Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai Dani, ai inteles ca este un semn de apreciere :P ....

Nu, nu e nevoie de nici o modificare pentru far. Il punem impreuna intre doua pahare de bere (my treat! :P )daca il vrei... :)

 

Sigur, Pretul e ala din anunt?

Ramane sa stabilim o zi, cand sa-l de-montam. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde sunt manusileeee? :angryfire: Apropo nu vreau sa fiu rautacios dar mi se pare doar mie sau arata ciudat codita la modele mai noi de hornet? :bounce:

@ank:stii ca palma o pui prima in caz de doamne fereste,nu?just saying,dar dupa casca manusile mi se pare cele mai importante(nu sunt vreun super-blindat echipat tot timpul,dar eu imi castig banii cu mainile si am cam invatat sa le protejez).

@ionut:e chestie de gusturi,dar da,si mie mi se pare cel putin "neaspectuoasa" codita dupa 2006.drept e ca la ultimul model parca ceva ceva e mai bine.dar repet,e chestie de gusturi :rolleyes:

 

concursul MISS VIESPEA se pare ca a prins la public.as avea o precizare:cand vom vota nu avem voie sa ne votam propriile motoare :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum promiteam, primele poze cu viespea mea:

Buuuun....facem inscrierea in concurs :)...

 

Si de la mine si sa nu-i mai zic tiganca, ea e "black beauty"

Uber treaba ! ... Sa inteleg ca o bagam si pe romanes in concurs?...Daca da, ii faci cateva poze edificatoare?...Multu' frumos.

 

pana cand este valabila inscrierea ?

Inscrieri facem pana pe 15 luna asta!....Ai timp berechet sa o faci frumoasa si sa ne-o prezinti :).

 

Da, imi place...iar motocicleta e dragutza si ea

De unde si bancul : Ea - cu cainele pe strada. El : ''Misto javra!.....Nici cainele n-arata rau'' :D

 

concursul MISS VIESPEA se pare ca a prins la public.as avea o precizare:cand vom vota nu avem voie sa ne votam propriile motoare

Da, asa ar fi corect...dar ne putem abtine oare ? :blbl: Apropo de asta : cum facem?...cand terminam inscrierile fac un topic separat cu poll ?

 

Miss Viespea 2012

 

:s4284:

 

Inscrisi/inscrise:

 

1. George05 - Carbon Beauty

2. Straic - Orange Dream

3. Jelzah - White Wonder

4. Zyonbv - Black and Proud

5. Kristy - Classic White

6. Tm06ufo - Yellow Bad

7. Chivu - Blue Magic

8. Thunderbyte - Alien Lime Green

9. Tunning - Massive Black

10. Raduku - Clyde Blue

11. Vlm450 - Burgundy Fast

12. Zebru - Loudest Grey

13. Danny_nt - Old Black

14. Gergely - Classic Yellow

15. Borsulica - DPM Newest Black

 

La mai multe ! Haideti cu pozele viespilor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am timp pana la 15 sa o fac gata. am vb cu ionut si nu ma poate ajuta ca imi trebuie bucata rupta, iar fabio are aripa aia dar e sparta de la accident, deci ramane asa momentan .. mai caut, iar pt restu motorului abea acu fac revizie tehnica, si trebuie sa imi mai iau aripa cu protectia lant pt roata spate si bugspoiler + vopsite .. poate si o toba arrow daca imi place si sa vad cum e si cu silenceru desi parca as pastra linia originala a motorului.. si abea dupa aia poze de miss :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi cat de repede poti sa o faci , aripa si bug-ul se fac repede - ti-am spus la cine, iar de montat o toba, aia e joaca de copii. Cine stie, poate prinzi concursul, iar de va fi sa nu fie acum, tot ce e posibil sa mai ''organizam'' si altele :P ...

 

Spor la treaba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ank:stii ca palma o pui prima in caz de doamne fereste,nu?just saying,dar dupa casca manusile mi se pare cele mai importante(nu sunt vreun super-blindat echipat tot timpul,dar eu imi castig banii cu mainile si am cam invatat sa le protejez).

 

Nici eu nu dadeam mare atentie manusilor :D pana cand in timpul scolii am gustat asfaltul :friends: si daca nu aveam manusi (era prima ora de curs in care am avut :bounce:) imi tocam palmele cu o zi inainte de proba practica pt A :banana:

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca pun si eu bondarul meu .....

DSC_4359.JPG DSC_3877.JPG DSC_3884.JPG DSC_4371.JPG

 

:rusinica:

 

scuze de rezolutie , asa vin expuse de pe blog ...

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...