia dubla continua si banda 3 pe care eram eu (dinspre parcul tineretului spre marasesti)....dupa ce am franat fata , spate , frana de motor, cu picioarele ca in flinstones , claxon ...etc abia atunci a vazut ca eram si eu acolo si a oprit exact cat sa ii lovesc oglinda dupa care ia scapat picioru de pe frana si ma acrosat cu bara in roata din spate...nu am mai reusit sa o mai tin si am maturat un pic pe jos . nu am avut cum sa il evit prin dreapta ca a iesit ca bolovanu direct paralal cu mine dupa care a tras in dusmanie stanga peste mine , iar prin stanga erau niste pitici (cum sunt in fata la cora sau real) expres pusi acolo sa nu intoarca dobitoci ca el ...idiotu a fugit dupa ce a vazut ca am cazut ...asa ca nu am apucat sa 'discut' cu el si nu stiu decat ca era cu un seat cordoba rosu din CT

eu am acum umarul cam tapan si la mobra oglinda sparta - geamul si semnalul spate dreapta rupt :crack:

...oare de ce nu a oprit...sa discutam.... :D :)

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bagami-asi toata &*$% in soferii astia prosti , cretini si idioti care intorc pe linia continua :finger: azi de dimineata un idiot cu un seat cordoba rosu cu nr de constanta ca atat am apucat sa vad , iese de pe o strada din dreapta direct be banda 2 (din 3)dupa care vrea sa intoarca pe linia dubla continua si banda 3 pe care eram eu (dinspre parcul tineretului spre marasesti)....dupa ce am franat fata , spate , frana de motor, cu picioarele ca in flinstones , claxon ...etc abia atunci a vazut ca eram si eu acolo si a oprit exact cat sa ii lovesc oglinda dupa care ia scapat picioru de pe frana si ma acrosat cu bara in roata din spate...nu am mai reusit sa o mai tin si am maturat un pic pe jos . nu am avut cum sa il evit prin dreapta ca a iesit ca bolovanu direct paralal cu mine dupa care a tras in dusmanie stanga peste mine , iar prin stanga erau niste pitici (cum sunt in fata la cora sau real) expres pusi acolo sa nu intoarca dobitoci ca el ...idiotu a fugit dupa ce a vazut ca am cazut ...asa ca nu am apucat sa 'discut' cu el si nu stiu decat ca era cu un seat cordoba rosu din CT

eu am acum umarul cam tapan si la mobra oglinda sparta - geamul si semnalul spate dreapta rupt :)

...oare de ce nu a oprit...sa discutam.... :kali: :kick:

plm de cretini....tu esti ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa zicem ca sunt ok cam nervos si ma tine umarul drept da ok

 

Mesaj completat

cine are oglinzi si semnale de vanzare ? :) ca poate cu ocazia asta le schimb

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bagami-asi toata &*$% in soferii astia prosti , cretini si idioti care intorc pe linia continua :finger: azi de dimineata un idiot cu un seat cordoba rosu cu nr de constanta ca atat am apucat sa vad , iese de pe o strada din dreapta direct be banda 2 (din 3)dupa care vrea sa intoarca pe linia dubla continua si banda 3 pe care eram eu (dinspre parcul tineretului spre marasesti)....dupa ce am franat fata , spate , frana de motor, cu picioarele ca in flinstones , claxon ...etc abia atunci a vazut ca eram si eu acolo si a oprit exact cat sa ii lovesc oglinda dupa care ia scapat picioru de pe frana si ma acrosat cu bara in roata din spate...nu am mai reusit sa o mai tin si am maturat un pic pe jos . nu am avut cum sa il evit prin dreapta ca a iesit ca bolovanu direct paralal cu mine dupa care a tras in dusmanie stanga peste mine , iar prin stanga erau niste pitici (cum sunt in fata la cora sau real) expres pusi acolo sa nu intoarca dobitoci ca el ...idiotu a fugit dupa ce a vazut ca am cazut ...asa ca nu am apucat sa 'discut' cu el si nu stiu decat ca era cu un seat cordoba rosu din CT

eu am acum umarul cam tapan si la mobra oglinda sparta - geamul si semnalul spate dreapta rupt :)

...oare de ce nu a oprit...sa discutam.... :kali: :kick:

 

Pacat ca nu i-ai vazut numarul, dar foarte posibil sa stea prin zona. Ar merge sa-i dam foc la rabla.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca nu i-ai vazut numarul, dar foarte posibil sa stea prin zona. Ar merge sa-i dam foc la rabla.

 

ii dam foc la conserva si pe el il dezbracam in p#@a goala si il punem in centru orasului sa stea cu o pancarda in brate:de azi inainte circul cu RATB-ul :finger:

 

ps:bine ca esti tu bine maestre si ca nu e nimic mai rau.sanatate multa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un prieten care are un hornet 2003 farul schimbat si bordul in rest este ok.... pe noul bord arata 8000 km eu cred ca are ceava mai mult ...oricum motocicleta nu se poate inmatricula asa ca daca vrea cineva pentru piese etc ... a si apropo cauciucurile aproape noi ... cine este interesat ... pretul este de 1000 € bafta ....

 

apropo si daca stie cineva sau ma poate ajuta si pe mine cu mini carena aia sau parbriz ce este pentru un model 2006 care vine intre far si bord ...multam ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un prieten care are un hornet 2003 farul schimbat si bordul in rest este ok.... pe noul bord arata 8000 km eu cred ca are ceava mai mult ...oricum motocicleta nu se poate inmatricula asa ca daca vrea cineva pentru piese etc ... a si apropo cauciucurile aproape noi ... cine este interesat ... pretul este de 1000 € bafta ....

 

apropo si daca stie cineva sau ma poate ajuta si pe mine cu mini carena aia sau parbriz ce este pentru un model 2006 care vine intre far si bord ...multam ...

Ma intereseaza codita, daca se poate, lasa un pm cu un eventual pret. Mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un prieten care are un hornet 2003 farul schimbat si bordul in rest este ok.... pe noul bord arata 8000 km eu cred ca are ceava mai mult ...oricum motocicleta nu se poate inmatricula asa ca daca vrea cineva pentru piese etc ... a si apropo cauciucurile aproape noi ... cine este interesat ... pretul este de 1000 € bafta ....

 

apropo si daca stie cineva sau ma poate ajuta si pe mine cu mini carena aia sau parbriz ce este pentru un model 2006 care vine intre far si bord ...multam ...

 

 

Asa copii! Cumparati componente second hand. Maine poate o sa imi fure si mie hornetul si o sa va ofere aici piese, cine stie. Poate peste vreo 2 ani o sa aveti ocazia sa va cumparati propriile piese. Nu intelegeti ca asa incurajati hotii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa copii! Cumparati componente second hand. Maine poate o sa imi fure si mie hornetul si o sa va ofere aici piese, cine stie. Poate peste vreo 2 ani o sa aveti ocazia sa va cumparati propriile piese. Nu intelegeti ca asa incurajati hotii?

 

zici pe jumatate bine.eu as mentiona:piese second luate de la de astia cu motoare dubioase.....nu de alta dar si eu mi-am vandut 75% din motor..... :)

Mesaj completat

am un prieten care are un hornet 2003 farul schimbat si bordul in rest este ok.... pe noul bord arata 8000 km eu cred ca are ceava mai mult ...oricum motocicleta nu se poate inmatricula asa ca daca vrea cineva pentru piese etc ... a si apropo cauciucurile aproape noi ... cine este interesat ... pretul este de 1000 € bafta ....

 

apropo si daca stie cineva sau ma poate ajuta si pe mine cu mini carena aia sau parbriz ce este pentru un model 2006 care vine intre far si bord ...multam ...

 

asa ca si simpla curiozitate........care e faza cu motorul "prietenului tau"?nu de alta,dar am si eu un prieten,care are un prieten,si sora lui,umbla cu unu care la randu lui are un prieten....care vinde o masina.....pe piese.....intelegi aluzia?nu e cu rea intentie,dar baga toata povestea,sa stie lumea de la cine cumpara piese si din ce cauza se vand.sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am bagat ceva km pana la Ploiesti si retur cu putina treaba. Drumul a fost super ok si viespea s-a comportat nemaipomenit de bine. La temperatura care a fost azi, la roata nu am simtit nici pic de rupere a aderentei, si nu am mers chiar incet in ciuda radarelor care erau pe DN, cam 4-5.

Asa ca ma tot gandesc daca sa pastrez Hornetul ca motor sau sa trec la carenata. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am bagat ceva km pana la Ploiesti si retur cu putina treaba. Drumul a fost super ok si viespea s-a comportat nemaipomenit de bine. La temperatura care a fost azi, la roata nu am simtit nici pic de rupere a aderentei, si nu am mers chiar incet in ciuda radarelor care erau pe DN, cam 4-5.

Asa ca ma tot gandesc daca sa pastrez Hornetul ca motor sau sa trec la carenata. :)

 

tine vispea,nu o da :kali: ....vorba aia:carenatele-s toate la fel,pe cand dezbracata are personalitate :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragi tovarasi,

cu ocazia alegerilor . . . nu vreau sa fac aluzie la nici o persoana ca-ci nu se merita . . .

faptul ca poti cumpara o piesa second hand nu inseamna ca incurajezi hotii .... daca ai bani si esti nostalgicul mirosului vopselei noi de pe filetul unui surub nui nimic pasiunea ta .... si bani tai . . .

doi daca pot spune asa : sa stie lumea de la cine cumpara piese mai putin important din moment ce se stie ca sunt facute de honda "banuiesc" intradevar aluzia nu este cu rea intentie, lumea le cumpara pentru a le folosi sau a le inlocui pe cele defecte . . .

multumesc probabil ca a fost greseala mea ca am postat sa zicem acel ceva ... si na acuma am sa fac si o varianta de proba la badimania poate baietii imi vor da acelasi raspuns .. .

incontinuare tot ce va doriti . . . :):finger: si salutari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu...betiv! :kick:

Nu ai venit la o bere cu tequila/lemon in Biker's :D

 

el betiv.....doi suntem inseamna :kali: ...ca eu in fiecare joi beau pt intrunirile de la constitutiei si bikers :) ...si nici azi nu am facut exceptie :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea nu se strica pana pe 9 decembrie, sa fie clar! Am vorbit cu Sfantul Duh si cica pune o vorba buna la Barbos. :kick:

 

:finger: :kali: ...mooooama.....ce sec suna......la voi poate e buna pana pe 9 decembrie,la noi e praf de muuult :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu...betiv! :kali:

Nu ai venit la o bere cu tequila/lemon in Biker's :D

..eu...? da! ...betiv...?...nu ! :kick: hmm sa zicem ca sunt mai degraba o persoana care are mereu cate ceva de sarbatorit :finger:

P.S. pt cei interesati am un loc liber in garaj ...pt detalii PM sau mess

Mesaj completat

el betiv.....doi suntem inseamna ...ca eu in fiecare joi beau pt intrunirile de la constitutiei si bikers :) ...si nici azi nu am facut exceptie

exact asta am facut si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..eu...? da! ...betiv...?...nu ! :kick: hmm sa zicem ca sunt mai degraba o persoana care are mereu cate ceva de sarbatorit :)

P.S. pt cei interesati am un loc liber in garaj ...pt detalii PM sau mess

Mesaj completat

 

exact asta am facut si eu

 

asta e ca si vorba aia...bea unu pana se imbata intr-o zi de luni..la care altu:pt ce bei mah?..sarbatoresc prima luni din saptamana :kali:

 

si eu mai am un loc liber in garaj,dar nu tare cred ca vrea nimeni sa isi trimita motoru la baia mare :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ne cam tradezi de ceva timp, si pe noi si pe motoreta... vii in fustite sexy la bikers... :finger:

 

 

 

Care Coca-Cola :) ...

Eu incep sa ma gandesc serios sa bag Amantul la iernat, vad ca vremea se cam strica... :kali:

 

iaca am facut si eu primul test cu o jucarie: puteti vedea aici in HD, rezolutie de iutub

sau

Editat de cristigh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea nu se strica pana pe 9 decembrie, sa fie clar! Am vorbit cu Sfantul Duh si cica pune o vorba buna la Barbos. :) :finger:

Si daca se strica ce facem? dam vina pe tine :kali:

 

tu ne cam tradezi de ceva timp, si pe noi si pe motoreta... vii in fustite sexy la bikers...

Eu??? mai eu o las mai usor ca nu mai am asigurare, in plus sunt fata si pe frigul asta... :kick: Si-apoi ce, nu-mi sta bine in fustita? (nu ma vedeti des asa)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...