Sari la conținut

Petrecerea OriceMoto


OriceMoto
 Share

Postări Recomandate

frumos:)

o sa trec pe la Ursu doar si ptr atmosfera si tot merita.

 

 

"....."

 

Cu speranta ca pot face pe vre-un rider fericit ,

 

 

desi nu prea avea ce cauta postul meu asa brusc in acest topic ..va anunt ca deja am fost contactat de Slabutu..chiar in aceeasi zi si a dorit sa-l probeze; ii vine turnat si ma bucur astfel ca echipamentul meu (l-am folosit pana in ultima clipa ;) ) si-a gasit un nou stapan.

Slabutule, sa-l porti sanatos cel putin la fel de bine si mult cat m-a imbracat/protejat si pe mine!

 

petrecere frumoasa si voi trece si eu cale de o bere macar sa va salut.

 

Ninjo, neeah..de moto nu m-am lasat si nici nu intrezaresc sa ma las :) ..era doar o dorinta sa-mi ofer echipamanetul de Pomana ptr Sufletele motociclistilor ce ne saluta acum de prin drumurile Raiului, sa le fie tarana usoara . Este doar crestineste sa-i vorbim, sa-i pomenim si pe ei de cate ori avem ocazia :P

 

sa nu beti tot ca vin si io!

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost, m-am simtit bine, credeam ca am plecat la timp sa nu ma ploua dar tot am ajuns ud pana la chiloti: a inceput sa ploua chiar cand am intrat pe strada mea si nu imi imaginam ca are rost sa imi pun costumul de ploaie de la coltul strazii pana acasa.

 

A fost lume multa, vesela (in special masa din spate :P , au fost si ceva bube cu organizarea dar probabil invata pentru data viitoare. Nu mi-am imaginat ca tombola e comuna cu cea de la SMAEB pentru ca acolo au venit oameni din provincie pentru targ, dar nu cred ca mai veneau inca o data la petrecere pentru tombola, dar sper sa tina cont de asta in viitor. A mai fost o problema cu servirea si bucataria (nu mai luau comenzi pe la 8, iar cei care venisera dupa micii gratis nu au mai putut comanda), dar asta nu tine de Oricemoto ci de managementul locatiei.

 

Per total, locul e bun pentru motociclisti (curtea era plina ochi cu moto si mai erau vreo 20 si pe afara), berea e decenta, mai venim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea si eu sa merg la intruniri, plimbari, petreceri, poate cineva sa ma ia cu el si gashka lui sau daca sunt doritori sa formam noi o gashka si sa mergem? astept un raspuns, fie el si un refuz ... salz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost frumos, chiar ok, ar fi trebuit sa organizati si ceva mici concursuri. Era mai fun.

Sa puneti poze.

Tu ai facut ursuletul rucsac? Haios.

Mesaj completat

as vrea si eu sa merg la intruniri, plimbari, petreceri, poate cineva sa ma ia cu el si gashka lui sau daca sunt doritori sa formam noi o gashka si sa mergem? astept un raspuns, fie el si un refuz ... salz

Pai de ce nu ai venit, ca s-a anuntat de o saptamana?

 

Eu nu formez o gasca decat cu mine insumi, ca sufar de schizofrenie si trei suntem suficienti, abia incapem pe moto, dar poate gasesti si tu o chestie d-aia cum zici mai sus (e in hindi?).

post-7203-1273782691_thumb.jpg

Editat de AdrianB1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnii de la Oricemoto sper sa nu va fie cu suparare dar cine s-a ocupat cu aprovizionarea carnii de mici?

Au fost oribili,sarati,uscati si pe deasupra grataragiul i-a mai facut si scrum :P

 

in rest petrecerea a fost super,pacat ca au plecat toti ca din pusca dupa strigarea premiilor,urat din partea lor :P

 

vedeti...v-am zis eu ca mai bine aduceati dansatoare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost o seara reusita! Multumim organizatorilor si le uram sa le mearga treaba din plin! Irina, iti multumesc personal, ai fost o gazda desavarsita si impreuna cu tine m-am bucurat de reintalnirea cu vechi prieteni. Multa bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnii de la Oricemoto sper sa nu va fie cu suparare dar cine s-a ocupat cu aprovizionarea carnii de mici?

Au fost oribili,sarati,uscati si pe deasupra grataragiul i-a mai facut si scrum

 

in rest petrecerea a fost super,pacat ca au plecat toti ca din pusca dupa strigarea premiilor,urat din partea lor

 

vedeti...v-am zis eu ca mai bine aduceati dansatoare

 

Multi au plecat din cauza furtunii care a urmat :) - eu de asta am plecat.

 

A fost o seara reusita! Multumim organizatorilor si le uram sa le mearga treaba din plin! Irina, iti multumesc personal, ai fost o gazda desavarsita si impreuna cu tine m-am bucurat de reintalnirea cu vechi prieteni. Multa bafta!

 

Papacica - mai scoate si tu capu ala batran din barlog :P mai des, nu numa la petreceri :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai facut ursuletul rucsac? Haios.

 

 

E soarec, nu ursulet. :P

 

Cute party, s-a minunat lumea ca am iesit din casa, am dat autografe la fane, deci decat o seara compleCta. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost lume multa, vesela (in special masa din spate :P

Care masa din spate?! :)

Elena, au fost si concursuri ...ala de tricouri ude ;)

Una peste alta, cu ploaie fara ploaie, cu mici pentru unii excelenti pentru altii scrum (si aici tot blat a fost, ca eu am mancat din aia buni, dar na, aveam pile :P ), a iesit o super petrecere :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost foarte reusit totul din punctul meu de vedere , mai ales eu care am castigat si premiul 5 :P) (prietena mea a castigat si ea bani de benzina).

Eu nu am avut pile, dar micii tot buni au fost.

Cu furtuna intradevar nui mi-a fost foarte bine, mai ales ca am plecat cu moto spre casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E soarec, nu ursulet. :P

 

Cute party, s-a minunat lumea ca am iesit din casa, am dat autografe la fane, deci decat o seara compleCta. :P

 

Da pasarica...ti-am luat si eu autograf :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super misto evenimentul .. mai rar ocazii din astea .. beutura si mancare gratis + premii misto

felicitarii organizatorilor si multa bafta cu afacerea

 

 

P.S ca sa nu zica lumea ca sunt zgarcit .. am donat 3 din cele 5 beri castigate la ultima extragere .. ce bulan pe mine :P

Editat de Smeagol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super misto evenimentul .. mai rar ocazii din astea .. beutura si mancare gratis + premii misto

felicitarii organizatorilor si multa bafta cu afacerea

 

 

P.S ca sa nu zica lumea ca sunt zgarcit .. am donat 3 din cele 5 beri castigate la ultima extragere .. ce bulan pe mine :)

 

 

da...a fost buna berea...ms :P

 

Felicitari OriceMoto! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Survolaj, ce ma bucur ca ai castigat berile. Mici, ce ma bucur ca ati fost bestiali. Io, multumesc ca am stat langa mine si m-am distrat bine. Dacilor, multumesc!

 

Eu ma asteptam la altceva, dar asta este, lasa prietenii sa se bucure de bere, doar ma stii : cum vine sezonu nu mai pun gura pe bautura, DECAT la intruniri unde recuperez si ma pun in cap as usual :P Prietenii stiu! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar ati anuntat politia prea devreme? ce naiba mah? nici macar nu incepuse extragerea si deja s-a trigat "BLAT"?! :P

 

oricum bine organziat! pacat ca nu s-a auzit HERR KAIZER cand a vorbit la microfon, probabil a zis ceva interesant!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum bine organziat! pacat ca nu s-a auzit HERR KAIZER cand a vorbit la microfon, probabil a zis ceva interesant!

Nu a zis nimic interesant, nici nu era nimic de spus - era un party nu corporate speech.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...